Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

BARKING HEADS

BARKING HEADS

Barking Heads šunų maistas- 100% natūralus, gausaus asortimento, tame tarpe ir begrūdžio šunų maisto, pagaminto iš geriausios kokybės ingredientų. Barking Heads sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai. Barking Heads gaminiuose nerasite nepageidaujamų „E“. Barking Heads siekia, kad Jūsų keturkojis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi. Barking Heads tiki, kad Jums patiks jų požiūris.BARKING HEADS Puppy Days

BARKING HEADS Puppy Days

Maistas šunims BARKING HEADS Puppy Days skirtas augantiems šuniukams. Labai gardus maistas pagamintas iš 100% natūralios vištienos ir lašišos. BARKING HEADS Puppy Days šuniukų maistas pagamintas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad Puppy Days maistas padeda vystytis dantims ir kaulams, bei smegenims. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo!

41.98€
BARKING HEADS Puppy Days Large Breed

BARKING HEADS Puppy Days Large Breed

Maistas šunims BARKING HEADS Puppy Days Large Breed skirtas augantiems didelių veislių šuniukams. Labai gardus maistas pagamintas iš 100% natūralios vištienos ir lašišos. BARKING HEADS Puppy Days Large Breeds šuniukų maistas pagamintas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad Puppy Days maistas padeda vystytis dantims ir kaulams, bei smegenims. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo!

72.98€
BARKING HEADS Lamb for Small Breed

BARKING HEADS Lamb for Small Breed

Maistas šunims BARKING HEADS Chop Lickin' LAMB for Small Breed - mažų veislių suaugusiems šunims su ĖRIENA. BARKING HEADS Chop Lickin' LAMB for Small maistas šunims gaminamas iš 100% natūraliai tik žole šertos ėrienos mėsos (grass-fed lamb). Šis šunų maistas pagamintas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad Chop Lickin padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo!

30.98€
BARKING HEADS Duck Small

BARKING HEADS Duck Small

Maistas šunims BARKING HEADS Doggylicious Duck - mažų veislių suaugusiems šunims su antiena. BARKING HEADS Doggylicious Duck maistas šunims gaminamas iš 100% natūraliai ir laisvai augintos antienos. Veterinarų patvirtinta, kad Doggylicious Duck padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo!

35.49€
BARKING HEADS Lamb for Medium Breed

BARKING HEADS Lamb for Medium Breed

Maistas šunims BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb for Medium - vidutinių veislių suaugusiems šunims. BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb for Medium maistas šunims gaminamas iš 100% natūraliai tik žole šertos ėrienos mėsos (grass-fed lamb). Šis šunų maistas pagamintas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad Chop Lickin padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo!

65.98€
BARKING HEADS Lamb for Large Breed

BARKING HEADS Lamb for Large Breed

Maistas šunims BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb for Large - didelių veislių suaugusiems šunims. BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb for Large maistas šunims gaminamas iš 100% natūraliai tik žole šertos ėrienos mėsos (grass-fed lamb). Šis šunų maistas pagamintas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad Chop Lickin padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo! 

66.98€
BARKING HEADS Chicken for Medium Breed

BARKING HEADS Chicken for Medium Breed

Maistas šunims Barking Heads Bowl Lickin’ Chicken for Medium Dogs - vidutinių veislių suaugusiems šunims su vištiena. Barking Heads Bowl Lickin’ Chicken for Medium Dogs maistas šunims gaminamas iš 100% natūraliai ir laisvai augintos vištienos. Šis itin skanus šunų maistas pagamintas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad „Bowl Lickin“ padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo! 

66.98€
BARKING HEADS Chicken for Large Breed

BARKING HEADS Chicken for Large Breed

Maistas šunims Barking Heads Bowl Lickin’ Chicken for Large Dogs - didelių veislių suaugusiems šunims su vištiena. Barking Heads Bowl Lickin’ Chicken for Large Dogs maistas šunims gaminamas iš 100% natūraliai ir laisvai augintos vištienos. Šis itin skanus šunų maistas pagamintas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad „Bowl Lickin“ padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo! 

