Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ORIJEN

ORIJEN

Orijen šunų maistas yra pagamintas Albertoje, Kanadoje. Orijen šunų maistas gaminamas iš šviežių neužšaldytų mėsos komponentų. Mėsa yra gaunama iš regioninių ūkių, kas užtikrina, jog Orijen šunų maiste yra tiktai švieži maisto produktai. Orijen šunų maistas yra turtingas baltymais, mažai angliavandenių: 85% mėsos, 15% vaisių ir daržovių ir 0% grūdų.


ORIJEN Puppy

ORIJEN Puppy

ORIJEN Puppy "biologiškai deramas" maistas, mažų ir vidutinių veislių augantiems šunims. Sudėtyje gausu natūralių mėsos baltymų iš ne narvuose užaugintos vištienos ir kalakutienos, laukinių žuvų ir lizduose padėtų kiaušinių, viskas pristatoma šviežia, laikantis WholePrey (viso grobio) koncepcijos ir pasižymi puikiomis savybėmis. Apdovanojimus laimintis ORIJEN Puppy pašaras pasižymi puikia kokybe, kad Jūsų šuniukas būtų laimingas, sveikas ir stiprus. 

19.98€
66.98€
daugiau pigiau -4%
133.96 €
128.98€
ORIJEN Puppy Large Breed

ORIJEN Puppy Large Breed

ORIJEN Puppy Large Breed "biologiškai deramas" maistas, didelių veislių augantiems šunims. Sudėtyje gausu natūralių mėsos baltymų iš ne narvuose užaugintos vištienos ir kalakutienos, laukinių žuvų ir lizduose padėtų kiaušinių, viskas pristatoma šviežia, laikantis WholePrey (viso grobio) koncepcijos ir pasižymi puikiomis savybėmis. Apdovanojimus laimintis ORIJEN Puppy Large Breed pašaras pasižymi puikia kokybe, kad Jūsų šuniukas būtų laimingas, sveikas ir stiprus. 

65.98€
daugiau pigiau -5%
131.96 €
125.38€
ORIJEN Original Dog

ORIJEN Original Dog

ORIJEN Original "biologiškai deramas" šunų maistas, skirtas suaugusiems, visų veislių šunims. Sudėtyje gausu baltymų iš ne narvuose užaugintos vištienos ir kalakutienos, laukinių žuvų ir lizduose padėtų kiaušinių, viskas pristatoma šviežia, laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos ir pasižymi puikiomis savybėmis. Apdovanojimus laimintis Orijen Orginal pašaras, pasižymi puikia kokybe, kad jūsų šuo būtų sveikas ir stiprus. 

19.98€
63.98€
daugiau pigiau -5%
127.96 €
121.57€
ORIJEN Six Fish Dog

ORIJEN Six Fish Dog

Šunų maistas ORIJEN SIX FISH Biologically Appropriate (biologiškai deramas) visų amžiaus grupių ir veislių šunims. Sudėtyje gausu žuvų sužvejotų Ramiajame vandenyne, kurios pristatomos šviežios, todėl yra puikios kokybės ir skonio. Orijen Six Fish maistas šunims pagamintas laikantis WholePrey (viso grobio) koncepcijos iš šviežių žuvų mėsos, aprūpina natūraliomis, praktiškai visomis Jūsų šuniui būtinomis, maisto medžiagomis, papildomai pridedant tik cinko ir vario.

21.98€
Laikinai nėra
70.98€
daugiau pigiau -5%
141.96 €
134.88€
ORIJEN Regional Red Dog

ORIJEN Regional Red Dog

ORIJEN Regional Red "biologiškai deramas" šunų maistas, visų amžiaus grupių ir veislių šunims. ORIJEN Regional Red sudėtyje daug aukštos kokybės mėsos ingredientų iš Black Angus jautienos, šernienos, bizonienos, Romney ėrienos ir Jorkšyro kiaulienos – viskas tik iš vietinių rančų, kurie pristatomi švieži kiekvieną dieną, todėl pašaras pasižymi puikiomis maistinėmis savybėmis.

22.98€
82.81€
daugiau pigiau -4%
165.62 €
159.58€
ORIJEN Senior

ORIJEN Senior

ORIJEN Senior "biologiškai deramas" šunų maistas, visų veislių senjorams. Sudėtyje gausu baltymų iš laisvais augintos vištienos ir kalakutienos, laukinių žuvų, viskas pristatoma šviežia iš regioninių rančų ir Ramiojo vandenyno. Pašare ORIJEN Senior mažai angliavandenių, žemas glikemijos indeksas, vyresnio amžiaus šunų sveikatai palaikyti.

65.98€
daugiau pigiau -5%
131.96 €
125.38€
ORIJEN Fit & Trim Dog

ORIJEN Fit & Trim Dog

ORIJEN Fit & Trim "biologiškai deramas" šunų maistas, linkusiems tukti ir nutukusiems šunims. Pašaro sudėtyje gausu mėsos baltymų iš ne narvuose užaugintos vištienos ir kalakutienos, laukinių žuvų ir lizduose padėtų kiaušinių, kurie pristatomi švieži, laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos. Pašare ORIJEN Fit & Trim Dog nedidelis kiekis riebalų ir angliavandenių su unikaliu moliūgų ir obuolių skaidulų mišiniu.

70.69€
daugiau pigiau -5%
141.38 €
134.31€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)