Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ALPHA SPIRIT Snacks

ALPHA SPIRIT Snacks


 ALPHA SPIRIT Dog Snacks Duck

ALPHA SPIRIT Dog Snacks Duck

 ALPHA SPIRIT Dog Snacks Duck skanėstai visų veislių suaugusiems šunims su antiena. Kubeliais supjaustytas skanėstas yra šviežios mėsos ir žuvies. Juose yra tik natūralių ingredientų, kuriuos tiekia vietiniai tiekėjai. Juos ruošia žemoje temperatūroje, todėl skanumynai išlaiko maistines savybes.  Užkandis yra pilnaverčio suaugusių šunų maisto papildas.

1.11€
ALPHA SPIRIT Dog Snacks Liver

ALPHA SPIRIT Dog Snacks Liver

ALPHA SPIRIT Dog Snacks Liver skanėstai visų veislių suaugusiems šunims su kepenėlėmis. Kubeliais supjaustytas skanėstas yra šviežios mėsos ir žuvies. Juose yra tik natūralių ingredientų, kuriuos tiekia vietiniai tiekėjai. Juos ruošia žemoje temperatūroje, todėl skanumynai išlaiko maistines savybes.

1.11€
ALPHA SPIRIT Dog Snacks Fish

ALPHA SPIRIT Dog Snacks Fish

ALPHA SPIRIT Dog Snacks Fish skanėstai visų veislių suaugusiems šunims su žuvimi.  Kubeliais supjaustytas skanėstas yra šviežios mėsos ir žuvies. Juose yra tik natūralių ingredientų, kuriuos tiekia vietiniai tiekėjai. Juos ruošia žemoje temperatūroje, todėl skanumynai išlaiko maistines savybes.

1.11€
ALPHA SPIRIT Dog Snacks Chicken

ALPHA SPIRIT Dog Snacks Chicken

ALPHA SPIRIT Dog Snacks Chicken skanėstai visų veislių suaugusiems šunims su vištiena. Kubeliais supjaustytas skanėstas yra šviežios mėsos ir žuvies. Juose yra tik natūralių ingredientų, kuriuos tiekia vietiniai tiekėjai. Juos ruošia žemoje temperatūroje, todėl skanumynai išlaiko maistines savybes.

1.11€
ALPHA SPIRIT Dog Snacks Prosciutto

ALPHA SPIRIT Dog Snacks Prosciutto

ALPHA SPIRIT Dog Snacks Prosciutto  skanėstai visų veislių suaugusiems šunims su kumpiu. Kubeliais supjaustytas skanėstas yra šviežios mėsos ir žuvies. Juose yra tik natūralių ingredientų, kuriuos tiekia vietiniai tiekėjai. Juos ruošia žemoje temperatūroje, todėl skanumynai išlaiko maistines savybes.

1.11€
ALPHA SPIRIT Dog Snacks Turkey

ALPHA SPIRIT Dog Snacks Turkey

ALPHA SPIRIT Dog Snacks Turkey skanėstai visų veislių suaugusiems šunims su kalakutiena. Kubeliais supjaustytas skanėstas yra šviežios mėsos ir žuvies. Juose yra tik natūralių ingredientų, kuriuos tiekia vietiniai tiekėjai. Juos ruošia žemoje temperatūroje, todėl skanumynai išlaiko maistines savybes.

1.11€
Laikinai nėra
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)