Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

JOSERA

JOSERA

Josera kačių maistas pasižymi patraukiu skoniu, noriai ėdamas, gerai virškinamas ir pritaikomas specialių mitybinių porekių turinčioms katėms. Josera kačių maistas gaminamas tik iš kokybiškų ir natūralių ingredientų. Josera kačių maisto sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų- kviečių, sojų, dirbtinių spalvų, skonių ar konservantų. Gyvūniniai produktai kurie naudojami gaminti Josera kačių maistą, yra tinkamos kokybės vartoti žmonėms.


JOSERA Naturelle Sterilised

JOSERA Naturelle Sterilised

Visavertis  begrūdis suaugusių kačių maistas su lęšiais ir upėtakiu. Skani receptūra bei sumažintas riebalų kiekis užtikrina, jog jūsų augintinis gaus tik aukščiausios kokybės pašarą.

50.00€
JOSERA Culinesse

JOSERA Culinesse

JOSERA Culinesse - visavertis pašaras suaugusioms katėms su vištiena ir lašiša. Labiausiai tinkamas katėms kurioms reikia plaukų sąvėlų šalinimo iš virškinamojo trakto, bei inkstų ir šlapimo takų akmenligės prevencijos. Apart to Josera Culinesse yra lengvai virškinamas, skanus, ir ypač dažnai tinkamas išrankiausioms katėms.

49.00€
JOSERA Kitten

JOSERA Kitten

JOSERA Kitten - visavertis pašaras augantiems kačiukams pirmaisiais gyvenimo metais bei katingoms ir žindančioms katėms. Pakankamas kiekis Taurino gerai medžiagų apykaitai ir stipriai širdžiai. Optimalus vitaminų, mineralų ir mikroelementų kiekis. Prevencija plaukų sąvėlų formavimuisi virškinamajame trakte.

49.00€
JOSERA Catelux

JOSERA Catelux

JOSERA Catelux - visavertis suaugusių kačių pašaras su antiena ir bulvėmis. Labiausiai tinkamas ilgaplaukėms katėms kurių virškinamajame trakte dažniausiai formuojasi plaukų sąvėlos. Sudėtyje yra papildomų maistinių skaidulų, kurios kartu su nurytais plaukais juda virškinamuoju traktu, neleisdamos susiformuoti plaukų sąvėloms. Josera Catelux yra lengvai virškinamas ir labai skanus, dažnai tinka išrankiausioms katėms.

49.33€
JOSERA Marinesse

JOSERA Marinesse

JOSERA Marinesse -visavertis kačių pašaras su lašiša. Labiausiai tinkamas išrankioms, mėgstančioms žuvį, taip pat pasižyminčioms maisto netoleravimu bei jautrią virškinimo sistemą turinčioms katėms. Kruopščiai parinktos sudėtinės dalys užtikrina optimalų kalcio-fosforo santykį bei sumažintą magnio kiekį. Šlapimo pH 6,0-6,5 mažina šlapimo akmenų formavimąsi.

49.50€
JosiCat Classic Sterilised

JosiCat Classic Sterilised

JosiCat Classic Sterilised- visavertis pašaras suaugusioms katėms su paukšiena ir lašiša. Sudėtyje esantys ingredientai užtikrina, kad kailis išliktų gražus, blizgus ir sveikas. Dėl puikiai subalansuotos sudėties šis skanus pašaras yra lengvai virškinamas ir labai mėgstamas net išrankiausių kačių. 

33.33€
JOSERA Leger

JOSERA Leger

JOSERA Leger - visavertis suaugusių kačių pašaras su paukštiena. Labiausiai tinkamas neaktyvioms, vyresnėms, linkusioms į antsvorį ir nutukusioms katėms. Leger sudėtyje sumažintas riebalų kiekis ir yra daugiau skaidulų. Taip pat Josera Leger padeda sumažinti šlapimo takų akmenų atsiradimo galimybę, bei sumažina plaukų sąvėlų formavimąsi skrandyje.

48.00€
JOSERA CAT Senior

JOSERA CAT Senior

JOSERA CAT Senior - visavertis suaugusių kačių pašaras su paukštiena. Labiausiai tinkamas senstančioms ir lėtiniu inkstų nepakankamumu sergančioms katėms. Su sumažintu fosforo kiekiu ir papildomais antioksidantais inkstų funkcijų palaikymui. Antioksidantai kovoja su ląstelių senėjimu. Rinktinės žaliavos užtikrina, kad pašaras yra lengvai virškinamas ir mėgstamas kačių.

50.00€
JOSERA SensiCat

JOSERA SensiCat

Specialiai parinkti komponentai užtikrina optimalų virškinimą. Katės su jautria virškinimo sistema ypač gerai toleruoja šį pašarą.Ar jūsų katė yra išranki ir turi jautrų skrandį? Lengvai virškinami ryžiai ir geriausi paukštienos baltymai ypatingai tinkami jautrią virškinimo sistemą bei medžiagų apykaitą turinčioms katėms. Idealus suaugusioms katėms ir katėms, turinčioms jautrų skrandį.

47.00€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)