Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

CROCKEX WELLNESS

CROCKEX WELLNESS

Šunų maistas CROCKEX WELLNESS- super premium klasės su funkciniais priedais, palaikančiais bendrą šunų sveikatą. Sudėtyje esantys ananasai naudingi virškinimo funkcijai, granatai ir avietės yra puikūs vitamino C šaltiniai, turintys daug polifenolių, antioksidantų su anti-senėjimo poveikiu, neutralizuojantys laisvuosius radikalus. Thistle (Cárduus) yra žinomas dėl savo priešuždegiminio poveikio ir teigiamo poveikio kepenims. Prebiotikai FOS ir MOS padeda pagerinti žarnyno mikroflorą, palengvina maistinių medžiagų absorbciją. Ryžiai, yra pagrindinis angliavandenių šaltinis kurie su šviežia mėsa daro šunų maistą CROCKEX WELLNESS lengvai virškinamą ir puikaus skonio.


CROCKEX WELLNESS Medio-Maxi Duck & Rice

CROCKEX WELLNESS Medio-Maxi Duck & Rice

Super Premium klasės visavertis šunų maistas, vidutinių ir didelių veislių suaugusiems šunims su antiena ir ryžiais. Didelis kiekis mėsos, tame tarpe ir šviežios. Garantuotas apetitas ir geras virškinimas. Vaisiai ir vaistažolės gerai savijautai palaikyti. Praturtintas prebiotikais reikalingais virškinamojo trakto bakterijoms. Natūralūs antioksidantai kovai su laisvaisiais radikalais.

35.00€
daugiau pigiau -4%
70 €
67.00€
CROCKEX WELLNESS Medio-Maxi Chicken & Rice

CROCKEX WELLNESS Medio-Maxi Chicken & Rice

Super Premium klasės visavertis šunų maistas, vidutinių ir didelių veislių suaugusiems šunims su vištiena ir ryžiais. Didelis kiekis mėsos, tame tarpe ir šviežios. Garantuotas apetitas ir geras virškinimas. Vaisiai ir vaistažolės gerai savijautai palaikyti. Praturtintas prebiotikais reikalingais virškinamojo trakto bakterijoms. Natūralūs antioksidantai kovai su laisvaisiais radikalais.

30.00€
CROCKEX WELLNESS Medio-Maxi Rabbit & Rice

CROCKEX WELLNESS Medio-Maxi Rabbit & Rice

Super Premium klasės visavertis šunų maistas, vidutinių ir didelių veislių suaugusiems šunims su triušiena ir ryžiais. Didelis kiekis mėsos, tame tarpe ir šviežios. Garantuotas apetitas ir geras virškinimas. Vaisiai ir vaistažolės gerai savijautai palaikyti. Praturtintas prebiotikais reikalingais virškinamojo trakto bakterijoms. Natūralūs antioksidantai kovai su laisvaisiais radikalais.

35.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)