Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ACANA

ACANA

Acana kačių maistas yra pagamintas iš šviežių, regioninių ingredientų užaugintų Albertoje, Kanadoje. Specialios Acana kačių maisto receptūros  pritaikytos katėms, kaip naturaliems mėsėdžiams. Acana kačių maistas pelnė daugelį apdovanojimų, pripažįstančių Acana kačių maistą kaip aukščiausios kokybės. 


ACANA Cat First Feast

ACANA Cat First Feast

Maistas ACANA First Feast skirtas pilnavertei kačiuko gyvenimo pradžiai. Kad augimas ir vystymasis būtų sėkmingas, kačiukų maiste „Acana First Feast“ gausu laisvai užaugintos vištienos ir neapdirbtos silkės. Pagal „WholePrey“ (viso grobio) koncepciją, sudėtyje gausu organų, kremzlių ir kaulų, aprūpinančių kačiuką viskuo, ko reikia puikiam augimui, sveikam ir laimingam gyvenimui.

15.44€
ACANA Cat Homestead Harvest

ACANA Cat Homestead Harvest

Acana Homestead Harwest kačių maiste gausu laisvai užaugintos vištienos, kalakutienos ir antienos. Kačių maistas Acana Homestead Harwest pagamintas pagal WholePrey (viso grobio) principą, sudėtyje gausu organų, kremzlių ir kaulų, aprūpinančių katę visomis reikiamomis medžiagomis ir suteikiant tobulą skonį.

15.44€
34.44€
daugiau pigiau -5%
68.88 €
65.44€
ACANA Cat Bountiful Catch

ACANA Cat Bountiful Catch

ACANA Bountiful Catch kačių maisto sudėtyje yra daug kokybiškos žuvies – laukinės sugautos lašišos ir silkės bei vaivorykštinio upėtakio. Kačių maistas Acana Bountiful Catch pagamintas pagal WholePrey (viso grobio) principą, sudėtyje gausu žuvų organų ir kaulų, todėl jūsų katė gaus visas reikalingas natūralias maistines medžiagas.

15.44€
34.44€
daugiau pigiau -5%
68.88 €
65.44€
Acana Cat Indoor Entree

Acana Cat Indoor Entree

Kačių ACANA Indoor Entree maiste gausu laisvai užaugintos vištienos, kalakutienos ir triušienos. Pagal „WholePrey“ (Viso grobio) koncepciją, sudėtyje gausu organų, kremzlių ir kaulų, aprūpinančių katę visomis reikiamomis medžiagomis ir suteikiant tobulą skonį. Skirtas namie gyvenančioms katėms.

15.44€
34.44€
daugiau pigiau -5%
68.88 €
65.44€
ACANA Cat Wild Prairie

ACANA Cat Wild Prairie

Kačių maistas ACANA CAT WILD PRAIRIE skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų. Acana Cat Wild Prairie kačių maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

20.33€
Laikinai nėra
36.88€
daugiau pigiau -5%
73.76 €
70.08€
ACANA Cat Pacifica

ACANA Cat Pacifica

Kačių maistas ACANA CAT PACIFICA skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Acana Cat  Pacifica pagaminta iš laukinės žuvies, įskaitant silkę, sardinę, plekšnę, sidabrinę lydeką, ir ešerį. Sudėtyje gausu baltymų, nėra grūdų ir mažai angliavandenių, kad Jūsų katės natūralūs poreikiai būtų patenkinti. Vietoje grūdų ACANA Pacifica Cat kačių maiste įvairios daržovės, vaisiai ir augalai, spanguolės padedančios sumažinti šlapimo pH. Natūralios jūros daržovės absorbuoja toksinus iš žarnyno ir gerina medžiagų apykaitą.

21.88€
40.88€
daugiau pigiau -5%
81.76 €
77.67€
ACANA Cat Grasslands

ACANA Cat Grasslands

Kačių maistas ACANA CAT GRASSLANDS skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Maisto sudėtyje yra 75% mėsos- antiena, vištiena, kalakutiena, putpeliena, žuvis, kiaušiniai ir 25% vaisių bei daržovių. Daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad atitiktų jūsų katės natūralią mitybą. ACANA Cat Grasslands sudėtyje įvairūs vaisiai ir daržovės, tame tarpe  ekologiškos jūrų daržovės ir augalų ekstraktai, įskaitant saulėje išdžiovintą liucerną medžiagų apykaitos gerinimui.

20.33€
39.88€
daugiau pigiau -5%
79.76 €
75.77€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)