Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 603 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

Gamintojas

BIO-GROOM Aliejus Vita Oil

BIO-GROOM Aliejus Vita Oil

Maksimaliai kondicionuojantis ir apsaugantis kailį aliejus, tinkantis bet kokio amžiaus ir visų tipų kailiui. Puikiai palaiko kailio kondiciją tarp parodų.   Vita Oil aliejus gaiviai kvepia, nedirgina odos, jo sudėtyje nėra alkoholio ir silikono. Nekeičia natūralios kailio spalvos ar tekstūros, gerai skiedžiasi vandeniu ir lengvai išsiplauna su Bio-Groom šampūnu.

33.20€
BIO-GROOM kondicionierius Silk

BIO-GROOM kondicionierius Silk

Tai koncentruotas aukštos kokybės kreminės konsistencijos kondicionierius su ramunėlėmis, kurios natūraliai stimuliuoja odą ir kailį. Tinka bet kokio amžiaus gyvūnams, bei visų tipų kailiui (ir baltam). Ypač tinka išsausėjusiam, susivėlusiam kailiui. Unikalus gydomasis ramunėlių žiedų ekstrakto poveikis žinomas jau seniai.

11.09€
BIO-GROOM kondicionierius Spray Set

BIO-GROOM kondicionierius Spray Set

Tai aukštos kokybės greitai džiūstantis vandens pagrindu pagamintas kondicionierius. Puikiai sutvirtina ir pagerina kailio struktūrą, nepriduoda kailiui lipnumo ir šiurkštumo, puikiai veikia net esant didelei drėgmei. Tinkantis bet kokio amžiaus gyvūnams, bei visų tipų kailiui (ir baltam).Galima naudoti ir šlapiam ir sausam kailiui.

15.09€
BIO-GROOM šampūnas Bio-Med

BIO-GROOM šampūnas Bio-Med

Šampūnas šunims, turintiems odos problemų. Labai švelnus, mažina odos niežulį, pleiskanojimą, gydo seborėjinį dermatitą, gerai išplauna nešvarumus ir dėmes. Išplautas kalis nesivelia, jį lengva šukuoti. Niežulys ir pleiskanojimas dingsta po 2-3 maudymų. Profilaktiškai naudoti 1- 2 kartus per savaitę.

12.29€
BIO-GROOM šampūnas Bronze Lustre

BIO-GROOM šampūnas Bronze Lustre

Aukščiausios kokybės natūralus  šampūnas nedirginantis akių ir odos, specialiai sukurtas paryškinti rudų atspalvių kailį. Paryškina kailio spalvą ir priduoda blizgesio. Po maudymo šiuo šampūnu kailį bus lengva šukuoti. Šampūnas pagamintas kokosų aliejaus pagrindu, praturtintas baltymais, kurie suteikia kailiui gyvybingumo ir apimties, saugo nuo išsausėjimo.

12.50€
BIO-GROOM šampūnas Fluffy Puppy

BIO-GROOM šampūnas Fluffy Puppy

Natūralus kondicionuojantis šampūnas šuniukams, kurio sudėtyje nėra muilo. Gerai išplauna kailį ir nekenkia apsauginiam riebaliniam odos ir kailio sluoksniui. Šampūnas nedirgina akių, kailis tampa švarus ir gaiviai kvepia, kvapas išlieka ilgai. Šampūnas lengvai išsiskalauja iš kailio, kas labai svarbu maudant šuniukus. Ph subalansuotas, nedirgina odos.

11.99€
BIO-GROOM šampūnas Groom'n Fresh

BIO-GROOM šampūnas Groom'n Fresh

Šampūnas panaikina blogą gyvūno kvapą. Po maudymo su šiuo šampūnu, kailis ilgai gaiviai kvepia. Švelnus, savo sudėtyje neturintis muilo šampūnas gerai išplauna kailį, apsaugo odą ir kailį nuo išsausėjimo. Sudėtyje esantys kondicionieriai suteikia kailiui blizgesį, drėkina odą. PH subalansuotas, šampūnas lengvai išsiskalauja, galima naudoti jauniems šuniukams ir kačiukams

12.19€
BIO-GROOM šampūnas Herbal Groom

BIO-GROOM šampūnas Herbal Groom

Natūralus šampūnas su natūraliais rinktinės kokybės augalų ekstraktais: alavijo, ramunėlių, rozmarinų, citrinžolės, apynio, kraujažolės, ramunių, melisų. Augalų ekstraktai atgaivina odą ir kailį. Švelniai valantis ir kondicionuojantis šampūnas praturtintas lanolinu ir proteinu, atstato natūralų kailio blizgesį, drėkina sausą odą. Šampūnas tinka ir ilgaplaukiams ir trumpaplaukiams gyvūnams. Tinka jauniems šuniukams ir kačiukams.

