Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

FIRST MATE

FIRST MATE

Šunų maisto FIRST MATE produktuose yra naudojama tik vienos rūšies mėsa, t.y. monoproteininės dietos, kurios sumažina netoleravimo riziką iki minimumo. Dietose gausu mėsos, vaisių, daržovių ir kitų Kanados fermerių užaugintų aukščiausios kokybės ir žmonių maisto kokybės reikalavimus atitinkančių produktų, tokių kaip ramiojo vandenyno žuvys, laisvai auginamos Fraserio slėnio vištos, žole maitintos Australijos avys, užaugusios be jokių hormonų ar antibiotikų. Pašarai gaminami naudojant švelnų džiovinimą garais. Žemesnės perdirbimo temperatūros naudojimas padeda užtikrinti, kad baltymų kokybė išlieka nepakitusi ir dėl to pašaras yra lengvai virškinamas.


Kasiks Lamb Grain Free Potato Free

Kasiks Lamb Grain Free Potato Free

Šunų maisto Kasiks Lamb Grain Free Potato Free Formulėje naudojama australiška ėriena, kaip vienas mėsos baltymas, yra su naudingais antioksidantais, įskaitant kokosą ir kopūstą! Ėriena šeriama žole, kurioje nėra pridėtų hormonų ar antibiotikų. Vištienos riebalai, naudojami „FirstMate Pet Foods“, yra perdirbami be baltymų, pašalinant alergijos, atsirandančios dėl vištienos, riziką.

gera kaina
7.50€
First Mate Australian Lamb Formula

First Mate Australian Lamb Formula

Šunų maisto Australian Lamb Formula sudėtyje žole maitinamų, laisvai laikomų ėriukų mėsa, be pridėtų hormonų ar antibiotikų. Ši riboto raciono dieta puikiai tinka alergiškiems šunims ir dietos apribojimams. Dėl mažiau ingredientų šią formulę lengva virškinti. Vištienos riebalai, naudojami „First Mate Pet Foods“, yra perdirbami be baltymų, pašalinant alergijos, atsirandančios dėl vištienos, riziką.

15.50€
68.00€
First Mate Chicken&Blueberry

First Mate Chicken&Blueberry

Šunų maisto FIRST MATE Chicken&Blueberry sudėtyje vienas mėsos baltymas, ne narvuose auginta vištiena, taip pat mėlynes, kuriose itin daug antioksidantų. Ši formulė yra ideali kasdieniam maitinimui.

gera kaina
7.48€
67.00€
First Mate Free Range Lamb&Oats

First Mate Free Range Lamb&Oats

Šunų maisto FIRST MATE Free Range Lamb&Oats sudėtyje yra laisvai laikomų, žole šertų ėriukų mėsa, be pridėtų hormonų ar antibiotikų ir tik su sveikais grūdais. „Grain Friendly“ formulėje nėra kukurūzų, kviečių, sojos, bulvių ir žirnių, todėl ji yra puikiai tinkama kasdieniniam šėrimui. Vištienos riebalai, naudojami „FirstMate Pet Foods“, yra perdirbami be baltymų, pašalinant alergijos, atsirandančios dėl vištienos, riziką.

gera kaina
6.48€
gera kaina
29.00€
First Mate Cage Free Chicken Meal&Oats

First Mate Cage Free Chicken Meal&Oats

Šunų maisto FIRST MATE Cage Free Chicken Meal&Oats formulėje naudojama pilnavertiškai užauginta vištiena, kaip vienas mėsos baltymas ir neskaldyti grūdai. „Grain Friendly" formulėje nėra kukurūzų, kviečių, sojos, bulvių ir žirnių, todėl ji yra puikiai tinkama kasdieniniam šėrimui. 

gera kaina
6.48€
gera kaina
26.90€
First Mate Pacific Ocean Fish Endurance Puppy

First Mate Pacific Ocean Fish Endurance Puppy

Šunų maistas FIRTS MATE Pacific Ocean Fish Endurance Puppy yra specialiai sukurtas šunims, kuriems reikalingas didelis kalorijų kiekis. Ši riboto raciono dieta puikiai tinka alergiškiems šunims ir dietos apribojimams. Dėl mažiau ingredientų šią formulę lengva virškinti. Vištienos riebalai, naudojami „FirstMate Pet Foods“, yra perdirbami be baltymų, pašalinant alergijos, atsirandančios dėl vištienos, riziką.

14.90€
Laikinai nėra
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)