Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

BARKING HEADS

BARKING HEADS

Barking Heads šunų maistas- 100% natūralus, gausaus asortimento, tame tarpe ir begrūdžio šunų maisto, pagaminto iš geriausios kokybės ingredientų. Barking Heads sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai. Barking Heads gaminiuose nerasite nepageidaujamų „E“. Barking Heads siekia, kad Jūsų keturkojis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi. Barking Heads tiki, kad Jums patiks jų požiūris.BARKING HEADS LAMB Large Breed

BARKING HEADS LAMB Large Breed

BARKING HEADS Chop Lickin' LAMB Large Breeds šunų maistas, skirtas didelių veislių (+25kg), suaugusiems šunims. Skanus BARKING HEADS Chop Lickin' LAMB Large Breeds šunų maistas pagamintas tik iš žole šertų ėriukų mėsos (grass-fed lamb), kaip pagrindinio ingrediento. Pasirūpinta papildais sąnarių ir kailio apsaugai. BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb - for Large Adults Dogs suteikia blizgesio kailiui (Omega 6&3) ir elastingumo augintinio žingsniams (gliukozaminas, chondroitinas).

57.00€
daugiau pigiau -3%
114 €
110.99€
BARKING HEADS LAMB Medium Breed

BARKING HEADS LAMB Medium Breed

BARKING HEADS Chop Lickin' LAMB Medium Breed- šunų maistas, skirtas vidutinio dydžio, visų veislių suaugusiems šunims. Skanus BARKING HEADS Chop Lickin' LAMB Medium Breed šunų maistas pagamintas tik iš žole šertų ėriukų mėsos (grass-fed lamb), kaip pagrindinio ingrediento. Pasirūpinta papildais sąnarių ir kailio apsaugai. Šunų maistas BARKING HEADS Chop Lickin' LAMB Medium Breed suteikia blizgesio kailiui (Omega 6&3) ir elastingumo augintinio žingsniams (gliukozaminas, chondroitinas).

55.00€
daugiau pigiau -4%
110 €
106.00€
BARKING HEADS LAMB Small Breed

BARKING HEADS LAMB Small Breed

BARKING HEADS Chop Lickin' LAMB Small Breed- (buvęs- BARKING HEADS Tiny Paws Bad Hair Day) šunų maistas mažų veislių suaugusiems šunims, pagamintas tik iš žole šertų ėriukų mėsos (grass-fed lamb), kaip pagrindinio ingrediento. BARKING HEADS Chop Lickin' LAMB Small Breed sudėtyje esančios omega-6 ir omega-3 riebiosios rūgštys apsaugos ir palaikys tinkamą augintinio odos ir kailio būklę. Šunų maistas BARKING HEADS Chop Lickin' LAMB Small Breed ypatingai padeda mažų veislių šunims kurie turi problematišką kailį, prastą odos būklę, kenčia nuo alergijų.

28.98€
BARKING HEADS CHICKEN Large Breed

BARKING HEADS CHICKEN Large Breed

BARKING HEADS Bowl Lickin CHICKEN Large Breed (buvęs-BARKING HEADS BIG FOOT TENDER LOVING CARE) šunų maistas, skirtas didelių veislių (+25kg) šunims. Skanus, visavertis BARKING HEADS CHICKEN LARGE BREED šunų maistas skirtas suaugusiems didelių veislių šunims, kuriame pagrindinis ingredientas yra nukaulinta ir džiovinta vištiena. BARKING HEADS CHICKEN LARGE BREED vištiena aprūpina optimaliu riebalų ir baltymų kiekiu, apsaugo sąnarius ir klubus, yra gerai virškinamas ir švelnus skrandžiui. Tobulas kiekvieno didžiakojo vakarienei! 

