Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ZIWI PEAK

ZIWI PEAK


ZIWI PEAK BEEF

ZIWI PEAK BEEF

ZIWI PEAK BEEF vieno baltymo sausas šunų maistas su jautiena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių šunims. Naujosios Zelandijos žole šeriamų ir laisvėje auginamų jaučių mėsa garsėja kaip geriausia pasaulyje. Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra natūralus gliukozamino ir chondroitino šaltinis, padeda palaikyti gerą sąnarių būklę.

24.99€
107.99€
ZIWI PEAK CHICKEN

ZIWI PEAK CHICKEN

ZIWI PEAK CHICKEN vieno baltymo sausas šunų maistas su vištiena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių šunims. Laisvėje laikomos vištos yra auginamos etiškai. Naujosios Zelandijos ganyklose jos turi erdvės tyrinėti ir yra maitinamos tinkamu pašaru. Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra natūralus gliukozamino ir chondroitino šaltinis, padeda palaikyti gerą sąnarių būklę.

24.99€
107.99€
ZIWI PEAK LAMB

ZIWI PEAK LAMB

ZIWI PEAK LAMB vieno baltymo sausas šunų maistas su ėriena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių šunims. Recepte naudojama kokybiška ėriena, kurią Naujojoje Zelandijoje etiškai užaugino kelių kartų šeimos ūkininkai. Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra natūralus gliukozamino ir chondroitino šaltinis, padeda palaikyti gerą sąnarių būklę.

24.99€
107.99€
ZIWI PEAK MACKEREL & LAMB

ZIWI PEAK MACKEREL & LAMB

ZIWI PEAK MACKEREL & LAMB sausas šunų maistas su skumbre ir ėriena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių šunims. Geriausi ingredientai iš Naujosios Zelandijos žemės ir vandenyno. Laukinė mėlynoji skumbrė iš atokių Naujosios Zelandijos Šiaurės salos vandenų ir vešlia žole ir dobilais šeriama ėriena. Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra natūralus gliukozamino ir chondroitino šaltinis, padeda palaikyti gerą sąnarių būklę.

24.99€
107.99€
ZIWI PEAK TRIPE & LAMB

ZIWI PEAK TRIPE & LAMB

ZIWI PEAK TRIPE & LAMB sausas šunų maistas su žarnokais ir ėriena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių šunims. Tai vieno baltymo receptas, kurio sudėtyje yra daugiau nei 35 % maistingų ir labai skanių žaliųjų žarnokų, natūralaus vitaminų, mineralų ir probiotikų šaltinio. Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra natūralus gliukozamino ir chondroitino šaltinis, padeda palaikyti gerą sąnarių būklę.

24.99€
107.99€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)