Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 603 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

BRIT FRESH

BRIT FRESH


Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large

Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large

BRIT FRESH Fish with Pumpkin Adult Large sausas maistas didelių veislių suagusiems šunims su ŽUVIMI ir moliūgu. Superpremium klasės visavertis pašaras su tikra mėsa, gyvūnų organais, vaisiais ir daržovėmis iš vietinių ūkių. Šviežios mėsos panaudojimas recepte leidžia išsaugoti mėsos maistines savybes kartu su natūraliu jos skoniu ir aromatu.

39.99€
daugiau pigiau -3%
79.98 €
77.58€
BRIT FRESH Beef with Pumpkin Puppy Large

BRIT FRESH Beef with Pumpkin Puppy Large

BRIT FRESH Beef with Pumpkin Puppy Large sausas maistas didelių veislių šuniukams su JAUTIENA ir moliūgu. Superpremium klasės visavertis pašaras su tikra mėsa, gyvūnų organais, vaisiais ir daržovėmis iš vietinių ūkių. Šviežios mėsos panaudojimas recepte leidžia išsaugoti mėsos maistines savybes kartu su natūraliu jos skoniu ir aromatu.

42.99€
BRIT FRESH Duck with Millet Active Run & Work

BRIT FRESH Duck with Millet Active Run & Work

BRIT FRESH Duck with Millet Active Run & Work sausas maistas aktyviems šunims su ANTIENA ir soros kruopomis. Superpremium klasės visavertis pašaras su tikra mėsa, gyvūnų organais, vaisiais ir daržovėmis iš vietinių ūkių. Šviežios mėsos panaudojimas recepte leidžia išsaugoti mėsos maistines savybes kartu su natūraliu jos skoniu ir aromatu.

44.99€
BRIT FRESH Turkey with Pea Fit & Slim

BRIT FRESH Turkey with Pea Fit & Slim

BRIT FRESH Turkey with Pea Fit & Slim sausas maistas mažo aktyvumo šunims su KALAKUTIENA ir žirneliais. Superpremium klasės visavertis pašaras su tikra mėsa, gyvūnų organais, vaisiais ir daržovėmis iš vietinių ūkių. Šviežios mėsos panaudojimas recepte leidžia išsaugoti mėsos maistines savybes kartu su natūraliu jos skoniu ir aromatu.

41.99€
BRIT FRESH Chicken with Potato Adult

BRIT FRESH Chicken with Potato Adult

BRIT FRESH Chicken with Potato Adult sausas maistas suaugusiems šunims su VIŠTIENA ir bulvėmis. Superpremium klasės visavertis pašaras su tikra mėsa, gyvūnų organais, vaisiais ir daržovėmis iš vietinių ūkių. Šviežios mėsos panaudojimas recepte leidžia išsaugoti mėsos maistines savybes kartu su natūraliu jos skoniu ir aromatu.

40.99€
BRIT FRESH Chicken with Potato Puppy

BRIT FRESH Chicken with Potato Puppy

BRIT FRESH Chicken with Potato Puppy sausas maistas šuniukams su VIŠTIENA ir bulvėmis. Superpremium klasės visavertis pašaras su tikra mėsa, gyvūnų organais, vaisiais ir daržovėmis iš vietinių ūkių. Šviežios mėsos panaudojimas recepte leidžia išsaugoti mėsos maistines savybes kartu su natūraliu jos skoniu ir aromatu.

43.99€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)