57.00€
daugiau pigiau -3%
114 €
110.99€
BARKING HEADS CHICKEN Medium Breed

BARKING HEADS CHICKEN Medium Breed

BARKING HEADS Bowl Lickin CHICKEN Medium Breed (buvęs-BARKING HEADS TENDER LOVING CARE) šunų maistas vidutinių veislių šunims, švelniam virškinimui su vištiena. BARKING HEADS CHICKEN MEDIUM BREED sudėtyje esanti vištiena aprūpina optimaliu riebalų ir baltymų kiekiu, yra gerai virškinamas ir švelnus skrandžiui. Nesvarbu ar Jūsų augintiniai paprasčiausiai mėgsta vištienos patiekalus ar turi jautrų skrandį, laisvus vidurius, ar jam kaupiasi dujos, BARKING HEADS CHICKEN MEDIUM BREED tikrai padės.! 

57.00€
daugiau pigiau -3%
114 €
110.99€
BARKING HEADS CHICKEN Small Breed

BARKING HEADS CHICKEN Small Breed

BARKING HEADS Bowl Lickin’ CHICKEN Small Breed (buvęs BARKING HEADS TINY PAWS TENDER LOVING CARE) šunų maistas, skirtas mažų veislių šunims, švelniam virškinimui su vištiena. BARKING HEADS Bowl Lickin’ CHICKEN Small Breed sudėtyje esanti vištiena aprūpina optimaliu riebalų ir baltymų kiekiu, yra gerai virškinamas ir švelnus skrandžiui. Nesvarbu ar Jūsų augintiniai paprasčiausiai mėgsta vištienos patiekalus ar turi jautrų skrandį, laisvus vidurius, ar jam kaupiasi dujos, BARKING HEADS Bowl Lickin’ CHICKEN Small Breed tikrai padės.

16.39€
Laikinai nėra
BARKING HEADS PUPPY DAYS

BARKING HEADS PUPPY DAYS

BARKING HEADS Puppy Days- šunų maistas, jauniems šuniukams, sudėtyje 55% mėsos. Gardus augančių šuniukų maistas su unikalią specialiai parinktų vištienos ir lašišos ingredientų kombinaciją. Mes žinome, kad augančių šuniukų reikalavimai maistui yra labai dideli, nes jiems reikia gero starto. Tačiau ššš..., tegul tai lieka paslaptyje, juk nenorime, kad dičkiai ant šio gardumyno uždėtų savo letenas! Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

39.79€
Laikinai nėra
-4%
79.58 €
76.50€
Laikinai nėra
BARKING HEADS PUPPY Large Breed

BARKING HEADS PUPPY Large Breed

BARKING HEADS PUPPY DAYS Large Breed (buvęs- BARKING HEADS Little Big Foot) maistas jauniems didelių veislių šuniukams su vištiena ir lašiša. Šunų maisto BARKING HEADS PUPPY DAYS Large Breed sudėtyje 50% mėsos. Subalansuotas kalcio ir fosforo kiekis stipriems kaulams ir dantims, optimizuotas baltymų ir riebalų kiekis sveikam, subalansuotam, kontroliuojamam augimui. DHA rūgštis naudinga smegenų vystymuisi ir mokymuisi! Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

65.99€
daugiau pigiau -3%
131.98 €
128.50€
BARKING HEADS FISH N DELISH

BARKING HEADS FISH N DELISH

BARKING HEADS Fish N Delish- BEGRŪDIS šunų maistas, suaugusiems visų veislių šunims. Skanus BARKING HEADS Fish N Delish Grain Free su lašiša ir upėtakiu, saldžiomis bulvėmis. Žuvis lengvai virškinama, lašiša ypatingai turtinga natūraliais antioksidantais padedančiais mūsų išrankiems draugams  mėgti tai ir visada būti puikios sveikatos! Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

