Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

PRIMORDIAL GRAIN FREE

PRIMORDIAL GRAIN FREE

PRIMORDIAL pašarų linija atsižvelgia ir grįžta prie pirminio ir natūralaus šunų mitybos instinkto. Anatomine sandara šunys yra plėšrūnai, kaip rodo jų dantys, žandikauliai ir trumpos žarnos, jiems tinkamesnė mityba su daugiau mėsos ir nedideliu kiekiu angliavandenių. PRIMORDIAL GRAIN FREE pašarų sudėtyje yra didesni kiekiai įvairios mėsos derinių, bei daržovės, vaisiai ir kt. naudingi augalai. Atrinktos žaliavos užtikrina pastovų ir mažą glikemijos indeksą. Žaliavos apdirbamos karštų garų metodu, dėl ko baltymų struktūra pašare išlieka nepakitusi ir ypač lengvai pasisavinami.


PRIMORDIAL GRAIN FREE Buffalo & Mackerel

PRIMORDIAL GRAIN FREE Buffalo & Mackerel

Begrūdis, holistinis suaugusių šunų maistas su hipoalergine buivolo ir skumbrės mėsa, turinčią didelę biologinę vertę. Italijoje užaugintų buivolų mėsa suteikia kokybiškus baltymus ir patrauklų skonį. Skumbrė suteikia hipoalerginius baltymus, bei Omega-3 riebiųjų rūgščių šaltinį, kuris atlieka svarbią funkciją odai ir kailiui, yra naudingas širdies sistemai ir t.t.. Sudėtyje yra vaisių ir daržovių suteikiančių vitaminų, mineralų. PRIMORDIAL Grain Free yra puikaus skonio holistinis šunų maistas.

46.00€
PRIMORDIAL GRAIN FREE Salmon & Chicken

PRIMORDIAL GRAIN FREE Salmon & Chicken

Begrūdis, holistinis suaugusių šunų maistas su lašiša ir vištiena. Vištiena suteikia kokybiškus, lengvai virškinamus baltymus ir patrauklų skonį. Lašiša suteikia hipoalerginius baltymus, bei Omega-3 riebiųjų rūgščių šaltinį, kuris atlieka svarbią funkciją odai ir kailiui, yra naudingas širdies sistemai ir t.t.. Sudėtyje yra vaisių ir daržovių suteikiančių vitaminų, mineralų. PRIMORDIAL Grain Free yra puikaus skonio holistinis šunų maistas.

44.00€
PRIMORDIAL GRAIN FREE Trout & Duck

PRIMORDIAL GRAIN FREE Trout & Duck

Begrūdis, holistinis suaugusių šunų maistas su upėtakiu ir antiena. Antiena suteikia hipoalerginius, lengvai virškinamus baltymus ir patrauklų skonį. Upėtakis - žuvis, kuri gyvena tik švariuose vandenyse, yra turtinga Omega-3 riebiosiomis rūgštimis, naudingom širdies sistemai, kailiui, odos sveikatai ir t.t. Vaisiai ir daržovės, kuriose yra daug vitaminų, mineralinių medžiagų suteikia šiam pašarui puikią skonio ir maistinių medžiagų pusiausvyrą.

44.00€
PRIMORDIAL GRAIN FREE Tuna & Lamb

PRIMORDIAL GRAIN FREE Tuna & Lamb

Begrūdis suaugusių šunų maistas su ėriena ir tunu. Primordial tai holistinis šunų maistas, kuris suteikia mažą alergijos riziką, tačiau didelę biologinę vertę. Laisvai laikoma ėriena suteikia kokybišką mėsą ir patrauklų skonį. Tunas yra turtingas omega-3 riebalų rūgštimis, naudingais širdies sistemai, kailiui ir odos sveikatai. Vaisiai ir daržovės, kuriose yra daug vitaminų, mineralinių medžiagų ir augalinių augalų, ananasų, granatų ir erškėtuogių suteikia šiam pašarui puikią skonio ir maistinių medžiagų pusiausvyrą.

45.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)