Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ORIJEN

ORIJEN

Šunų maistas Orijen – Kanados gamintojo aukščiausio lygio produktas beveik neturintis analogų rinkoje. Biologiškai tinkamas (Biologically Appropriate) ORIJEN maistas šunims sukurtas atsižvelgiant į šunų prisitaikymą prie mitybos su įvairia šviežia mėsa, vaisiais ir daržovėmis. Šunų maisto ORIJEN sudėtyje neprilygstamos kokybės šviežia ne narvuose užauginta paukštiena, lizduose padėti kiaušiniai, laukinė žuvis ir rančose užauginta mėsa – viskas yra užauginta ar sužvejota vietiniame regione, pristatoma šviežia kasdien, todėl yra puikios kokybės ir skonio. Šunų augintojai pasitiki ORIJEN visame pasaulyje, apdovanojimus pelnę produktai garantuoja, kad jūsų mylimi šunys bus laimingi, sveiki ir stiprūs.


ORIJEN Puppy

ORIJEN Puppy

Šunų maistas ORIJEN PUPPY "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas mažų ir vidutinių veislių augantiems šuniukams. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN PUPPY šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

21.50€
73.33€
daugiau pigiau -5%
146.66 €
139.33€
ORIJEN Puppy Large Breed

ORIJEN Puppy Large Breed

Šunų maistas ORIJEN PUPPY Large Breed "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas didelių veislių augantiems šuniukams. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN PUPPY Large Breed šuniukų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

70.28€
daugiau pigiau -5%
140.56 €
133.53€
ORIJEN Adult Small Breed

ORIJEN Adult Small Breed

Šunų maistas ORIJEN Small Breed yra sukurtas specialiai mažų veislių suaugusiems šunims. Mažos veislės šunys turi ypatingų mitybos poreikių, todėl jiems būtina biologiškai tinkama dieta. Maisto granulės yra mažos ir lengvai sukramtomos. Dieta sudaryta atsižvelgiant į subalansuotą mažų veislių šunų mitybą, jų sunaudojamą energiją ir palaikant reikiamą svorį, o be to ORIJEN Small Breed maistas pasižymi puikiu skoniu.

21.22€
44.44€
ORIJEN Original Dog

ORIJEN Original Dog

Šunų maistas ORIJEN ORIGINAL "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų veislių ir dydžių šunims. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN ORGINAL šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

21.50€
Laikinai nėra
+ dovana
68.66€
daugiau pigiau -5%
137.32 €
130.45€
ORIJEN Six Fish Dog

ORIJEN Six Fish Dog

Šunų maistas ORIJEN SIX FISH "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) visų amžiaus grupių ir veislių šunims. Sudėtyje gausu sardinių, skumbrių, lydekų, ešerių ir jūros liežuvių sužvejotų Ramiajame vandenyne. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN SIX FISH šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug žuvies baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

22.66€
82.11€
daugiau pigiau -5%
164.22 €
156.01€
ORIJEN Regional Red Dog

ORIJEN Regional Red Dog

Šunų maistas ORIJEN REGIONAL RED "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų veislių ir dydžių šunims. Sudėtyje daug kokybiškos raudonos mėsos ingredientų iš Black Angus jautienos, šernienos, bizonienos, Romney ėrienos ir Jorkšyro kiaulienos. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN REGIONAL RED šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

26.38€
89.89€
daugiau pigiau -5%
179.78 €
170.79€
ORIJEN Senior

ORIJEN Senior

Šunų maistas ORIJEN SENIOR "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų veislių vyresniems kaip 7 metai šunims. Sudėtyje daug kokybiškos mėsos iš laisvais augintos vištienos ir kalakutienos, Ramiojo vandenyno žuvų. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN SENIOR šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

72.22€
daugiau pigiau -5%
144.44 €
137.22€
ORIJEN Fit & Trim Dog

ORIJEN Fit & Trim Dog

Šunų maistas ORIJEN FIT & TRIM "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas nutukusiems ir linkusiems tukti šunims. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN FIT & TRIM šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

75.35€
daugiau pigiau -5%
150.7 €
143.17€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)