860319669

I - V 10 - 19 val.
VI 10 - 15 val.

Nemokamas ir greitas
prekių pristatymas

nuo 19 eurų

Internetiniai
užsakymai 24/7

Taikomos nuolaidos


NUTRA GOLD GRAIN FREE

NUTRA GOLD GRAIN FREE

NUTRA GOLD begrūdis šunų maistas, subalansuotas visapusiškai patenkinti mitybinius šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape, nuo augančio šuniuko iki senjoro. Nutra Gold Grain Free šunų maistas tinkamas visiems šunims ir ypač tiems kurie jautrūs grūdams.


Nutra Gold Grain Free DUCK

Nutra Gold Grain Free DUCK

Nutra Gold Grain Free Duck begrūdis šunų maistas su antiena. Begrūdis maistas pasižymi hipoalerginėmis savybėmis. Antiena yra puikus hipoalerginis baltymų šaltinis. Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgštys esančios sudėtyje padeda išlaikyti sveiką odą ir kailį. Natūralaus pluošto medžiagos, probiotikai iš džiovintos cikorijos šaknų padeda palaikyti sveiką virškinimą.

Detaliau
13,6 kg
(NG02382)
49.00€
  0-2 d.d.
Nutra Gold Grain Free TURKEY

Nutra Gold Grain Free TURKEY

Nutra Gold Grain Free TURKEY begrūdis šunų maistas su kalakutiena. Begrūdis maistas pasižymi hipoalerginėmis savybėmis. Kalakutiena yra puikus hipoalerginis baltymų šaltinis. Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgštys esančios sudėtyje padeda išlaikyti sveiką odą ir kailį. Natūralaus pluošto medžiagos, probiotikai iš džiovintos cikorijos šaknų padeda palaikyti sveiką virškinimą.

Detaliau
13,6 kg
(NG02375)
49.00€
  Nėra
Nutra Gold Grain Free WHITEFISH

Nutra Gold Grain Free WHITEFISH

Nutra Gold Grain Free - Whitefish begrūdis šunų maistas su žuvim. Begrūdis maistas pasižymi hipoalerginėmis savybėmis. Žuvis yra puikus hipoalerginis baltymų šaltinis. Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgštys esančios sudėtyje padeda išlaikyti sveiką odą ir kailį. Natūralaus pluošto medžiagos, probiotikai iš džiovintos cikorijos šaknų padeda palaikyti sveiką virškinimą.

Detaliau
13,6 kg
(NG02378)
49.00€
  Nėra
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)