Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

TASTE OF THE WILD®

TASTE OF THE WILD®

Taste of the Wild® puikiai tinka visoms šunų veislėms. Taste of the Wild maisto šunims sudėtyje yra daug produktų iš laukinės gamtos, jo didžiąją dalį baltymų sudaro gyvūninės kilmės produktai, tokie kaip bizoniena, elniena, lašiša, laukiniai paukščiai- apdirbti kepinant ir rūkant, kas suteikia išskirtinį skonį.


TASTE of the WILD Sierra Mountain

TASTE of the WILD Sierra Mountain

TASTE of the WILD Sierra Mountain Canine Formula with Roasted Lamb Grain Free Diet. Visavertis šunų pašaras su ėriena tinkantis visų amžiaus grupių ir veislių šunims. Sudėtyje skrudinta ėriena, pasižymi patraukliu skoniu ir lengvai pasisavinama energija. Begrūdis šunų maistas TASTE of the WILD Sierra Mountain Canine yra lengvai virškinamas, todėl dažnai tinka šerti alergiškiems ir jautriems maistui šunims. 

15.00€
33.00€
55.00€
daugiau pigiau -4%
110 €
106.00€
TASTE OF THE WILD High Prairie Canine

TASTE OF THE WILD High Prairie Canine

TASTE OF THE WILD High Prairie Canine Formula with Bison & Venison Grain Free Diet. Visavertis šunų pašaras su bizoniena ir elniena skirtas suaugusiems šunims. Skrudinta bizoniena ir skrudinta elniena sudaro unikalų, išskirtinį skonį. 32% baltymų suteikia šunims lengvai pasisavinamą energiją, kurios jiems reikia, kad būtų aktyvūs. Daržovės, ankštiniai augalai ir vaisiai - tai antioksidantai, kurie padeda išlaikyti bendrą gyvybingumą. TASTE OF THE WILD High Prairie formulė skirta patenkinti suaugusių šunų mitybos poreikius.

15.00€
32.00€
55.00€
daugiau pigiau -4%
110 €
106.00€
TASTE of the WILD Pacific Stream

TASTE of the WILD Pacific Stream

TASTE of the WILD Pacific Stream Canine Formula with Smoked Salmon Grain Free Diet. Visavertis šunų pašaras su rūkyta lašiša, skirtas suaugusiems šunims. Gyvūniniai baltymai tik iš žuvies, todėl turi daug Omega riebalų rūgščių, kurios padeda išlaikyti sveika odą ir blizgantį kailį, taip pat gali būti geras pasirinkimas alergiškiems ir jautriems maistui šunims. Šunų maisto TASTE of the WILD Pacific Stream Canine kruopščiai parinktos sudedamosios dalys užtikrina idealų maistinių medžiagų kiekį reikalingą suaugusių šunų sveikatai ir gyvybingumui.

15.00€
33.00€
55.00€
TASTE OF THE WILD High Prairie Puppy

TASTE OF THE WILD High Prairie Puppy

TASTE OF THE WILD High Prairie Puppy Formula with Bison & Roasted Venison Grain Free Diet. Visavertis pašaras augantiems šuniukams su bizoniena ir elniena. Taip pat puikiai tinka šuningoms ir maitinančioms kalėms bei suaugusiems šunims. Šunų maisto High Prairie Puppy sudėtyje yra skrudinta bizoniena ir skrudinta elniena suteikiančios patrauklų skonį ir vertingus baltymus reikalingus augantiems šuniukams. Daržovės ir vaisiai praturtina TASTE of the WILD High Prairie Puppy maistą antioksidantais reikaligais gerai imuninei sistemai ir sveikatai palaikyti.

15.00€
33.00€
55.00€
TASTE OF THE WILD Pacific Stream Puppy

TASTE OF THE WILD Pacific Stream Puppy

TASTE OF THE WILD Pacific Stream Puppy with Smoked Salmon Grain Free Diet. Visavertis pašaras augantiems šuniukams su lašiša. Taip pat puikiai tinka šuningoms ir maitinančioms kalėms bei suaugusiems šunims. Šunų maisto Pacific Stream Puppy sudėtyje yra rūkytos lašišos ir vandenyno žuvų baltymų mišinys suteikiantys patrauklų skonį ir reikalingus baltymus augantiems šuniukams. Daržovės ir vaisiai praturtina TASTE of the WILD Pacific Stream Puppy maistą antioksidantais reikaligais gerai imuninei sistemai ir sveikatai palaikyti.

15.00€
33.00€
55.00€
daugiau pigiau -4%
110 €
106.00€
TASTE OF THE WILD Appalachian Valley Small Breed

TASTE OF THE WILD Appalachian Valley Small Breed

TASTE OF THE WILD Appalachian Valley Small Breed Formula with Venison & Garbanzo Beans Grain Free Diet. Visavertis pašaras su elniena ir avinžirniais, skirtas mažų veislių suaugusiems šunims. Lengvai virškinama elniena ir nedideles granulės labai tinkamos mažų veislių šunų virškinimo sistemai ir dantims. Skrudinta elniena, kartu su ėriena, kiaušiniais, ančių ir vandenynų žuvų baltymais užtikrina optimalių aminorūgščių kiekį. Taste of the Wild Appalachian Valley turi daug baltymų ir riebalų, todėl ši formulė suteikia energijos, kurios reikia mažiems šunims.

15.00€
56.00€
TASTE OF THE WILD Southwest Canyon

TASTE OF THE WILD Southwest Canyon

TASTE of the WILD Southwest Canyon Canine Formula with Wild Boar Grain Free Diet. Visavertis šunų pašaras su šerniena tinkantis visų amžiaus grupių ir veislių šunims. Sudėtyje unikalus baltymas, laukinio šerno mėsa, pasižymi patraukliu skoniu ir puikiai tinka šunims, kurie trokšta laukinės gamtos skonio. Šunų maistas TASTE of the WILD Southwest Canyon su žirniais, avinžirniais, mėlynėmis, avietėmis suteikia šunio sveikatai naudingų natūralių antioksidantų. 

15.00€
32.00€
55.00€
TASTE OF THE WILD Pine Forest

TASTE OF THE WILD Pine Forest

TASTE OF THE WILD Pine Forest with Venison & Legumes Grain Free Diet. Visavertis šunų pašaras su elniena skirtas suaugusiems šunims. Elniena yra lengvai virškinamų baltymų šaltinis, suteikiantis šuniui daug energijos ir laukinės gamtos skonio. Probiotikai ir prebiotiniai pluoštai esantys šunų maisto TASTE of the WILD Pine Fores sudėtyje padeda palaikyti sveiką virškinimą, o tinkamas Omega riebalų rūgščių, ankštinių augalų, vaisių ir baltymų balansas suteikią visą kompleksą šuniui naudingų medžiagų.

15.00€
33.00€
Laikinai nėra
56.00€
TASTE OF THE WILD Wetlands Canine

TASTE OF THE WILD Wetlands Canine

TASTE of the WILD Wetlands Canine® Formula with Wild Fowl Grain Free Diet. Visavertis šunų pašaras su paukštiena, skirtas suaugusiems šunims. Laukinės paukštienos mėsa pasižymi patraukliu skoniu ir lengvai pasisavinama energija. Šunų maistas TASTE of the WILD Wetlands praturtintas vaisiais bei daržovėmis suteikiančiais naudingų antioksidantų imuninei sistemai. TASTE OF THE WILD Wetlands Canine skirta patenkinti suaugusių šunų mitybos poreikius.

55.00€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)