860319669

I - V 10 - 19 val.
VI 10 - 15 val.

Nemokamas ir greitas
prekių pristatymas

nuo 19 eurų

Internetiniai
užsakymai 24/7

Taikomos nuolaidos


TASTE OF THE WILD

TASTE OF THE WILD

Begrūdis kačių maistas Taste of the Wild yra dviejų skonių: Canyon River Feline® su "upėtakiu ir lašiša" ir Rocky Mountain Feline® su "elniena ir lašiša". Taste of the Wild kačių maisto sudėtyje yra daug produktų iš laukinės gamtos, o didžiąją dalį baltymų sudaro gyvūninės kilmės produktai, kurie apdirbti kepinant ir rūkinant, kas suteikia išskirtinį skonį. Taste of the Wild maistas gaminamas Amerikoje ir yra vienas iš geriausių už konkurencingą kainą!


TASTE OF THE WILD Canyon River Feline

TASTE OF THE WILD Canyon River Feline

Taste of the Wild Canyon River Feline® begrūdis visų veislių ir amžiaus grupių kačių maistas. Canyon River Feline® with Trout & Smoked Salmon su žirneliais ir saldžiomis bulvytėmis yra labai lengvai virškinamas ir suteikia daug energijos aktyviai katei. Sudėtyje esantys upėtakis ir rūkyta lašiša suteikia nuostabų skonį ir kokybiškus žuvies baltymus. TASTE OF THE WILD maistas katėms praturtintas vaisiais ir daržovėmis, sudėtyje yra natūralių antioksidantų, palaikančių šiuolaikinėms katėms stiprią imuninę sistemą ir puikią sveikatą. Jūsų katė trokšta laukinės gamtos skonio. Taigi pirmyn, palepinkite ją.

Detaliau
2kg
(TW02594)
15.50€
  Nėra
7kg
(TW02595)
36.00€
  0-2 d.d.
TASTE OF THE WILD Rocky Mountain Feline

TASTE OF THE WILD Rocky Mountain Feline

Taste of the Wild Rocky Mountain Feline® begrūdis visų amžiaus grupių ir veislių kačių maistas. Rocky Mountain Feline® su žirneliais ir saldžiomis bulvytėmis yra labai lengvai virškinamas ir suteikia daug energijos aktyviai katei. Sudėtyje kepinta elniena ir rūkyta lašiša, suteikiančios nuostabų skonį. TASTE OF THE WILD maistas katėms praturtintas vaisiais ir daržovėmis, sudėtyje yra natūralių antioksidantų, palaikančių šiuolaikinėms katėms stiprią imuninę sistemą ir puikią sveikatą. Jūsų katė trokšta laukinės gamtos skonio. Taigi pirmyn, palepinkite ją.

Detaliau
2kg
(TW02591)
15.50€
  Nėra
7 kg
(TW02592)
36.00€
  Nėra
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)