Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 603 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

PRIMORDIAL GRAIN FREE

PRIMORDIAL GRAIN FREE

PRIMORDIAL pašarų linija atsižvelgia ir grįžta prie pirminio ir natūralaus šunų mitybos instinkto. Anatomine sandara šunys yra plėšrūnai, kaip rodo jų dantys, žandikauliai ir trumpos žarnos, jiems tinkamesnė mityba su daugiau mėsos ir nedideliu kiekiu angliavandenių. PRIMORDIAL GRAIN FREE pašarų sudėtyje yra didesni kiekiai įvairios mėsos derinių, bei daržovės, vaisiai ir kt. naudingi augalai. Atrinktos žaliavos užtikrina pastovų ir mažą glikemijos indeksą. Žaliavos apdirbamos karštų garų metodu, dėl ko baltymų struktūra pašare išlieka nepakitusi ir ypač lengvai pasisavinami.


PRIMORDIAL Grain Free Buffalo & Mackerel

PRIMORDIAL Grain Free Buffalo & Mackerel

PRIMORDIAL Grain Free Buffalo & Mackerel begrūdis, holistinis suaugusių šunų maistas su BUIVOLO ir SKUMBRĖS mėsa. Italijoje užaugintų buivolų mėsa suteikia kokybiškus baltymus ir patrauklų skonį. Skumbrė hipoalerginius baltymus, bei Omega-3 riebiųjų rūgščių šaltinį. Ananasai, granatai ir erškėtuogių vaisiai kuriuose yra daug vitaminų, mineralinių medžiagų suteikia PRIMORDIAL Grain Free puikią skonio ir maistinių medžiagų pusiausvyrą.

46.00€
Laikinai nėra
PRIMORDIAL Grain Free Salmon & Chicken

PRIMORDIAL Grain Free Salmon & Chicken

PRIMORDIAL Grain Free Salmon & Chicken begrūdis, holistinis suaugusių šunų maistas su LAŠIŠA ir VIŠTIENA. Vištiena suteikia kokybiškus, lengvai virškinamus baltymus ir patrauklų skonį. Lašiša hipoalerginius baltymus, bei labai naudingą Omega-3 riebiųjų rūgščių šaltinį. Ananasai, granatai ir erškėtuogių vaisiai kuriuose yra daug vitaminų, mineralinių medžiagų suteikia PRIMORDIAL Grain Free puikią skonio ir maistinių medžiagų pusiausvyrą.

44.00€
Laikinai nėra
PRIMORDIAL Grain Free Puppy Chicken & Sea Fish

PRIMORDIAL Grain Free Puppy Chicken & Sea Fish

PRIMORDIAL Grain Free Puppy Chicken & Sea Fish begrūdis, augančių šuniukų maistas su VIŠTIENA ir JŪROS ŽUVIMIS, suteikiančiais kokybiškus baltymus ir patrauklų skonį. Dėl produktų apdirbimo karštų garų metodu, baltymų struktūra išlieka nepakitusi ir ypač lengvai pasisavinama. Ananasai, granatai ir erškėtuogių vaisiai kuriuose yra daug vitaminų, mineralinių medžiagų suteikia PRIMORDIAL Grain Free puikią skonio ir maistinių medžiagų pusiausvyrą.

46.00€
Laikinai nėra
PRIMORDIAL Grain Free Deer & Turkey

PRIMORDIAL Grain Free Deer & Turkey

PRIMORDIAL Grain Free Deer & Turkey begrūdis, suaugusių šunų maistas su ELNIENA ir KALAKUTIENA. Holistinis šunų maistas, kuris suteikia mažą alergijos riziką, tačiau didelę biologinę vertę. Elniena ir kalakutiena suteikia kokybišką mėsą ir patrauklų skonį. Ananasai, granatai ir erškėtuogių vaisiai kuriuose yra daug vitaminų, mineralinių medžiagų suteikia PRIMORDIAL Grain Free puikią skonio ir maistinių medžiagų pusiausvyrą.

48.00€
Laikinai nėra
PRIMORDIAL Grain Free Tuna & Lamb

PRIMORDIAL Grain Free Tuna & Lamb

PRIMORDIAL Grain Free Tuna & Lamb begrūdis suaugusių šunų maistas su ĖRIENA ir TUNU. Laisvai laikoma ėriena suteikia kokybišką mėsą ir patrauklų skonį. Tunas yra turtingas naudingomis Omega-3 riebalų rūgštimis. Ananasai, granatai ir erškėtuogių vaisiai kuriuose yra daug vitaminų, mineralinių medžiagų suteikia PRIMORDIAL Grain Free puikią skonio ir maistinių medžiagų pusiausvyrą.

45.00€
Laikinai nėra
PRIMORDIAL Grain Free Trout & Duck

PRIMORDIAL Grain Free Trout & Duck

PRIMORDIAL Grain Free Trout & Duck begrūdis, holistinis suaugusių šunų maistas su UPĖTAKIU ir ANTIENA. Antiena suteikia hipoalerginius, lengvai virškinamus baltymus ir patrauklų skonį. Upėtakis - žuvis, kuri gyvena tik švariuose vandenyse, yra turtinga naudingomis Omega-3 riebiosiomis rūgštimis. Ananasai, granatai ir erškėtuogių vaisiai kuriuose yra daug vitaminų, mineralinių medžiagų suteikia PRIMORDIAL Grain Free puikią skonio ir maistinių medžiagų pusiausvyrą.

44.00€
Laikinai nėra
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)