Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ŠUNŲ MAISTAS

Susipažinkite su mūsų šunų maisto pasiūlymais. Šunų maistą mes Jums pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Perkant daugiau, kaip už 19 Eur, pristatymas nemokamas. Išsirinkite šunų maistą, kuris atitiks Jūsų keturkojo poreikius, atsižvelgiant į jo amžių, veislę, ar sveikatos būklę. Ar tai būtų didelis Berno Zenenhundas ar mažiausias Pinčeris, Jūsų keturkojis draugas atras Jam tinkamiausią maistą iš patikimų šunų maisto gamintojų sąrašo, aukštos kokybės produktų asortimento. Mes parduodame šių gamintojų šunų pašarus: Primordial Grain Free, Crockex Wellness, Taste of the WildAcana, Barking Heats, Orijen, Josera, Fitness Trainer, Carni Love, Alpha Spirit, Brit Care, Brit Premium ir k.t.


JOSERA Lamb & Rice

JOSERA Lamb & Rice

JOSERA Lamb & Rice - visavertis pašaras suaugusiems šunims su ėriena ir ryžiais. Be kviečių ir sojos. Tinka visiems suaugusimes šunims. Paros racionas lengvai pritaikomas įvairaus aktyvumo periodais. Josera Lamb & Rice sudėtyje esantis sudedamųjų ingridientų santykis ir aukštos kokybės ėriena ir ryžiai yra pakankamai sotūs ir lengvai virškinami. Šis visavertis pašaras Lamb & Rice padeda kailiui ir odai būti sveikiems ir tvirtiems. 

+ dovana
38.00€
daugiau pigiau -4%
76 €
72.96€
JOSERA Poultry Menu

JOSERA Poultry Menu

JOSERA Poultry Menu - visavertis pašaras su paukštiena normalaus aktyvumo, visų veislių suaugusiems šunims. Poultry Menu pašaro sudėtyje didelis paukštienos kiekis. Poultry Menu tinkamas jautriaus virškinamojo trakto šunims. Šio visaverčio pašaro sudėtyje yra riebalų rūgščių, vitaminų, vario ir cinko, reikalingų šuns kailio ir odos sveikatai ir grožiui. JOSERA Poultry Menu gerai toleruojamas ir labai dažnai patinka išrankiems šunims. Be kviečių ir sojos. 

gera kaina
31.50€
daugiau pigiau -4%
63 €
60.48€
ACANA Adult Dog

ACANA Adult Dog

ACANA Adult Dog - (ankstesnis pavadinimas ACANA Cobb Chicken&Greens) suaugusių šunų maistas praturtintas didesniu mėsos kiekiu. Visi šunys yra mėsėdžiai - tad jiems yra reikalingos dietos, kurios turi didesnį kiekį ir įvairovę šviežios mėsos. ACANA Cobb Chicken&Greens yra pagamintas iš laisvai laikomų vištų mėsos, kiaušinių ir laukinės žuvies, šviežiai pagautų plekšnių mėsos ir saulėje sunokintų vaisių bei daržovių. Maisto sudėtyje nėra grūdinių kultūrų turinčių aukštą glikeminį indeksą.

56.00€
daugiau pigiau -4%
112 €
107.00€
ACANA Adult Large Breed Dog

ACANA Adult Large Breed Dog

ACANA Adult Large Breed - didelių veislių suaugusių šunų maistas. Didelių veislių šunys dažnai kenčia dėl sąnarių ligų, kurios išsivysto dėl per didelio šuns svorio. Šių ligų prevencijai didelę įtaką turi mityba. ACANA Adult Large Breed maistas su dideliu kiekiu baltymų ir nedideliu kiekiu angliavandenių, jame daug aukštos kokybės vištienos, kiaušinių, žuvies (60%). Maisto sudėtyje nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia virškinimo sistemos sutrikimus didelių veislių šunims, vietoje jų pašaro sudėtyje vaisiai, daržovės ir augalai (40%). Šviežia žuvis puikus Omega-3 riebiųjų rugščių (EPA, DHA) šaltinis imunitetui stiprinti, kad oda ir kailis būtų puikios būklės. ACANA Adult Large Breed sudėtyje nėra greitųjų angliavandenių, tokių kaip tapijoka arba bulvės, sudėtyje aukščiausios rūšies mėsos baltymai liesai raumenų masei palaikyti.

57.00€
daugiau pigiau -5%
114 €
108.30€
ACANA Adult Small Breed Dog

ACANA Adult Small Breed Dog

ACANA Adult Small Breed - suaugusių, mažų veislių šunų maistas. Maisto sudėtyje daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad tinkamai patenkinti mažų veislių suaugusių šunų poreikius, sudėtyje nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia alergiją, vietoje jų maisto sudėtyje vaisiai, daržovės ir augalai. ACANA Adult Small Breed sudėtyje 60% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 40% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.

