Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

FORZA10

FORZA10


FORZA10 SOLO Diet su elniena

FORZA10 SOLO Diet su elniena

FORZA10 SOLO Diet su elniena - tai visavertis šlapias ėdalas visų veislių suaugusiems šunims.  Tai puiki eliminacinė dieta, kai yra įrodytas ar įtariamas padidėjęs jautrumas kitiems baltymams. Trumpa ėdalo formulė, kurioje naudojamas ribotas ingredientų kiekis. Naudojamas tik vienas gyvulinių baltymų šaltinis sumažina alergijų ir pašaro netoleravimo tikimybę.  Subalansuotas Omega-3 ir Omega-6 apsaugo sąnarius, širdies ir kraujagyslių sistemą

18.00€
18.00€
FORZA10 SOLO Diet su ėriena

FORZA10 SOLO Diet su ėriena

FORZA10 SOLO Diet su ėriena - tai visavertis šlapias ėdalas visų veislių suaugusiems šunims. Konservai su ėriena yra dieta, kurios pagrindą sudaro vienas baltymų šaltinis. Tai puiki eliminacinė dieta, kai yra įrodytas ar įtariamas padidėjęs jautrumas kitiems baltymams. Subalansuotas Omega-3 ir Omega-6 apsaugo sąnarius, širdies ir kraujagyslių sistemą. 

15.90€
16.00€
FORZA10 SOLO Diet su vištiena

FORZA10 SOLO Diet su vištiena

FORZA10 SOLO Diet su vištiena - tai visavertis šlapias ėdalas visų veislių suaugusiems šunims. Konservai su vištiena yra dieta, kurios pagrindą sudaro vienas baltymų šaltinis. Gydančių savybių turintys augaliniai ekstraktai įterpti panaudojant unikalią mikrokapsulių technologiją, užtikrina natūralių augalinių ekstraktų stabilumą, naudingos medžiagos išsiskiria laipsniškai.

15.90€
16.00€
FORZA10 SOLO Diet su tunu

FORZA10 SOLO Diet su tunu

FORZA10 SOLO Diet su tunu - tai visavertis šlapias ėdalas visų veislių suaugusiems šunims. Tai puiki eliminacinė dieta, kai yra įrodytas ar įtariamas padidėjęs jautrumas kitiems baltymams. Didžioji dauguma šunų, šeriamų jūros žuvimi ir (arba) neintensyviai auginamų gyvulių mėsa, neturi su maisto toleravimų susijusių sutrikimų. 

15.90€
16.00€
FORZA10 SOLO Diet su lašiša

FORZA10 SOLO Diet su lašiša

FORZA10 SOLO Diet su lašiša - tai visavertis šlapias ėdalas visų veislių suaugusiems šunims.  Tai dieta, kurios pagrindą sudaro vienas baltymų šaltinis. Subalansuotas Omega-3 ir Omega-6 apsaugo sąnarius, širdies ir kraujagyslių sistemą. Gydančių savybių turintys augaliniai ekstraktai įterpti panaudojant unikalią mikrokapsulių technologiją, užtikrina natūralių augalinių ekstraktų stabilumą, naudingos medžiagos išsiskiria laipsniškai.

15.90€
16.00€
FORZA10 SOLO Diet su kiauliena

FORZA10 SOLO Diet su kiauliena

FORZA10 SOLO Diet su kiauliena - tai visavertis šlapias ėdalas visų veislių suaugusiems šunims. Tai puiki eliminacinė dieta, kai yra įrodytas ar įtariamas padidėjęs jautrumas kitiems baltymams.

15.90€
16.00€
FORZA10 SOLO Diet su arkliena

FORZA10 SOLO Diet su arkliena

FORZA10 SOLO Diet su arkliena - tai visavertis šlapias ėdalas visų veislių suaugusiems šunims. Skirtas šunims turintiems alergiją , esant maisto netoleravimui. Tinka eliminacinei dietai.  Trumpa ėdalo formulė, kurioje naudojamas ribotas ingredientų kiekis. Naudojamas tik vienas gyvulinių baltymų šaltinis sumažina alergijų ir pašaro netoleravimo tikimybę. Subalansuotas Omega-3 ir Omega-6 apsaugo sąnarius, širdies ir kraujagyslių sistemą. 

15.90€
16.00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)