Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 603 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

CARNILOVE

CARNILOVE

Begrūdis kačių maistas CARNI LOVE kuriame gausu laukinės kilmės mėsos, lašiša, kalakutiena, antis, fazanas, ėriena, šiaurinis elnias, šerniena, karpiai, upėtakiai, triušiai ir vištiena. CARNI LOVE kačių maisto sudėtyje yra miško vaisių ir žolelių, vitaminų ir natūralių antioksidantų palaikančių tvirtą imuninę sistemą. Grįžimas prie natūralios dietos užtikrina optimalų maistinių medžiagų įsisavinimą, pagerina virškinimą, padeda užtikrinti optimalią fizinę būklę, apsaugo širdies ir kraujagyslių sistemą, stiprina odą ir padeda išlaikyti sveiką ir spindintį kailį. Leiskite savo katinui su Carnilove maistu paragauti gamtos harmonijos.


CARNILOVE Cat Fresh Carp & Trout Sterilised

CARNILOVE Cat Fresh Carp & Trout Sterilised

Begrūdis kačių maistas CARNI LOVE Cat Fresh Carp & Trout Sterilised su karpiu ir upėtakiu. Subalansuotas mineralų kiekis palaiko sveiką inkstų ir šlapimo takų veiklą o natūralūs antioksidantai, gaunami iš vaisių ir žolelių, turi valančių ir priešuždegiminių savybių. CARNI LOVE Cat Sterilised su karpiu, upėtakiu, bei natūraliais miško vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, vitaminais, mineralais ir antioksidantais, stiprina natūralų imunitetą.

14.99€
37.99€
daugiau pigiau -3%
75.98 €
73.70€
CARNILOVE Cat Fresh Chicken & Rabbit Gourmand

CARNILOVE Cat Fresh Chicken & Rabbit Gourmand

Begrūdis kačių maistas CARNI LOVE Cat Fresh Chicken & Rabbit su šviežia vištiena ir triušiena sukurtas atsižvelgiant į gamtos įstatymus, kuriame gausu šviežios mėsos kartu su įvairiomis daržovėmis, uogomis ir žolelėmis. Grįžimas prie natūralios dietos palaiko sveiką virškinimą, padeda palaikyti optimalią fizinę būklę. Carnilove Cat Fresh Chicken & Rabbit vilioja ypatingu skoniu ir nugali pačias išrankiausias kates gurmanes.

14.99€
38.99€
CARNILOVE Cat Kittens Salmon & Turkey

CARNILOVE Cat Kittens Salmon & Turkey

Begrūdis kačiukų maistas CARNI LOVE Cat Kittens Salmon & Turkey su lašiša ir kalakutiena. Kačiukų maiste gausu kokybiškų baltymų, riebalų, būtinų maistinių medžiagų sveikam augimui ir optimaliam kūno vystymuisi. Skanus kačiukų maistas Carnilove Cat Kittens Salmon & Turkey su dideliu kiekiu natūralių maistinių medžiagų, vitaminų, mineralų ir antioksidantų, miško vaisių, daržovių ir žolelių, stipriam natūraliam imunitetui.

14.99€
33.99€
CARNILOVE Cat Lamb & Wild Boar Sterilised

CARNILOVE Cat Lamb & Wild Boar Sterilised

Begrūdis kačių maistas CARNI LOVE Cat Lamb & Wild Boar Sterilised su ėriena ir šerniena. Subalansuotas mineralų kiekis palaiko sveiką inkstų ir šlapimo takų veiklą o natūralūs antioksidantai, gaunami iš vaisių ir žolelių, turi valančių ir priešuždegiminių savybių. Carnilove Cat Sterilised su ėriena & šerniena, bei natūraliais miško vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, vitaminais, mineralais ir antioksidantais, stiprina natūralų imunitetą.

14.99€
34.99€
daugiau pigiau -3%
69.98 €
67.88€
CARNILOVE Cat Duck & Pheasant Hairball Control

CARNILOVE Cat Duck & Pheasant Hairball Control

Begrūdis kačių maistas CARNI LOVE Duck & Pheasant Hairball Control su antiena ir fazaniena. Jame gausu burokėlių ląstelienos, padedančios pašalinti plaukų sąvėlas iš virškinamojo trakto. Skanus kačių maistas Carnilove Duck & Pheasant Hairball Control su antiena ir fazaniena, bei dideliu kiekiu natūralių maistinių medžiagų, vitaminų, mineralų ir antioksidantų, miško vaisių, daržovių ir žolelių, kurie stiprina natūralų imunitetą.

14.99€
33.99€
CARNILOVE Cat Large Breed Duck & Turkey

CARNILOVE Cat Large Breed Duck & Turkey

Begrūdis didelių veislių kačių maistas CARNI LOVE Cat Large Breed Duck & Turkey su antiena ir kalakutiena. Kalakutienoje ir antienoje yra didelis pasisavinamų baltymų ir nesočiųjų riebalų kiekis, kad aprūpinti raumenis ir atkurti energijos lygį. Carnilove Cat Large Breed didesnę raumenų ir kaulų sistemos naštą kompensuoja chondroprotektoriai ir natūralios medžiagos, kurios skatina lankstumą sąnariuose ir stiprumą sausgyslėse bei raiščiuose.

14.99€
33.99€
daugiau pigiau -3%
67.98 €
65.94€
CARNILOVE Cat Salmon Sensitive & Long Hair

CARNILOVE Cat Salmon Sensitive & Long Hair

Begrūdis kačių maistas CARNI LOVE Cat Salmon Sensitive & Long Hair su lašiša. Katėms su jautriu virškimu, bei ilgaplaukėms katėms. Carnilove Cat lašišos mėsa ir riebalai yra idealūs Omega-3 nesočiųjų riebiųjų rūgščių šaltiniai, pasižymintys priešuždegiminėmis savybėmis, taip pat turintys teigiamą poveikį plaukų ir odos kokybei. Be to, lašišos baltymai nėra alergiški, todėl yra idealus maisto šaltinis katėms, kurių virškinimas jautrus. 

14.99€
35.99€
CARNILOVE Cat Reindeer Energy & Outdoor

CARNILOVE Cat Reindeer Energy & Outdoor

Begrūdis kačių maistas CARNI LOVE Cat Reindeer Energy & Outdoor su šiaurinių elnių mėsa, skirtas aktyvioms katėms ir lauke gyvenančioms katėms. Carnilove Cat Reindeer su šiaurinių elnių mėsa, kurioje yra daug natūralių antioksidantų, nesočiųjų riebalų ir Omega-3 riebalų rūgščių, idealiai tinka energijai atkurti po kiekvienų katiniškų nuotykių.

14.99€
35.99€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)