66.98€
Laikinai nėra
BARKING HEADS Salmon

BARKING HEADS Salmon

Šunų maistas BARKING HEADS Pooched Salmon - suaugusiems visų veislių šunims. Skanus BARKING HEADS Pooched Salmon maistas šunims gaminamas iš 100% natūralios Škotiškos lašišos. Žuvies lengvai virškinami baltymai, lašiša ypatingai turtinga natūraliais antioksidantais, padedančiais mūsų išrankiems draugams būti puikios sveikatos! Veterinarų patvirtinta, kad Pooched Salmon naudingas odai ir kailiui, palaiko sąnarių sveikatą. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis žuvingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą!

72.98€
BARKING HEADS Duck

BARKING HEADS Duck

Maistas šunims BARKING HEADS Doggylicious Duck - visų veislių suaugusiems šunims su antiena. BARKING HEADS Doggylicious Duck maistas šunims gaminamas iš 100% natūraliai ir laisvai augintos antienos. Šis itin skanus šunų maistas pagamintas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad Doggylicious Duck padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo!

83.98€
BARKING HEADS Fish-N-Delish

BARKING HEADS Fish-N-Delish

Maistas šunims BARKING HEADS Fish-N-Delish - suaugusiems visų veislių šunims. Skanus BARKING HEADS Fish-N-Delish maistas šunims gaminamas iš 100% natūralių lašišų ir upėtakių, pagardintas saldžiomis bulvėmis. Žuvis lengvai virškinami baltymai, lašiša ypatingai turtinga natūraliais antioksidantais, padedančiais mūsų išrankiems draugams būti puikios sveikatos! Veterinarų patvirtinta, kad Fish-N-Delish padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis žuvingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą!

83.98€
BARKING HEADS Turkey

BARKING HEADS Turkey

Maistas šunims BARKING HEADS Top Dog Turkey - visų veislių suaugusiems šunims su kalakutiena. BARKING HEADS Top Dog Turkey maistas šunims gaminamas iš 100% natūraliai ir laisvai augintos kalakutienos. Šis itin skanus šunų maistas pagamintas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad Top Dog Turkey padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo!

71.98€
BARKING HEADS Light

BARKING HEADS Light

Maistas šunims BARKING HEADS Fat Dog Slim Light - nutukusiems ir linkusiems tukti šunims. Fat Dog Slim neriebus maistas pagamintas iš vištienos, upėtakio, rudųjų ryžių yra labai skanus, turi mažai kalorijų, padeda greičiau deginti riebalus. BARKING HEADS Fat Dog Slim Light maistas šunims pagamintas naudojant geriausios kokybės, natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad Fat Dog Slim Light padės palaikyti tinkamą Jūsų šuns svorį, jei Jūsų šuo „priauga svorio vien žiūrėdamas į maistą“! 

73.99€
BARKING HEADS Beef

BARKING HEADS Beef

Maistas šunims BARKING HEADS Beef Waggington - visų veislių suaugusiems šunims su jautiena. Barking Heads Waggington gaminamas iš 100% natūraliai ir laisvai augintos jautienos. Šis itin skanus suaugusiųjų šunų maistas yra pagamintas naudojant tik geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad „Beef Waggington“ yra natūraliai hipoalergeninis ir palaiko sąnarių sveikatą. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo! 

68.00€
BARKING HEADS Senior

BARKING HEADS Senior

Šunų maistas BARKING HEADS Golden Years - turintiems "gyvenimiškos patirties", šunims senjorams. Kai tavo keturkojis draugas pereina į "auksinius metus" jo poreikiai pasikeičia, seniokams reikia lengviau virškinamų ingridientų. BARKING HEADS Golden Years maistas šunims pagamintas iš vištienos ir upėtakio, naudojant geriausios kokybės, natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad Golden Years subalansuotas optimalus baltymų ir riebalų santykis, natūralūs antioksidantai, papildai sąnariams gali sugrąžinti vikrumą! 

77.98€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)