Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

JOSIDOG

JOSIDOG


JOSIDOG Sensitive

JOSIDOG Sensitive

JOSIDOG Sensitive - visavertis pašaras suaugusiems šunims, tinkamas ir šunims su jautria virškinimo sistema. Josera Sensitive pašaro sudėtyje yra aukščiausios rūšies paukštiena derinama su ryžiais ir kukurūzais.

41.50€
JOSIDOG Regular

JOSIDOG Regular

JOSIDOG Regular - visavertis pašaras suaugusiems šunims. Gausu antioksidantų, kurie padeda apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio. Su taurinu, kuris svarbus širdies funkcijai, regėjimui ir vaisingumui. 

39.90€
JOSIDOG Active

JOSIDOG Active

JOSIDOG Active - visavertis pašaras suaugusiem, aktyviems šunims. Josera Active yra labai maistingas, subalansuotas pašaras, kuris aprūpina šunį energija, skatina medžiagų apykaitą. Tinkamas sportiniams šunims - daugiau energijos, stiprumo ir ištvermės! 

40.90€
JOSIDOG Junior

JOSIDOG Junior

JOSIDOG Junior - visavertis pašaras visų veislių augantiems šuniukams. Gausu antioksidantų, kurie padeda apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio. Su taurinu, kuris svarbus širdies funkcijai, regėjimui ir vaisingumui. 

42.90€
JOSIDOG Family

JOSIDOG Family

JOSIDOG Family - visavertis pašaras augantiems šuniukams, šuningoms bei laktuojančioms kalėms. Mažo dydžio granulės. Speciali glitimo neturinti formulė su geriausiomis maistinėmis medžiagomis skatina subalansuotą mitybą ir sveiką šuniukų vystymąsi.

49.50€
JOSIDOG Economy

JOSIDOG Economy

JOSIDOG Economy - visavertis pašaras suaugusiems, mažiau aktyviems šunims. Subalansuoti komponentai užtikrina sveiką raumenų vystymąsi, blizgų kailį ir stiprius, sveikus dantis bei kaulus.

27.90€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)