Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 603 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

Ekologiškas kraikas katėms CROCI TOFU CLEAN

Ekologiškas kraikas katėms CROCI TOFU CLEAN

Ekologiškas augalinės kilmės kraikas katėms, pagamintas iš sojų, visiškai natūralus, suyrantis, be cheminių priedų.

8.50€
TOFU ALOE VERA kraikas katėms

TOFU ALOE VERA kraikas katėms

Kačių kraikas TOFU ALOE VERA (alijošiaus aromato) – pagamintas iš sojos, 100% natūralus. TOFU kačių kraikas sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Jis yra švelnus pėdutėms, nedulka. Panaudotas kraikas sušoka į kietus gumulėlius, kuriuos galima tiesiogiai nuleisti į unitazą.

4.99€
TOFU APPLE kraikas katėms

TOFU APPLE kraikas katėms

Kačių kraikas TOFU APPLE (obuolių aromato) – pagamintas iš sojos, 100% natūralus. TOFU kačių kraikas sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Jis yra švelnus pėdutėms, nedulka. Panaudotas kraikas sušoka į kietus gumulėlius, kuriuos galima tiesiogiai nuleisti į unitazą.

4.99€
TOFU COFFE kraikas katėms

TOFU COFFE kraikas katėms

Kačių kraikas TOFU COFFE (kavos aromato) – pagamintas iš sojos, 100% natūralus. TOFU kačių kraikas sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Jis yra švelnus pėdutėms, nedulka. Panaudotas kraikas sušoka į kietus gumulėlius, kuriuos galima tiesiogiai nuleisti į unitazą.

4.99€
TOFU LEMON kraikas katėms

TOFU LEMON kraikas katėms

Kačių kraikas TOFU LEMON (citrinos aromato) – pagamintas iš augalinių žaliavų, 100% natūralus. TOFU kačių kraikas sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Jis yra švelnus pėdutėms, nedulka. Panaudotas kraikas sušoka į kietus gumulėlius, kuriuos galima tiesiogiai nuleisti į unitazą.

4.99€
TOFU PEACH kraikas katėms

TOFU PEACH kraikas katėms

Kačių kraikas TOFU PEACH (persikų aromato) – pagamintas iš sojos, 100% natūralus. TOFU kačių kraikas sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Jis yra švelnus pėdutėms, nedulka. Panaudotas kraikas sušoka į kietus gumulėlius, kuriuos galima tiesiogiai nuleisti į unitazą.

4.99€
TOFU ACTIVED CARBON kraikas katėms

TOFU ACTIVED CARBON kraikas katėms

Kačių kraikas TOFU ACTIVED CARBON (aktyvios anglies aromato) – pagamintas iš sojos, 100% natūralus. TOFU kačių kraikas sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Jis yra švelnus pėdutėms, nedulka. Panaudotas kraikas sušoka į kietus gumulėlius, kuriuos galima tiesiogiai nuleisti į unitazą.

4.99€
TOFU LAVENDER kraikas katėms

TOFU LAVENDER kraikas katėms

Kačių kraikas TOFU LAVENDER (levandų aromato) – pagamintas iš sojos, 100% natūralus. TOFU kačių kraikas sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Jis yra švelnus pėdutėms, nedulka. Panaudotas kraikas sušoka į kietus gumulėlius, kuriuos galima tiesiogiai nuleisti į unitazą.

4.99€
TOFU GREEN TEA kraikas katėms

TOFU GREEN TEA kraikas katėms

Kačių kraikas TOFU GREEN TEA (arbatos aromato) – pagamintas iš sojos, 100% natūralus. TOFU kačių kraikas sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Jis yra švelnus pėdutėms, nedulka. Panaudotas kraikas sušoka į kietus gumulėlius, kuriuos galima tiesiogiai nuleisti į unitazą.

4.99€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)