Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

TASTE OF THE WILD

TASTE OF THE WILD

Begrūdis kačių maistas Taste of the Wild yra dviejų skonių: Canyon River Feline® su "upėtakiu ir lašiša" ir Rocky Mountain Feline® su "elniena ir lašiša". Taste of the Wild kačių maisto sudėtyje yra daug produktų iš laukinės gamtos, o didžiąją dalį baltymų sudaro gyvūninės kilmės produktai, kurie apdirbti kepinant ir rūkinant, kas suteikia išskirtinį skonį.


TASTE OF THE WILD Canyon River Feline

TASTE OF THE WILD Canyon River Feline

Taste of the Wild Canyon River Feline Formula with Trout & Smoked Salmon Grain Free Diet. Visavertis kačių ėdalas su upėtakiu ir rūkyta lašiša, visiems gyvenimo periodams. Ar yra katė kuri nenorėtu vakarienei žuvies? Upėtakis ir lašiša, vieninteliai gyvūninės kilmės baltymai šioje formulėje, todėl tai gali būti geras pasirinkimas katėms, turinčioms alergiją maistui ar jautrų virškinimą kitos kilmės baltymams. Daržovės ir vaisiai suteikia antioksidantų, kruopščiai subalansuoti maistinių medžiagų kiekiai užtikrina visavertį racioną, reikalingą kačių sveikatai ir gyvybingumui.

15.50€
36.00€
TASTE OF THE WILD Rocky Mountain Feline

TASTE OF THE WILD Rocky Mountain Feline

Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula with Roasted Venison & Smoked Salmon Grain Free Diet. Visavertis kačių pašaras visoms amžiaus grupėms. Sudėtyje yra 42% baltymų, kurie suteikia lengvai pasisavinamą energiją. Unikalus skrudintos elnienos ir rūkytos lašišos derinys suteikia katinui reikalingus baltymus raumeningam ir sveikam kūnui, o ankštiniai, daržovės, vaisiai ir kruopščiai atrinkti ingredientai subalansuoja visavertį racioną.

15.50€
36.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)