Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

BARKING HEADS

BARKING HEADS

BARKING HEADS šunų maistas gaminamas iš naturalių aukštos kokybės mėsos ir žuvies produktų, suderintų su daržovėmis ir vaisiais. Ėdalą sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki ingredientai. BARKING HEADS produktų linija plataus asortimento, išsirinkti galimą įvairaus amžiaus ir įvairių poreikių šunims. Barking Heads gaminiuose nėra sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų. Šunų maisto BARKING HEADS efektyvumas patvirtintas veterinarų.BARKING HEADS Lamb for Medium Breed

BARKING HEADS Lamb for Medium Breed

BARKING HEADS Lamb for Medium Breed šunų maistas vidutinių veislių suaugusiems šunims su ėriena. Ėdalas gaminamas iš natūraliai ir laisvai augintos, žole šertos ėrienos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Lamb ėdalas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

79.99€
BARKING HEADS Lamb for Large Breed

BARKING HEADS Lamb for Large Breed

BARKING HEADS Lamb for Large Dogs 25kg+ šunų maistas didelių veislių suaugusiems šunims su ėriena. Ėdalas gaminamas iš natūraliai ir laisvai augintos, žole šertos ėrienos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS šunų ėdalas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

79.99€
BARKING HEADS Lamb for Small Breed

BARKING HEADS Lamb for Small Breed

BARKING HEADS Lamb for Small Breed šunų maistas mažų veislių suaugusiems šunims su ėriena. Ėdalas gaminamas iš laisvai augintos, žole šertos ėrienos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Lamb for Small ėdalas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

37.50€
BARKING HEADS Duck for Small Breed

BARKING HEADS Duck for Small Breed

BARKING HEADS Duck for Small Breed šunų maistas mažų veislių suaugusiems šunims su antiena. Ėdalas gaminamas iš natūraliai ir laisvai augintos antienos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Duck for Small ėdalas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

37.50€
BARKING HEADS Salmon

BARKING HEADS Salmon

BARKING HEADS Pooched Salmon šunų maistas suaugusiems šunims su lašiša. Natūrali Škotiška lašiša lengvai virškinama, turtinga Omega3 riebalų rūgštimis. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Pooched Salmon ėdalas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

82.99€
BARKING HEADS Puppy Days Large Breed

BARKING HEADS Puppy Days Large Breed

BARKING HEADS Puppy Days for Large Breed šunų maistas didelių veislių auganties šuniukams. Ėdalas gaminamas iš natūraliai ir laisvai augintos vištienos ir laukinės lašišos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Puppy Days Large Breed padeda vystitis šuniukų dantims, kaulams bei smegenims.

76.99€
BARKING HEADS Chicken for Medium Breed

BARKING HEADS Chicken for Medium Breed

BARKING HEADS Chicken for Medium Breed šunų maistas vidutinių veislių suaugusiems šunims su vištiena. Ėdalas pagaminamas iš natūraliai ir laisvai augintos vištienos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Chicken šunų maistas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

75.99€
BARKING HEADS Chicken for Large Breed

BARKING HEADS Chicken for Large Breed

BARKING HEADS Chicken for Large Dogs 25kg+ šunų maistas didelių veislių suaugusiems šunims su vištiena. Ėdalas pagaminamas iš natūraliai ir laisvai augintos vištienos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS šunų maistas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

75.99€
daugiau pigiau -3%
151.98 €
147.42€
BARKING HEADS Duck

BARKING HEADS Duck

BARKING HEADS Duck šunų maistas suaugusiems šunims su antiena. Ėdalas gaminamas iš natūraliai ir laisvai augintos antienos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Duck ėdalas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

89.99€
BARKING HEADS Fish-N-Delish

BARKING HEADS Fish-N-Delish

BARKING HEADS Fish-N-Delish šunų maistas suaugusiems šunims su lašiša ir upėtakiu. Žuvis lengvai virškinama, turtinga Omega3 riebalų rūgštimis. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Fish-N-Delish ėdalas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

89.99€
BARKING HEADS Puppy Days

BARKING HEADS Puppy Days

BARKING HEADS Puppy Days šunų maistas visų veislių auganties šuniukams. Ėdalas gaminamas iš natūraliai ir laisvai augintos vištienos ir laukinės lašišos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Puppy Days ėdalas padeda augti šuniukų dantims ir kaulams, bei vystytis smegenims.

48.99€
BARKING HEADS Turkey

BARKING HEADS Turkey

BARKING HEADS Turkey šunų maistas suaugusiems šunims su kalakutiena. Ėdalas gaminamas iš natūraliai ir laisvai augintos kalakutienos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Turkey ėdalas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

86.99€
BARKING HEADS  Light

BARKING HEADS Light

BARKING HEADS Fat Dog Slim šunų maistas linkusiems nutukti arba nutukusiems šunims. Ėdalas gaminamas iš laisvai augintos vištienos ir upėtakio. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Fat Dog Slim ėdalas padeda palaikyti tinkamą šuns svorį.

77.99€
BARKING HEADS Senior

BARKING HEADS Senior

BARKING HEADS Golden Years šunų maistas senstantiems šunims. Ėdalas gaminamas iš laisvai augintos vištienos, upėtakio ir lašišos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Golden Years ėdalas yra tinkamas vyresnio amžiaus šunims.

80.99€
BARKING HEADS Beef

BARKING HEADS Beef

BARKING HEADS Beef Waggington šunų maistas suaugusiems šunims su jautiena. Ėdalas gaminamas iš natūraliai ir laisvai augintos jautienos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Beef Waggington ėdalas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

77.99€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)