Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

EXPERTUS CAT

EXPERTUS CAT


Expertus Cat Beff Menu

Expertus Cat Beff Menu

Expertus Cat Beff Menu - tai visaverčiai visų veislių suaugusiu kačių konservai su minkštais jautienos gabaliukais gardžiuose drebučiuose.  Jautiena-  puikiai subalansuotas ir lengvai pasisavinamas bei virškinamas, aukštos kokybės baltymų ir riebalų šaltinis, praturtintas vitaminais ir mineralais, palaikantis gerą bendrąją katės būklę.

11.40€
Expertus Cat Duck Menu

Expertus Cat Duck Menu

Expertus Cat Duck Menu - tai visaverčiai visų veislių suaugusiu kačių konservai su antiena. Antienoje esančios medžiagos ne tik padeda palaikyti gerą bendrąją katės sveikatą, bet ir gerina širdies veiklą, mažina cholesterolio lygį kraujyje bei pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Moksliškai įrodyta, kad antiena – vienas geriausių ir vertingiausių baltymų ir nesočiųjų riebalų rūgščių šaltinių, puikiai tinkantis alergiškoms ir išrankioms katėms.

11.40€
Expertus Cat Veal Menu

Expertus Cat Veal Menu

Expertus Cat Veal Menu - tai visaverčiai visų veislių suaugusiu kačių konservai su veršiena. Veršiena – išrankiai ir puikų skonį turinčiai katei. Tai viena iš labiausiai vertinamų mėsų, praturtinta dideliu baltymų kiekiu, taip reikalingais vitaminais ir mineralais - sveikam bei tinkamai funkcionuojančiam katės organizmui.

11.40€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)