Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

AATU

AATU

Šunų maistas "AATU" pavadintas Suomių kilmės žodžiu, reiškiančiu kilnų vilką. Išskirtinis AATU šunų maisto bruožas - specifinė ir unikali 80/20 receptūra. AATU šunų pašarai labai koncentruoti, juos gaminant iš 2,5 kg produktų gaunamas tik 1 kg sauso šunų maisto. Šioje dietoje didelis mėsos kiekis, praturtintas vaisiais, žolelėmis ir augalų ekstraktais.  AATU šunų pašare nėra grūdų, bulvių ir glitimo.


 AATU Free Run Chicken

AATU Free Run Chicken

Šunų maistas AATU FREE RUN CHICKEN (vištiena) skirtas suaugusiems visų veislių šunims. AATU vištiena maistas šunims yra vieno baltymų šaltinio, su dideliu kiekiu šviežiai paruoštos vištienos be konservantų. „SUPER-8“ - vaisiai, daržovės, žolelės, prieskoniai ir botanikos produktai suteikia AATU šunų maistui maistinių medžiagų, būtinų sveikatai ir palaikymui.

83.00€
AATU Free Run Duck

AATU Free Run Duck

Šunų maistas AATU FREE RUN DUCK (antiena) skirtas suaugusiems, visų veislių šunims. AATU antiena maistas šunims yra vieno baltymų šaltinio, su dideliu kiekiu šviežiai paruoštos antienos be konservantų. „SUPER-8“ - vaisiai, daržovės, žolelės, prieskoniai ir botanikos produktai suteikia AATU šunų maistui maistinių medžiagų, būtinų sveikatai ir palaikymui.

83.00€
AATU Salmon & Herrings

AATU Salmon & Herrings

Šunų maistas AATU SALMON & HERRINGS (lašiša & silkė) skirtas suaugusiems visų veislių šunims. AATU lašiša & silkė maistas šunims yra vieno baltymų šaltinio, su dideliu kiekiu šviežiai paruoštos žuvies be konservantų. „SUPER-8“ - vaisiai, daržovės, žolelės, prieskoniai ir botanikos produktai suteikia AATU šunų maistui maistinių medžiagų, būtinų sveikatai ir palaikymui.

83.00€
daugiau pigiau -3%
166 €
161.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)