Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

TASTE OF THE WILD

TASTE OF THE WILD

Taste of the Wild® begrūdis kačių maistas puikiai tinka visoms kačių veislėms. Kačių maisto Taste of the Wild sudėtyje yra daug produktų iš laukinės gamtos. Didžiąją dalį Taste of the Wild maisto katėms sudaro gyvūninės kilmės produktai, tokie kaip elniena, lašiša, upėtakis- apdirbti kepinant ir rūkant, kas suteikia išskirtinį skonį.


TASTE OF THE WILD Rocky Mountain Feline

TASTE OF THE WILD Rocky Mountain Feline

Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula with Roasted Venison & Smoked Salmon begrūdis kačių maistas, tinkamas visoms amžiaus grupėms. Kačių maisto Taste of the Wild Rocky Mountain Feline sudėtyje yra daug baltymų, kurie suteikia lengvai pasisavinamą energiją. Unikalus skrudintos elnienos ir rūkytos lašišos derinys esantis Taste of the Wild Rocky Mountain Feline kačių maisto sudėtyje, suteikia katinui reikalingus baltymus raumeningam ir sveikam kūnui, o ankštiniai, daržovės, vaisiai subalansuoja visavertį racioną.

15.90€
37.90€
TASTE OF THE WILD Lowland Creek Feline

TASTE OF THE WILD Lowland Creek Feline

Taste of the Wild Lowland Creek Feline visavertis, super premium klasės, begrūdis sausas kačių maistas su kepinta putpeliena ir antiena.  Puikiai tinka visų amžiaus grupių ir veislių katėms. Praturtintas vaisiais bei daržovėmis, šis pašaras yra nuostabaus skonio, turi natūralių antioksidantų, palaikančius stiprią imuninę sistemą ir puikią katės sveikatą

16.20€
44.90€
Laikinai nėra
TASTE OF THE WILD Canyon River Feline

TASTE OF THE WILD Canyon River Feline

Taste of the Wild Canyon River Feline begrūdis kačių maistas su upėtakiu ir rūkyta lašiša, visiems gyvenimo periodams. Ar yra katė kuri nenori vakarienei žuvies? Upėtakis ir lašiša, vieninteliai gyvūninės kilmės baltymai Taste of the Wild Canyon River Feline kačių maiste, todėl tai gali būti geras pasirinkimas alergiškoms katėms. Daržovės ir vaisiai suteikia Taste of the Wild Canyon River Feline kačių maistui antioksidantų, kruopščiai subalansuoti maistinių medžiagų kiekiai užtikrina visavertį racioną, reikalingą kačių sveikatai ir gyvybingumui.

44.90€
Laikinai nėra
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)