Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ACANA

ACANA

Acana kačių maistas yra pagamintas iš šviežių, regioninių ingredientų užaugintų Albertoje, Kanadoje. Specialios Acana kačių maisto receptūros  pritaikytos katėms, kaip naturaliems mėsėdžiams. Acana kačių maistas pelnė daugelį apdovanojimų, pripažįstančių Acana kačių maistą kaip aukščiausios kokybės. 


ACANA Cat Wild Prairie

ACANA Cat Wild Prairie

ACANA Wild Prairie Cat kačių maistas visų veislių ir amžiaus grupių katėms. Sudėtyje laisvai laikomų vištų  ir kalakutų mėsa, kiaušiniai ir laukinė žuvis, visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų. Sudėtyje nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

17.98€
34.28€
daugiau pigiau -5%
68.56 €
65.14€
ACANA Cat Pacifica

ACANA Cat Pacifica

ACANA Pacifica Cat  100% pagaminta iš laukinės žuvies, įskaitant silkę, sardinę, plekšnę, sidabrinę lydeką, ir ešerį.  Tinka bet kokio amžiaus katėms. Sudėtyje gausu baltymų, visiškai nėra grūdų ir mažai angliavandenių, kad Jūsų katės natūralūs poreikiai būtų patenkinti. Vietoje grūdų ACANA Pacifica Cat New sudėtyje įvairios daržovės, vaisiai ir augalai, spanguolės padedančios sumažinti šlapimo pH. Natūralios jūros daržovės absorbuoja toksinus iš žarnyno ir gerina medžiagų apykaitą.

19.98€
42.28€
daugiau pigiau -5%
84.56 €
79.98€
ACANA Cat Grasslands

ACANA Cat Grasslands

ACANA CAT GRASSLANDS skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Sudėtyje yra 75% mėsos (ėriena, antiena, kalakutiena, žuvis ir kiaušiniai) ir 25% vaisių ir daržovių. Daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad atitiktų jūsų katės natūralią mitybą. ACANA Cat Grasslands sudėtyje ekologiškos jūrų daržovės ir augalų ekstraktai, įskaitant saulėje išdžiovintą liucerną medžiagų apykaitos gerinimui, tai maistinga ir tonizuoja jūsų katės virškinamąjį traktą.

20.69€
47.68€
Laikinai nėra
daugiau pigiau -5%
95.36 €
90.39€
Laikinai nėra
ACANA Ranchlands Cat

ACANA Ranchlands Cat

Acana Ranchlands Cat sudėtyje Angus veislės jautiena, žole maintintų ėriukų mėsa, Jorkšyro kiauliena ir bizoniena. Be grūdų ir mažai angliavandenių, ACANA palaiko normalų cukraus kiekį jūsų katės kraujyje, cukraus kiekis didėja lėčiau ir per ilgesnį laiką, taip jautrumas insulinui yra naudingai didinamas ir riebalų kaupimasis sumažėja, išlaikoma puiki kondicija.

21.68€
50.68€
daugiau pigiau -5%
101.36 €
96.68€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)