Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 603 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ACANA

ACANA

ACANA kačių maisto receptai kuriami iš aukščiausios kokybės, šviežių gyvūninės kilmės produktų subalansuotų su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA kačių maistas gausiai aprūpintas gyvūniniais baltymais, maistingas ir skanus, jame naudojami produktai tik iš žinomų ir patikimų ūkininkų ir žvejų. Receptai idealiai pritaikyti įvairaus amžiaus ir įvairių poreikių katėms. Pavadinimas „Acana“ buvo įkvėptas Albertos, Kanados provincijos dirbamų žemių. Bėgant metams ACANA tapo kokybės sinonimu.


ACANA Cat First Feast

ACANA Cat First Feast

ACANA Cat First Feast kačių maistas skirtas pilnavertei kačiuko gyvenimo pradžiai. Kad augimas ir vystymasis būtų sėkmingas, kačiukų maiste „Acana First Feast“ gausu laisvai užaugintos vištienos ir neapdirbtos silkės. Pagal „WholePrey“ koncepciją, sudėtyje gausu organų, kremzlių ir kaulų, aprūpinančių kačiuką viskuo, ko reikia puikiam augimui, sveikam ir laimingam gyvenimui.

18.99€
ACANA Cat Homestead Harvest

ACANA Cat Homestead Harvest

ACANA Cat Homestead Harwest sausas kačių maistas skirtas visų veislių suaugusioms katėms. Recepte gausu laisvai užaugintos vištienos ir kalakutienos. Kačių maistas ACANA Homestead Harvest pagamintas pagal „WholePrey“ koncepciją, sudėtyje gausu organų, kremzlių ir kaulų, todėl jūsų katė natūraliai gaus reikalingų maistinių medžiagų.

18.99€
39.99€
daugiau pigiau -3%
79.98 €
77.58€
ACANA Cat Bountiful Catch

ACANA Cat Bountiful Catch

ACANA Cat Bountiful Catch sausas kačių maistas skirtas visų veislių suaugusioms katėms. Recepte daug kokybiškos žuvies – laukinės sugautos lašišos ir silkės bei vaivorykštinio upėtakio. Kačių maistas Acana Bountiful Catch pagamintas pagal WholePrey koncepciją, sudėtyje gausu žuvų organų ir kaulų, todėl jūsų katė natūraliai gaus reikalingų maistinių medžiagų.

18.99€
39.99€
daugiau pigiau -3%
79.98 €
77.58€
Acana Cat Indoor Entree

Acana Cat Indoor Entree

ACANA Cat Indoor Entree sausas kačių maistas skirtas visų veislių suaugusioms katėms gyvenančioms namuose. Recepte gausu laisvai užaugintos vištienos, kalakutienos ir triušienos. Kačių maistas ACANA Cat Indoor Entree pagamintas pagal „WholePrey“ koncepciją, sudėtyje gausu organų, kremzlių ir kaulų, todėl jūsų katė natūraliai gaus reikalingų maistinių medžiagų.

18.99€
39.99€
daugiau pigiau -3%
79.98 €
77.58€
ACANA Cat Wild Prairie

ACANA Cat Wild Prairie

ACANA CAT WILD PRAIRIE kačių maistas skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Sudėtyje gausu laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsos, kiaušinių ir gėlavandenės žuvies. ACANA CAT WILD PRAIRIE  kačių maiste įvairios daržovės, vaisiai, spanguolės padedančios sumažinti šlapimo pH. Natūralios daržovės absorbuoja toksinus iš žarnyno ir gerina medžiagų apykaitą.

23.99€
41.99€
daugiau pigiau -3%
83.98 €
81.46€
ACANA Cat Pacifica

ACANA Cat Pacifica

ACANA CAT PACIFICA sausas kačių maistas skirtas visų veislių ir amžiaus grupių katėms. Recepte gausu laukinės žuvies, įskaitant silkę, sardinę, plekšnę, sidabrinę lydeką, ir ešerį ACANA Cat Pacifica kačių maiste įvairios daržovės, vaisiai, spanguolės padedančios sumažinti šlapimo pH. Natūralios daržovės absorbuoja toksinus iš žarnyno ir gerina medžiagų apykaitą.

23.99€
45.99€
daugiau pigiau -3%
91.98 €
89.22€
ACANA Cat Grasslands

ACANA Cat Grasslands

ACANA CAT GRASSLANDS sausas kačių maistas skirtas visų veislių ir amžiaus grupių katėms. Recepte gausu antienos, vištienos, kalakutienos, putpelienos, žuvies, kiaušinių. ACANA Cat Grasslands kačių maiste įvairios daržovės, vaisiai, spanguolės padedančios sumažinti šlapimo pH. Natūralios daržovės absorbuoja toksinus iš žarnyno ir gerina medžiagų apykaitą.

23.99€
44.99€
daugiau pigiau -3%
89.98 €
87.28€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)