Prekių grąžinimas

  • Pirkėjas turi teisę per 14 dienų atsisakyti prekės, išskyrus CK 6.228 (10) straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis. Grąžinti prekę galima, jei prekė nebuvo naudojama, sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė, tai yra prekės ar jos pakuotės išvaizdai buvo padaryti tik tokie pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę. Pirkėjas šia teise turi naudotis atsakingai ir prekę grąžinti originalioje tvarkingoje pakuotėje, taip pat grąžinti visas su preke komplektuojamas dalis. Pirkėjas atsako už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui savybėms ir veikimui nustatyti.
  • Jei kurjerio pristatyta pakuotė transportavimo metu yra pažeista ir dėl to nukentėjo prekės kokybė, galite prekės atsisakyti pristatymo metu, priėmimo-perdavimo dokumente nurodę atsisakymo priežastį.

GYVŪNŲ MAISTO GRĄŽINIMAS

  • Remiantis CK 6.228 (10) straipsnio 2 dalyje numatytomis išimtimis, šunų ar kačių maisto, kurių pakuotės pradarytos grąžinti negalima. Gyvūnų maistą su pradaryta pakuote grąžinti galima, tik tuo atveju, kai pakuočių viduje nustatomas nekokybiškas maistas.

PREKIŲ IŠSIUNTIMAS IR PINIGŲ GRĄŽINIMAS

  • Grąžintinos kokybiškos prekės tinkamą supakavimą grąžinimui atlieka Pirkėjas. Kurjerio prekių grąžinimo paslaugos išlaidas apmoka Pirkėjas. 
  • Grąžintinos nekokybiškos prekės tinkamą supakavimą grąžinimui atlieka Pirkėjas. Kurjerio prekių grąžinimo paslaugos išlaidas apmoka Pardavėjas.
  • Prekių grąžinimas suderinamas telefonu +370 603 19669. Prekės grąžinamos į mūsų parduotuvę adresu Neringos g. 56, Kaunas, naudojantis kurjerio paslaugomis arba pirkėjui pristatant savarankiškai. Kurjerio iškvietimą atlieka Pardavėjas, prieš tai suderinęs laiką ir vietą su Pirkėju.
  • Pinigai už grąžintas prekes pervedami bankiniu pavedimu į pirkėjo sąskaitą. Pinigai už kokybiškas prekes grąžinami per 14 dienų. Pinigai už nekokybiškas prekes grąžinami per 1-2 darbo dienas, po grąžintinos prekės pristatymo.
  • Jeigu prekės trūkumų atsirado dėl to, kad pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė negrąžintina.
  • Kilus ginčui dėl grąžinamos prekės išvaizdos pasikeitimų ar prekės sugadinimo, Pardavėjas ir Pirkėjas gali kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą ir pateikti prekę ekspertizei. Ekspertizės išlaidas padengia kaltoji šalis.