15.29€
32.00€
daugiau pigiau -3%
64 €
62.00€
ACANA Classic Red Dog

ACANA Classic Red Dog

ACANA Classic Red Dog - tai aukščiausios klasės begrūdis šunų maistas visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. Sudėtyje sotūs mėsos baltymai ir Omega-3 riebalų rūgštys, kurios padeda išlaikyti puikią kondiciją. ACANA Classic Red Dog sudėtyje 50 % žole maitintų ėriukų mėsa, angus veislės jautiena ir jorkšyro kiauliena, 50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Acana Classics Red sudėtyje žemo glikemijos indekso skaldytos avižos užtikrina stabilų cukraus kiekį kraujyje ir mažina riebalų kaupimąsi. Be GMO, bulvių ir tapijokos.

15.39€
50.00€
daugiau pigiau -5%
100 €
95.00€
Acana Free-Run Duck Dog

Acana Free-Run Duck Dog

Acana Free-Run Duck Dog - skirtas visų amžiaus grupių ir visų veislių bei dydžių šunims.  Riboto ingredientų kiekio pašare Acana Free-Run Duck gausu laisvai laikomų ančių mėsos-50%, kuri pristatoma šviežia laikantis wholeprey koncepcijos, šaltyje išdžiovintos kepenys suvilios net išrankius valgytojus. Šviežios kriaušės, moliūgas ir kvapusis moliūgas aprūpina tirpiomis skaidulomis, kurios ramina jautrų skrandį.

79.00€
daugiau pigiau -3%
158 €
154.00€
ACANA Grass-Fed Lamb Dog

ACANA Grass-Fed Lamb Dog

Acana Grass-Fed Lamb-  riboto ingredientų kiekio šunų maistas visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. ACANA GRASS-FED LAMB sudėtyje yra 50% ėrienos, lengvai virškinamų vienos rūšies gyvūninės kilmės baltymų, todėl puikiai tinka jautrų virškinimą turintiems šunims. Naujosios Zelandijos ūkiuose užauginta, neapdirbta ėriena pristatoma išsaugojusi puikias maistines savybes laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos – mėsa, kepenys ir žarnokai, viskas atspindi natūralią mitybą, švieži obuoliai, kvapusis moliūgas ir moliūgas palaiko sveiką virškinimo sistemą. Acana Grass-Fed Lamb pagamintas iš geriausių ir šviežiausių ingredientų, tinkamas išrankiems ar jautrų virškinimą turintiems šunims.

17.38€
67.00€
daugiau pigiau -3%
134 €
130.00€
ACANA Grasslands Dog

ACANA Grasslands Dog

Acana Grasslands - tai aukščiausios klasės, unikalios sudėties begrūdis šunų maistas visų veislių ir dydžių šunims. Sudėtyje yra 70% šviežios mėsos, 30% vaisių ir daržovių. ACANA Grasslands sudėtyje yra regioninės ėrienos, kiaušinių, laukinės žuvies ir ne narvuose užaugintos antienos. ACANA Grasslands atitinka Jūsų šuns evoliucinį prisitaikymą prie mitybos, kurioje daug mėsos ir baltymų. Šviežios mėsos įvairovė atspindi natūralią mitybą. ACANA Grasslands sudėtyje 40% vaisių ir daržovių, įskaitant raudonus nepaprastai skanius Okanagano saulėje sunokusius obuolius ir kvapnųjį moliūgą, žalius špinatus iš vietinių prerijų ūkių – viskas labai geros kokybės puikiai sveikatai ir imunitetui.

19.91€
72.38€
daugiau pigiau -5%
144.76 €
137.50€
Acana Light & Fit Dog

Acana Light & Fit Dog

ACANA Light&Fit - maistas suaugusiems šunims turintiems viršsvorio.  Norint pasiekti optimalią kūno kondiciją reikia dietos, kurioje daug baltymų su nedideliu kiekiu riebalų ir mažai angliavandenių. Acana Light&Fit sudėtyje nėra kviečių, kukurūzų ir glitimo - ingredientų, kurie dažnai susiję su virškinimo sutrikimais - ir vietoj jų sudėtyje vaisiai, daržovės ir augalai. Acana Light & Fit sudėtyje nėra aukšto glikeminio indekso ingredientų, tokių kaip ryžiai, kukurūzai ar bulvės, o tik žemą glikemijos indeksą turintys vaisiai ir daržovės, įskaitant moliūgą ir kvapnųjį moliūgą. Acana Light&Fit sudėtyje daug laisvai laikomų vištų mėsos, laukinės žuvies ir kiaušinių, daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO. 

