Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

BeloCat Tofu aktyviosios anglies kvapo kraikas katėms

BeloCat Tofu aktyviosios anglies kvapo kraikas katėms

Natūralus augalinis aktyviosios anglies kvapo Tofu kraikas. Pagamintas iš 100% natūralios žirnių ląstelienos, be jokių sintetinių priedų ir dažiklių. Greitai sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Jis yra ypač švelnus jautrioms jūsų katės pėdutėms. Gavęs drėgmės šis kraikas sušoka į kietus grumstelius, kuriuos lengvai ir greitai pašalinsite iš katės tualeto. 

7.50€
BeloCat Tofu levandų kvapo kraikas katėms

BeloCat Tofu levandų kvapo kraikas katėms

Natūralus augalinis levandų kvapo Tofu kraikas. Pagamintas iš 100% natūralios žirnių ląstelienos, be jokių sintetinių priedų ir dažiklių. Greitai sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Jis yra ypač švelnus jautrioms jūsų katės pėdutėms. Gavęs drėgmės šis kraikas sušoka į kietus grumstelius, kuriuos lengvai ir greitai pašalinsite iš katės tualeto. 

7.50€
BeloCat Tofu žaliosios arbatos kvapo kraikas katėms

BeloCat Tofu žaliosios arbatos kvapo kraikas katėms

Natūralus augalinis žaliosios arbatos kvapo Tofu kraikas. Pagamintas iš 100% natūralios žirnių ląstelienos, be jokių sintetinių priedų ir dažiklių. Greitai sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Jis yra ypač švelnus jautrioms jūsų katės pėdutėms. Gavęs drėgmės šis kraikas sušoka į kietus grumstelius, kuriuos lengvai ir greitai pašalinsite iš katės tualeto. 

7.50€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)