Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 603 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ORIJEN

ORIJEN

ORIJEN šunų maistas, sukurtas atsižvelgiant į šunų evoliucinį prisitaikymą, prie mitybos įvairia šviežia mėsa yra biologiškai deramas (Biologically Appropriate). ORIJEN šunų maisto sudėtyje neprilygstamos kokybės šviežia ne narvuose užauginta paukštiena, lizduose padėti kiaušiniai, laukinė žuvis, rančose užauginta mėsa, viskas yra užauginta ar sužvejota regioniniuose ūkiuose, todėl pristatoma šviežia, puikios kokybės ir skonio. ORIJEN Puppy

ORIJEN Puppy

Šunų maistas ORIJEN Puppy "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų veislių augantiems šuniukams. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad kuo natūraliau aprūpinti augintinius maistingomis medžiagomis. ORIJEN Puppy šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

25.99€
85.99€
ORIJEN Puppy Large Breed

ORIJEN Puppy Large Breed

Šunų maistas ORIJEN Puppy Large Breed "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas didelių veislių augantiems šuniukams. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad kuo natūraliau aprūpinti augintinius maistingomis medžiagomis. ORIJEN Puppy Large Breed šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

86.99€
daugiau pigiau -3%
173.98 €
168.76€
ORIJEN Adult Small Breed

ORIJEN Adult Small Breed

Šunų maistas ORIJEN Small Breed "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas mažų veislių suagusiems šunims. Sudėtyje laisvai laikomų vištų, kalakutų ir putpelių mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad kuo natūraliau aprūpinti augintinius maistingomis medžiagomis. ORIJEN Small Breed šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

25.99€
51.99€
ORIJEN Original Dog

ORIJEN Original Dog

Šunų maistas ORIJEN ORIGINAL "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų amžiaus grupių ir veislių šunims. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad kuo natūraliau aprūpinti augintinius maistingomis medžiagomis. ORIJEN ORGINAL šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

26.90€
75.99€
daugiau pigiau -3%
151.98 €
147.42€
ORIJEN Six Fish Dog

ORIJEN Six Fish Dog

Šunų maistas ORIJEN Six Fish "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) visų amžiaus grupių ir veislių šunims. Sudėtyje gausu sardinių, skumbrių, lydekų, ešerių ir jūros liežuvių sužvejotų Ramiajame vandenyne. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad kuo natūraliau aprūpinti augintinius maistingomis medžiagomis. ORIJEN Six Fish šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug žuvies baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

29.99€
98.99€
ORIJEN Regional Red Dog

ORIJEN Regional Red Dog

Šunų maistas ORIJEN REGIONAL RED "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų amžiaus grupių ir veislių šunims. Sudėtyje daug kokybiškos raudonos mėsos- jautienos, šernienos, bizonienos, ėrienos ir kiaulienos. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad kuo natūraliau aprūpinti augintinius maistingomis medžiagomis. ORIJEN REGIONAL RED šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

31.99€
108.99€
daugiau pigiau -3%
217.98 €
211.44€
ORIJEN Senior

ORIJEN Senior

Šunų maistas ORIJEN SENIOR "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų veislių vyresniems kaip 7 metai šunims. Sudėtyje daug kokybiškos mėsos iš laisvai augintos vištienos ir kalakutienos, Ramiojo vandenyno žuvų. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad kuo natūraliau aprūpinti augintinius maistingomis medžiagomis. ORIJEN SENIOR šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

87.99€
daugiau pigiau -3%
175.98 €
170.70€
ORIJEN Fit & Trim Dog

ORIJEN Fit & Trim Dog

Šunų maistas ORIJEN FIT & TRIM "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas nutukusiems ir linkusiems tukti šunims. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad kuo natūraliau aprūpinti augintinius maistingomis medžiagomis. ORIJEN FIT & TRIM šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

89.99€
ORIJEN Tundra

ORIJEN Tundra

Šunų maistas ORIJEN Tundra "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų amžiaus grupių ir veislių šunims. Sudėtyje ėriena, elniena, antiena  ir kiauliena, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad kuo natūraliau aprūpinti augintinius maistingomis medžiagomis. ORIJEN Tundra šunų maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

32.99€
125.99€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)