56.90€
daugiau pigiau -5%
113.8 €
108.00€
ACANA Pacifica Dog

ACANA Pacifica Dog

Acana Pacifica Dog - tai unikalios sudėties visų amžiaus grupių ir veislių šunų maistas. Begrūdis, sudėtyje yra 70% maistingos žuvies (Ramiojo vandenyno lašišų, laukinių silkių ir laukinių plekšnių), 30% vaisių ir daržovių.  Acana Pacifica Dog suteikia daugiau kalorijų iš baltymų ir riebalų ir mažiau kalorijų iš angliavandenių, sumažina nutukimo ir diabeto riziką, kad palaikyti puikią jūsų šuns sveikatą. Be grūdų, kad sumažintų nepageidaujamų angliavandenių kiekį, ACANA Pacifica sudėtyje daug vaisių ir daržovių 30%, įskaitant nepaprastai skanius, Okanagano saulėje sunokusius obuolius ir Bartlett veislės kriaušes, kvapnųjį moliūgą ir žaliuosius špinatus iš derlingų prerijų ūkių – viskas pasižymi puikiomis maistinėmis sąvybėmis, puikiai sveikatai palaikyti ir imunitetui stiprinti.

18.92€
70.00€
daugiau pigiau -4%
140 €
135.00€
ACANA Prairie Poultry Dog

ACANA Prairie Poultry Dog

ACANA Prairie Poultry Dog - tai aukščiausios kokybės begrūdis visų veislių ir amžiaus grupių šunų maistas. ACANA Prairie Poultry šunų maiste gausu (50%) laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsos.  50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Šiuolaikiniai šunys ne tik gali maitintis kaip jų protėviai, jiems iš tikrųjų to reikia, gerai sveikatai palaikyti. Štai kodėl ACANA Wild Prairie Poultry sudėtyje daug ne narvuose užaugintos vištienos, kalakutienos ir lizduose padėtų kiaušinių, kurie pristatomi iš regioninių ūkių. Acana Prairie Poultry  sudėtyje daug maistingų baltymų ir Omega-3 riebalų rūgščių puikiai kondicijai palaikyti. Skaldytos avižos, užtikrina stabilų cukraus kiekį kraujyje ir sumažina riebalų kaupimąsi. 

12.80€
42.98€
daugiau pigiau -2%
85.96 €
84.00€
ACANA Puppy Junior

ACANA Puppy Junior

ACANA Puppy Junior- vidutinių veislių augančių šunų maistas iki 1,5 m. amžiaus. Maiste gausu baltymų ir mažai angliavandenių, kad tinkamai patenkinti augančių šuniukų poreikius. ACANA Puppy Junior sudėtyje nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia virškinimo sistemos sutrikimus, vietoje jų vaisiai, daržovės, sveikatai naudingi grūdai su žemu glikemijos indeksu, kurie yra naudingesni jautriam šuniuko virškinimo traktui. ACANA Puppy Junior maisto sudėtyje yra 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 30% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.

53.00€
daugiau pigiau -4%
106 €
101.80€
ACANA Puppy Large Breed

ACANA Puppy Large Breed

ACANA Puppy Large Breed- didelių veislių augančių šuniukų (iki 18 mėnesių amžiaus) maistas. Maisto sudėtyje daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad tinkamai patenkinti augančių šuniukų poreikius, sudėtyje nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia virškinimo sistemos sutrikimus. ACANA Puppy Large Breed sudėtyje 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 30% sudaro vaisiai, daržovės ir augalai. Be grūdų ir greitųjų angliavandenių, tokių kaip ryžiai, tapijoka ar bulvės. ACANA Puppy Large Breed šunų maiste subalansuotas kalcio, fosforo ir gliukozamino kiekis reikalingas didelių veislių augančiam šuniukui.

54.53€
daugiau pigiau -5%
109.06 €
103.62€
ACANA Puppy Small Breed

ACANA Puppy Small Breed

ACANA Puppy Small Breed- mažų veislių augančių šuniukų maistas iki 1 metų amžiaus.  Kad aprūpintų spartų fizinį šuniukų vystymąsi, mažų veislių šuniukams reikalingas maistas, kuriame gausu baltymų ir riebalų iš įvairios šviežios mėsos. ACANA Puppy Small Breed maisto sudėtyje 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 30% daržovių, vaisių ir augalų. ACANA Puppy Small Breed nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia virškinimo sistemos sutrikimus, sudėtyje gausu mėsos baltymų, kurie skatina jūsų šuniukų vystymąsi ir palaiko puikią kondiciją. Pagaminta Kadandoje iš geriausių ir šviežių ingredientų, ACANA garantuoja, kad jūsų šuniukas bus sveikas, laimingas ir stiprus.

15.29€
33.36€
daugiau pigiau -5%
66.72 €
63.54€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 139 (10 puslapių)