Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

CALIBRA

CALIBRA

CALIBRA Cat Superpremium yra hipoalerginio maisto linija, akcentuojanti natūralius kačių mitybos įpročius. Visa linija yra kruopščiai subalansuota maistine prasme, lengvai virškinama ir turi daug gyvūninės kilmės baltymų. Jis suskirstytas į tris pakategores pagal funkcijas - skaidymas yra paprastas, logiškas ir leidžia geriau orientuotis produktų linijoje.

„Calibra Cat Hypoallergenic“ - produktai, apimantys visą katės gyvenimo ciklą, nuo kačiuko iki vyresnio amžiaus katės .

„Calibra Cat Expert Nutrition“ - produktų linija, skirta konkretiems mitybos poreikiams tenkinti .

„Calibra Cat Grain Free“ - specialūs receptai be grūdų suaugusioms katėms.


CALIBRA Cat HA Kitten Chicken

CALIBRA Cat HA Kitten Chicken

CALIBRA Cat HA Kitten Chicken - visavertis, superpremium klasės, hipoalergeninis pašaras jauniems augantiems kačiukams nuo 2 menesių amžiaus, kuriame gausu vištienos, nedaug grūdų (tik ryžiai). Juodieji serbentai ir mėlynės suteikia organizmui natūralius antioksidantus ir yra gausus organizmui reikalingų vitaminų šaltinis.

36.00€
Laikinai nėra
CALIBRA Cat HA Adult Chicken

CALIBRA Cat HA Adult Chicken

CALIBRA Cat HA Adult Chicken - visavertis,  superpremium klasės, hipoalergeninis pašaras suaugusioms katėms, kuriame gausu vištienos, nedaug grūdų (tik ryžiai).  Nepaprastai skanus ir lengvai virškinamas subalansuotas pašaras, tinkamas net ir ypač jautriai virškinimo sistemai. Juodieji serbentai ir mėlynės suteikia organizmui natūralius antioksidantus ir yra gausus organizmui reikalingų vitaminų šaltinis.

35.00€
CALIBRA Cat EN Sterilised Chicken

CALIBRA Cat EN Sterilised Chicken

CALIBRA Cat EN Sterilised Chicken - visavertis, superpremium klasės, pašaras sterilizuotoms katėms su vištiena ir ryžiais.  Mažas mineralų kiekis maiste sumažina struvitų susidarymą ir palaiko sveiką šlapimo taką. 

36.50€
CALIBRA Cat GF Sensitive Salmon & Potato

CALIBRA Cat GF Sensitive Salmon & Potato

CALIBRA Cat GF Sensitive Salmon & Potato -  visavertis, superpremium klasės, begrūdis pašaras katėms turinčioms labai jautrią virškinimo sistemą, alergišką ar pažeistą kailį. Šis visavertis maistas, kuriame yra daug lašišos ir mažai grūdų, taip pat tinka labai smulkioms katėms.

47.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)