77.50€
daugiau pigiau -3%
155 €
151.00€
BARKING HEADS DUCK

BARKING HEADS DUCK

BARKING HEADS Doggylicious DUCK (buvęs- BARKING HEADS QUACKER) BEGRŪDIS šunų maistas visų veislių suaugusiems šunims. BARKING HEADS Doggylicious DUCK šunų maisto sudėtyje, didelis kiekis (56%) ančių mėsos. Energiją suteika saldžių bulvių ir kitų augalų kompleksas. Maistas puikiai tinka šunims, kurių jautri virškinimo sistema. Sudėtyje esantis gliukozaminas, chondroitinas gerina sąnarių būklę. Pagamintas be sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

75.00€
Laikinai nėra
daugiau pigiau -2%
150 €
146.50€
Laikinai nėra
BARKING HEADS TURKEY

BARKING HEADS TURKEY

BARKING HEADS Top Dog TURKEY-  BEGRŪDIS šunų maistas, skirtas visų veislių šunims su kalakutiena. Šunų maiste BARKING HEADS Top Dog TURKEY yra mažiausiai 50% kalakutienos. Maisto sudėtyje esanti kalakutiena- yra fantastiškas baltymų šaltinis, lengvai virškinamas, padeda apsaugoti mūsų keturkojų draugų sveikatą. 

72.89€
Laikinai nėra
BARKING HEADS SALMON

BARKING HEADS SALMON

BARKING HEADS Pooched SALMON (buvęs- BARKING HEADS Fusspot) BEGRŪDIS šunų maistas, skirtas suaugusiem, visų veislių šunims. Pagrindinis ingredientas lašiša. Jūsų išrankaus augintinio nereikės raginti ėsti šio patiekalo. Liks tik išlaižytas tuščias dubenėlis! Omega-6 ir omega-3 riebiosios rūgštys apsaugos ir palaikys tinkamą augintinio odos ir kailio būklę. Šunų maistas BARKING HEADS Pooched SALMON ypatingai padeda šunims kurie turi problematišką kailį, prastą odos būklę, kenčia nuo alergijų. Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

63.00€
Laikinai nėra
BARKING HEADS FAT DOG SLIM

BARKING HEADS FAT DOG SLIM

BARKING HEADS Fat Dog Slim- šunų maistas, skirtas nutukusiems, suaugusiem, vidutinių veislių šunims. Skanus BARKING HEADS Fat Dog Slim su vištiena ir upėtakiais (baltymų šaltiniai), mažesniu riebalų kiekiu, rudaisiais ryžiais (itin gerai virškinami angliavandeniai ir aukštos kokybės ląsteliena), morkomis, liucerna, žirniais (natūralios ląstelienos šaltinis) bei L-karnitinu (padedančiu perkelti riebalų rūgštis). Fat Dog Slim sukurtas padėti palaikyti tinkamą Jūsų šuns svorį, jei Jūsų šuo „priauga svorio vien žiūrėdamas į maistą“! 

63.99€
Laikinai nėra
BARKING HEADS Beef Wagginston

BARKING HEADS Beef Wagginston

BARKING HEADS Beef Wagginston - tai visavertis ėdalas visų veislių suaugusiems šunims su jautiena. Su rudaisiais ryžiais (itin gerai virškinami angliavandeniai ir aukštos kokybės ląsteliena), morkomis, liucerna, žirniais (natūralios ląstelienos šaltinis). Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų 

62.00€
Laikinai nėra
BARKING HEADS GOLDEN YEARS

BARKING HEADS GOLDEN YEARS

BARKING HEADS Golden Years- vyresnių kaip 7 metų šunų maistas su vištiena ir upėtakiu. Kai tavo keturkojis draugas pereina į "auksinius metus" jo poreikiai pasikeičia. Seniokams reikia lengviau virškinamų ingridientų, vištiena ir upėtakis neapsunkina skrandžio. Lengvai virškinami ingredientai, natūralių antioksidantų, sąnarių ir klubų apsaugos papildų kompleksas gali sugrąžinti vikrumą! Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

70.50€
Laikinai nėra
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)