Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 603 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

AATU

AATU

AATU sausas šunų maistas su originalia 80/20 receptūra. 80% vieno baltymų šaltinio gyvūninės kilmės produktai subalansuoti su 20% tinkamų daržovių, žolelių ir augalų. AATU šunų pašare nėra grūdų ir glitimo. Sumažinta alergijų rizika.


AATU SALMON

AATU SALMON

AATU SALMON - sausas šunų maistas skirtas visų veislių suaugusiems šunims su lašiša. Lašiša vienintelis gyvūninės kilmės baltymas šiame recepte, subalansuotas su augaliniais produktais kurie suteikia reikiamų vitaminų ir mineralų bei gerą skonį. AATU receptai gaminami rankomis, mažomis partijomis.

94.50€
AATU Free Run DUCK

AATU Free Run DUCK

AATU Free Run DUCK - sausas šunų maistas skirtas visų veislių suaugusiems šunims su antiena. Antiena vienintelis gyvūninės kilmės baltymas šiame recepte, subalansuotas su augaliniais produktais kurie suteikia reikiamų vitaminų ir mineralų bei gerą skonį. AATU receptai gaminami rankomis, mažomis partijomis.

94.50€
 AATU Free Run CHICKEN

AATU Free Run CHICKEN

AATU Free Run CHICKEN - sausas šunų maistas skirtas visų veislių suaugusiems šunims su vištiena. Vištiena vienintelis gyvūninės kilmės baltymas šiame recepte, subalansuotas su augaliniais produktais kurie suteikia reikiamų vitaminų ir mineralų bei gerą skonį. AATU receptai gaminami rankomis, mažomis partijomis.

87.99€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)