Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ORIJEN

ORIJEN


ORIJEN CAT & Kitten

ORIJEN CAT & Kitten

Kačių maistas ORIJEN Cat & Kitten "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN Cat & Kitten kačių maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

26.66€
51.11€
125.48€
ORIJEN CAT Six Fish

ORIJEN CAT Six Fish

Kačių maistas ORIJEN CAT Six Fish "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Sudėtyje Ramiajame vandenyno sužvejotos sardinės, skumbrijos, jūrų lydekos, plekšnės, ešeriai ir jūrų liežuviai. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN CAT Six Fish kačių maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug žuvies baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

27.98€
52.33€
daugiau pigiau -5%
104.66 €
99.43€
ORIJEN CAT Regional Red

ORIJEN CAT Regional Red

Kačių maistas ORIJEN CAT Regional Red "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. ORIJEN CAT Regional Red maistas katėms pagamintas iš Angus jautienos, šernienos, bizonienos, Romney ėrienos ir Jorkšyro kiaulienos. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN CAT Regional Red kačių maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

31.33€
Laikinai nėra
59.98€
daugiau pigiau -5%
119.96 €
113.96€
ORIJEN CAT Fit & Trim

ORIJEN CAT Fit & Trim

Kačių maistas ORIJEN CAT Fit & Trim "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas nutukusioms katėms. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN CAT Fit & Trim kačių maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

51.66€
Laikinai nėra
daugiau pigiau -5%
103.32 €
98.15€
Laikinai nėra
ORIJEN CAT Tundra

ORIJEN CAT Tundra

Kačių maistas ORIJEN CAT TUNDRA "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Sudėtyje Boer ožkiena, šerniena, elniena, arktinės palijos, laisvai laikomų ančių ir avių mėsa. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN CAT TUNDRA kačių maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

33.33€
Laikinai nėra
-5%
129.96 €
123.46€
Laikinai nėra
64.98€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)