Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 603 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

SAM'S FIELD

SAM'S FIELD

Sam’s Field aukštos kokybės šunų maistas pritaikytas pagal šuns amžių, veislės dydį ir specifinius mitybos poreikius. Unikalios sudėties šunų maistas, kuriame yra daug aukštos kokybės mėsos ir gyvulinių baltymų, taip pat vaisių ir daržovių ekstraktų. Sam’s Field šunų maisto sudėtyje yra labai maža dalis įprastinių grūdų, todėl tai – saugus ir sveikas maistas, nesukeliantis maisto netoleravimo ir kitų neigiamų reakcijų pavojaus.


Sam's Field Fresh Chicken & Potato PUPPY

Sam's Field Fresh Chicken & Potato PUPPY

Sam's Field Fresh Chicken & Potato Puppy Super Premium klasės šunų maistas su šviežia vištiena ir bulvėmis, skirtas visų veislių augantiems šuniukams nuo 1 iki 12 mėn. amžiaus. Sam's Field Fresh Chicken & Potato Puppy unikalios sudėties maistas, kuriame yra daug aukštos kokybės mėsos ir gyvulinių baltymų, taip pat vaisių ir daržovių , o maistines medžiagas veiksmingai pasisavina organizmas.

39.90€
Sam's Field Fresh Chicken & Potato JUNIOR LARGE

Sam's Field Fresh Chicken & Potato JUNIOR LARGE

Sam’s Field Junior Large Chicken & Potato Super Premium klasės šunų maistas su šviežia vištiena ir bulvėmis, skirtas  didelių veislių augantiems šuniukams 3-24 mėn. amžiaus. Sam's Field Fresh Chicken & Potato JUNIOR LARGE unikalios sudėties maistas, kuriame yra daug aukštos kokybės mėsos ir gyvulinių baltymų, taip pat vaisių ir daržovių , o maistines medžiagas veiksmingai pasisavina organizmas.

37.90€
Sam's Field Fresh Chicken & Potato ADULT MEDIUM

Sam's Field Fresh Chicken & Potato ADULT MEDIUM

Sam's Field Fresh Chicken & Potato ADULT MEDIUM Super Premium klasės šunų maistas su šviežia vištiena ir bulvėmis, skirtas vidutinio dydžio veislių suaugusiems šunims. Unikalios sudėties Sam's Field Fresh Chicken & Potato ADULT MEDIUM veiksmingai pasisavinamas organizmo. Maisto sudėtyje daug aukštos kokybės mėsos ir gyvulinių baltymų, taip pat vaisių ir daržovių.

38.30€
Sam's Field Fresh Chicken & Potato ADULT LARGE

Sam's Field Fresh Chicken & Potato ADULT LARGE

Sam's Field Fresh Chicken & Potato ADULT LARGE Super Premium klasės šunų maistas su šviežia vištiena ir bulvėmis, skirtas didelių veislių suaugusiems šunims. Unikalios sudėties Sam's Field Fresh Chicken & Potato ADULT LARGE veiksmingai pasisavinamas organizmo. Maisto sudėtyje daug aukštos kokybės mėsos ir gyvulinių baltymų, taip pat vaisių ir daržovių.

38.90€
daugiau pigiau -3%
77.8 €
75.47€
Sam's Field SALMON & Potato ADULT

Sam's Field SALMON & Potato ADULT

Sam's Field SALMON & Potato ADULT Super Premium klasės šunų maistas su lašiša ir bulvėmis, visų veislių suaugusiems šunims. Unikalios sudėties Sam's Field SALMON & Potato ADULT veiksmingai pasisavinamas organizmo. Maisto sudėtyje daug aukštos kokybės žuvies baltymų, taip pat vaisių ir daržovių.

46.90€
Sam's Field Fresh Chicken & Potato 4300 POWER

Sam's Field Fresh Chicken & Potato 4300 POWER

Sam's Field Fresh Chicken & Potato 4300 POWER Super Premium klasės šunų maistas su šviežia vištiena ir bulvėmis, aktyviems šunims. Unikalios sudėties Sam's Field Fresh Chicken & Potato 4300 POWER Super Premium veiksmingai pasisavinamas organizmo. Maisto sudėtyje daug aukštos kokybės mėsos ir gyvulinių baltymų, taip pat vaisių ir daržovių.

39.90€
Sam's Field Lamb & Rice LIGHT & SENIOR

Sam's Field Lamb & Rice LIGHT & SENIOR

Sam's Field Lamb & Rice LIGHT & SENIOR Super Premium klasės šunų maistas su šviežia ėriena ir ryžiais, nutukusiems arba vyresnio amžiaus šunims (nuo 7 metų amžiaus). Unikalios sudėties Sam's Field Lamb & Rice LIGHT & SENIOR Super Premium veiksmingai pasisavinamas organizmo. Maisto sudėtyje aukštos kokybės mėsa ir gyvuliniai baltymai, taip pat vaisiai ir daržovės.

41.90€
daugiau pigiau -3%
83.8 €
81.29€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)