Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

CHICOPEE

CHICOPEE

„Chicopee High Premium“ šunų maistą sukūrė Kanados įmonė „Harrison Pet Products“. CHICOPEE šunų maisto sudėtyje yra visos būtinos medžiagos sveikai šuns mitybai ir kiekvienam Jūsų šuns gyvenimo etapui: žmonėms vartoti tinkamos žaliavos, inulinas, prebiotikai, MOS (manano oligosacharidai), cikorija, Omega 3 ir Omega 6 riebiosios rūgštys, natūralūs augalų ekstraktai ir vitaminas E.


Chicopee Holistic Nature Line Puppy Lamb & Potato

Chicopee Holistic Nature Line Puppy Lamb & Potato

Chicopee HNL Puppy Lamb & Potato visavertis pašaras be grūdų, skirtas visų veislių augantiems šuniukams. Begrūdė mityba skirta įnoringiems visų veislių šunims, kurie yra jautrūs pašarams. Gamintojų sukurti vertingi priedai - judrumo ir šilkinio kailio kompleksai palaiko optimalią jūsų šuns mitybą.

64.00€
Chicopee Holistic Nature Line Soft Adult Ostrich & Potato

Chicopee Holistic Nature Line Soft Adult Ostrich & Potato

Chicopee HNL Soft Adult Ostrich & Potato visavertis pašaras be grūdų suaugusiems visų veislių jautriems pašarui šunims. Natūrali ląstelių apsauga - natūralios antioksidacinės medžiagos iš įvairių uogų (švelniai išdžiovintų spanguolių ir mėlynių), taip pat vitaminas E ir mikroelementas selenas, apsaugo kūno ląsteles nuo žalingų medžiagų apykaitos produktų poveikio.

61.00€
Chicopee Holistic Nature Line Adult Lamb & Potato

Chicopee Holistic Nature Line Adult Lamb & Potato

Chicopee Holistic Nature Line Adult Lamb & Potato visavertis, subalansuotas begrūdis pašaras suaugusiems jautriems pašarui visų veislių šunims virš 1 metų amžiaus. Su ėriena ir bulvėmis. Begrūdė mityba skirta įnoringiems visų veislių šunims, kurie yra jautrūs pašarams. Gamintojų sukurti vertingi priedai - judrumo ir šilkinio kailio kompleksai palaiko optimalią jūsų šuns mitybą.

66.00€
Chicopee Holistic Nature Line Active Salmon & Potato

Chicopee Holistic Nature Line Active Salmon & Potato

Chicopee Holistic Nature Line Active Salmon & Potato visavertis pašaras be grūdų aktyviems visų veislių šunims su lašiša ir bulvėmis. Begrūdė mityba skirta įnoringiems visų veislių šunims, kurie yra jautrūs pašarams. Gamintojų sukurti vertingi priedai - judrumo ir šilkinio kailio kompleksai palaiko optimalią jūsų šuns mitybą.

60.00€
Chicopee Puppy Lamb & Rice CLN

Chicopee Puppy Lamb & Rice CLN

Chicopee Puppy Lamb & Rice CLN visavertis pašaras augantiems šuniukams . Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape, bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos.

48.00€
Chicopee Maxi Puppy Poultry & Millet CLN

Chicopee Maxi Puppy Poultry & Millet CLN

Chicopee Maxi Puppy Poultry & Millet CLN visavertis pašaras didelių veislių jauniems šuniukams. Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape, bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos. Subalansuotas baltymų ir riebalų kiekis užtikrina harmoningą ir ne per greitą šuniukų augimą.

48.00€
Chicopee Mini Adult Lamb & Rice CLN

Chicopee Mini Adult Lamb & Rice CLN

Chicopee Mini Adult Lamb & Rice CLN visavertis pašaras mažų veislių suaugusiems šunims. Papildyta vitaminu E, kuris yra metabolitiškai aktyvus antioksidantas ir gali apsaugoti organizmo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.  Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape, bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos.

49.00€
Chicopee Adult Lamb & Rice

Chicopee Adult Lamb & Rice

Chicopee Adult Lamb & Rice visavertis šunų maistas pritaikytas visų veislių šunims.  Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape, bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos. Šilkinio kailio kompleksas - lašišų aliejaus, linų sėmenų ir mielių derinys puoselėja blizgantį ir šilkinį kailį bei sveiką odą.

49.00€
Chicopee Adult Chicken & Rice

Chicopee Adult Chicken & Rice

Chicopee Adult Chicken & Rice visavertis šunų pašaras pritaikytas visų veislių šunims su paukštiena. Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape, bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos. 

42.00€
Chicopee Soft Adult Salmon & Rice CLN

Chicopee Soft Adult Salmon & Rice CLN

Chicopee Soft Adult Salmon & Rice CLN visavertis pašaras suaugusiems visų veislių šunims. Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos.

50.00€
Chicopee Maxi  Adult Poultry & Millet CLN

Chicopee Maxi Adult Poultry & Millet CLN

Chicopee Maxi Adult Poultry & Millet CLN visavertis pašaras didelių veislių šunims. Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape, bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos.

47.00€
Chicopee Light Lamb & Rice

Chicopee Light Lamb & Rice

Chicopee Light Lamb & Rice visavertis pašaras pritaikytas visų veislių šunims turintiems viršsvorio ir vyresnio amžiaus šunims. Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos.

45.00€
Chicopee Soft Senior Chicken & Rice CLN

Chicopee Soft Senior Chicken & Rice CLN

Chicopee Soft Senior Chicken & Rice CLN visavertis pašaras visų veislių vyresnio amžiaus šunims (virš 7 metų) su paukštiena. Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape, bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos.

49.99€
Chicopee Active Chicken & Rice CLN

Chicopee Active Chicken & Rice CLN

Chicopee Active Chicken & Rice CLN visavertis pašaras visų veislių suaugusiems, padidinto aktyvumo šunims ( virš 1 metų). Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape, bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos.  

49.00€
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)