Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

OVEN BAKED TRADITION

OVEN BAKED TRADITION

Oven Baked Tradition siūlo išskirtinį orkaitėje keptą maistą Jūsų katei! Orkaitėje keptas kačių maistas gaminamas tik iš natūralių ingredientų. Kiekviena maisto rūšis sukurta taip, kad skatintu optimalų Jūsų katės augimą ir vystymąsi. Ypatingas dėmesys skiriamas mineralų ir vitaminų pusiausvyrai, kad palaikyti gerą katės sveikatą - nuo jos žarnyno, iki dantų, nervų sistemos ir smegenų. Oven Baked Tradition lėtas kepimo procesas išryškina ingredientų skonį ir kartu išsaugo būtinų maistinių medžiagų ir baltymų vientisumą. Orkaitėje keptas kačių maistas neturi dirbtinių kvapiųjų medžiagų, antibiotikų ar konservantų, t.p. kviečių, kukurūzų ar sojos.


Oven Baked Tradition Adult Cat Fish

Oven Baked Tradition Adult Cat Fish

Oven Baked Tradition Adult Cat Fish - orkaitėje keptas, suaugusių kačių maistas su žuvimi. Skirtas katėms gyvenančioms patalpose ir lauke.  Pagaminta iš autentiškų produktų, šviežios žuvies su vaisiais ir daržovėmis. Tai puikiai subalansuota ir ideali priežiūra.

19.98€
Laikinai nėra
30.98€
Laikinai nėra
Oven Baked Tradition Grain Free Cat Chicken

Oven Baked Tradition Grain Free Cat Chicken

Oven Baked Tradition Grain Free Cat Chicken - begrūdis orkaitėje keptas, visų amžiaus grupių kačių maistas su vištiena. Skirtas kačiukams, suaugusioms katėms, bei katėms senjorėms. Tinka katėms gyvenančioms patalpose bei lauke. Pagaminta iš autentiškų produktų, šviežios vištienos su vaisiais ir daržovėmis. Tai puikiai subalansuota ir ideali priežiūra.

25.48€
Laikinai nėra
35.98€
Laikinai nėra
Oven Baked Tradition Grain Free Cat Fish

Oven Baked Tradition Grain Free Cat Fish

Oven Baked Tradition Grain Free Cat Fish - begrūdis orkaitėje keptas, visų amžiaus grupių kačių maistas su žuvimi. Skirtas kačiukams, suaugusioms katėms, bei katėms senjorėms. Tinka katėms gyvenančioms patalpose bei lauke. Pagaminta iš autentiškų produktų, šviežios žuvies su vaisiais ir daržovėmis. Tai puikiai subalansuota ir ideali priežiūra.

25.50€
Laikinai nėra
35.99€
Laikinai nėra
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)