12.59€
BIO-GROOM šampūnas Natural Oatmeal

BIO-GROOM šampūnas Natural Oatmeal

Natūralus šampūnas praturtintas koloidiniu avižų aliejumi, kuris seniai žinomas kaip odos jautrumą mažinanti priemonė. Šampūnas natūraliai išplauna odą ir kailį, nedirgina odos. Išplautas kailis būna minkštas, lengvai šukuojamas.Sudėtyje yra unikalių kondicionierių, kurie drėkina ir ramina odą, tinka šunims ir katėms.

12.29€
BIO-GROOM šampūnas Protein Lanolin

BIO-GROOM šampūnas Protein Lanolin

Švelnus, nedirginantis šampūnas su kokosų aliejumi. Puikiai tinka švelnaus kailio gyvūnams. Galima naudoti ir jauniems gyvūnams - šuniukams ir kačiukams.Praturtintas lanolinu, nesausina odos ir kailio, paryškina kailio spalvą. Sudėtyje esantys baltymai suteikia kailiui blizgesį.

13.50€
BIO-GROOM šampūnas So-Gentle

BIO-GROOM šampūnas So-Gentle

Hipoalerginis labai švelnus šampūnas,  labai gerai išplauna kailį, nedirgina akių bei odos, sudėtyje nėra muilo, aromatų ir dažiklių, nepažeidžia riebalinio apsauginio odos ir kailio sluoksnio. Pagamintas iš natūralių medžiagų - kukurūzų, kokosų ir palmių aliejų.

13.00€
BIO-GROOM šampūnas Super White

BIO-GROOM šampūnas Super White

Labai švelnus aukštos kokybės šampūnas skirtas šviesaus ir balto kailio šunims. Šampūnas pagamintas kokosų aliejaus pagrindu, praturtintas baltymais, kurie suteikia kailiui apimties, apsaugo nuo išsausėjimo. Ph subalansuotas, neblukina kailio, apsaugo nuo sąvėlų susidarymo. išmaudžius šiuo šampūnu kailis tampa švarus ir gaiviai kvepia.

12.50€
BIO-GROOM šampūnas Ultra Black

BIO-GROOM šampūnas Ultra Black

Aukščiausios kokybės šampūnas, paryškinantis juodo ir tamsaus kailio spalvą, suteikiantis blizgesio. Nedirgina akių ir odos. Suteikia kailiui gyvybingumo ir apimties, saugo nuo išsausėjimo, saugo nuo sąvėlų susidarymo, lengvai išsiskalauja, po maudymo kailis gaiviai kvepia.

11.69€
BIO-GROOM šampūnas Wiry Coat

BIO-GROOM šampūnas Wiry Coat

Šampūnas šiurkštaus kailio šunims. Nedirginantis akių ir odos, šampūnas pagerina šiurkštaus kailio struktūrą ir suteikia apimties nesausindamas ir nekenkdamas kailiui. Paryškina kailio spalvą. Pagamintas iš kokybiškų kosmetinių ingredientų švelniai, bet gerai išplauna kailį, kondicionuoja, dezodoruoja.

11.99€
BIO-GROOM kondicionierius Groom'n Fresh

BIO-GROOM kondicionierius Groom'n Fresh

Kreminės konsistencijos kondicionierius Groom'n Fresh padeda panaikintų blogą gyvūno kvapą, panaudojus šį kondicionierių kailis ilgai gaiviai kvepia. Kondicionieriaus sudėtyje yra kviečių gemalų aliejaus, vitamino E ir kitų specialių aukštos kokybės kosmetinių priemonių.

10.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 17 (2 puslapių)