Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ACANA

ACANA

Acana kačių maistas yra pagamintas iš šviežių, regioninių ingredientų užaugintų Albertoje, Kanadoje. Specialios Acana kačių maisto receptūros  pritaikytos katėms, kaip naturaliems mėsėdžiams. Acana kačių maistas pelnė daugelį apdovanojimų, pripažįstančių Acana kačių maistą kaip aukščiausios kokybės. 


ACANA Cat Wild Prairie

ACANA Cat Wild Prairie

Kačių maistas ACANA CAT WILD PRAIRIE skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų. Acana Cat Wild Prairie kačių maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

18.98€
34.98€
daugiau pigiau -4%
69.96 €
66.98€
ACANA Cat Pacifica

ACANA Cat Pacifica

Kačių maistas ACANA CAT PACIFICA skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Acana Cat  Pacifica pagaminta iš laukinės žuvies, įskaitant silkę, sardinę, plekšnę, sidabrinę lydeką, ir ešerį. Sudėtyje gausu baltymų, nėra grūdų ir mažai angliavandenių, kad Jūsų katės natūralūs poreikiai būtų patenkinti. Vietoje grūdų ACANA Pacifica Cat kačių maiste įvairios daržovės, vaisiai ir augalai, spanguolės padedančios sumažinti šlapimo pH. Natūralios jūros daržovės absorbuoja toksinus iš žarnyno ir gerina medžiagų apykaitą.

19.98€
42.48€
daugiau pigiau -5%
84.96 €
80.98€
ACANA Cat Grasslands

ACANA Cat Grasslands

Kačių maistas ACANA CAT GRASSLANDS skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Maisto sudėtyje yra 75% mėsos- ėriena, antiena, kalakutiena, žuvis, kiaušiniai ir 25% vaisių bei daržovių. Daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad atitiktų jūsų katės natūralią mitybą. ACANA Cat Grasslands sudėtyje įvairūs vaisiai ir daržovės, tame tarpe  ekologiškos jūrų daržovės ir augalų ekstraktai, įskaitant saulėje išdžiovintą liucerną medžiagų apykaitos gerinimui.

20.98€
Laikinai nėra
48.98€
daugiau pigiau -3%
97.96 €
94.98€
ACANA Cat Ranchlands

ACANA Cat Ranchlands

Kačių maistas ACANA CAT RANCHLANDS skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Acana Ranchlands Cat maisto katėms sudėtyje Angus veislės jautiena, žole maitintų ėriukų mėsa, Jorkšyro kiauliena ir bizoniena. Daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad atitiktų jūsų katės natūralią mitybą. Tai reguliuoja cukraus kiekį Jūsų katės kraujyje, cukraus kiekis didėja lėčiau, jautrumas insulinui yra naudingai didinamas ir riebalų kaupimasis sumažėja, išlaikoma puiki kondicija.

23.98€
51.98€
daugiau pigiau -4%
103.96 €
99.98€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)