Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ŠUNŲ MAISTAS

Susipažinkite su mūsų šunų maisto pasiūlymais. Šunų maistą mes Jums pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Perkant daugiau, kaip už 19 Eur, pristatymas nemokamas. Išsirinkite šunų maistą, kuris atitiks Jūsų keturkojo poreikius, atsižvelgiant į jo amžių, veislę, ar sveikatos būklę. Ar tai būtų didelis Berno Zenenhundas ar mažiausias Pinčeris, Jūsų keturkojis draugas atras Jam tinkamiausią maistą iš patikimų šunų maisto gamintojų sąrašo, aukštos kokybės produktų asortimento. Mes parduodame šių gamintojų šunų pašarus: Primordial Grain Free, Crockex Wellness, Taste of the WildAcana, Barking Heats, Orijen, Josera, Fitness Trainer, Carni Love, Alpha Spirit, Brit Care, Brit Premium ir k.t.


JOSERA Lamb & Rice

JOSERA Lamb & Rice

JOSERA Lamb & Rice - visavertis pašaras suaugusiems šunims su ėriena ir ryžiais. Be kviečių ir sojos. Tinka visiems suaugusimes šunims. Paros racionas lengvai pritaikomas įvairaus aktyvumo periodais. Josera Lamb & Rice sudėtyje esantis sudedamųjų ingridientų santykis ir aukštos kokybės ėriena ir ryžiai yra pakankamai sotūs ir lengvai virškinami. Šis visavertis pašaras Lamb & Rice padeda kailiui ir odai būti sveikiems ir tvirtiems. 

38.00€
daugiau pigiau -4%
76 €
72.96€
JOSERA Poultry Menu

JOSERA Poultry Menu

JOSERA Poultry Menu - visavertis pašaras su paukštiena normalaus aktyvumo, visų veislių suaugusiems šunims. Poultry Menu pašaro sudėtyje didelis paukštienos kiekis. Poultry Menu tinkamas jautriaus virškinamojo trakto šunims. Šio visaverčio pašaro sudėtyje yra riebalų rūgščių, vitaminų, vario ir cinko, reikalingų šuns kailio ir odos sveikatai ir grožiui. JOSERA Poultry Menu gerai toleruojamas ir labai dažnai patinka išrankiems šunims. Be kviečių ir sojos. 

gera kaina
31.50€
daugiau pigiau -4%
63 €
60.48€
ACANA Puppy Small Breed

ACANA Puppy Small Breed

ACANA Puppy Small Breed- mažų veislių augančių šuniukų maistas iki 1 metų amžiaus.  Kad aprūpintų spartų fizinį šuniukų vystymąsi, mažų veislių šuniukams reikalingas maistas, kuriame gausu baltymų ir riebalų iš įvairios šviežios mėsos. ACANA Puppy Small Breed maisto sudėtyje 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 30% daržovių, vaisių ir augalų. ACANA Puppy Small Breed nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia virškinimo sistemos sutrikimus, sudėtyje gausu mėsos baltymų, kurie skatina jūsų šuniukų vystymąsi ir palaiko puikią kondiciją. Pagaminta Kadandoje iš geriausių ir šviežių ingredientų, ACANA garantuoja, kad jūsų šuniukas bus sveikas, laimingas ir stiprus.

15.29€
33.36€
daugiau pigiau -5%
66.72 €
63.54€
ALPHA SPIRIT Multi Protein pusiau drėgnas

ALPHA SPIRIT Multi Protein pusiau drėgnas

Alpha Spirit Multi Protein- pusiau drėgnas, begrūdis šunų maistas. Visų veislių jauniems, suaugusiems ir seniems šunims. Alpha Spirit Multi Protein sudėtyje 85% mėsos - vištienos, jautienos, kiaulienos ir žuvies, bei 15% ankštinių kultūrų daigų. Naudojami tik regioninei produktai. Unikalus gamybos procesas: mėsos ir žuvies mechaninis smulkinimas iki vienalytės masės, baltymų skaidymas iki amino rūgščių. Amino rūgštys yra labai lengvai pasisavinamos šunų organizmo ir nesukelia alerginių reakcijų. Šalta dehidratacija- Alpha Spirit Multi Protein maiste natūraliai išsaugomi visi vitaminai ir mineralinės medžiagos. Ypatinga pakuotė: 210g dėžutė pakartotinai užklijuojama. Produktas visada bus šviežias. DĖMESIO! Prekė paštomatu siunčiama neorginalioje pakuotėje, nes originali pakuotė netelpą į paštomatą.

49.00€
daugiau pigiau -2%
98 €
96.00€
BARKING HEADS LAMB Large Breed

BARKING HEADS LAMB Large Breed

BARKING HEADS Chop Lickin' LAMB Large Breeds (buvęs-BARKING HEADS Big Foot Bad Hair Day) šunų maistas, skirtas didelių veislių (+25kg), suaugusiems šunims. Skanus BARKING HEADS Chop Lickin' LAMB Large Breeds šunų maistas pagamintas tik iš žole šertų ėriukų mėsos (grass-fed lamb), kaip pagrindinio ingrediento. Pasirūpinta papildais sąnarių ir kailio apsaugai. BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb - for Large Adults Dogs suteikia blizgesio kailiui (Omega 6&3) ir elastingumo augintinio žingsniams (gliukozaminas, chondroitinas).

57.00€
daugiau pigiau -3%
114 €
110.99€
BAVARO FORCE Adult + Junior 28/16

BAVARO FORCE Adult + Junior 28/16

BAVARO FORCE Adult + Junior 28/16- padidintos energetinės vertės maistas šunims. BAVARO FORCE rekomenduojamas augantiems nuo 2 mėnesių amžiaus šuniukams ir suaugusiems aktyviems šunims. • Sudėtyje nėra sojos ir cukraus. • Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų bei skonį gerinančių medžiagų. • Koncervavimui naudojama tik džiovinimo technologija. • Pašarų liniją sudaro visoms amžiaus grupėms bei įvairaus aktyvumo šunims skirti produktai. • Pašaras gaminamas Vokietijoje, Joseros dukterinėje kompanijoje.

27.57€
Bavaro Solid Adult 20/8 Basic & Maintenance Feeding

Bavaro Solid Adult 20/8 Basic & Maintenance Feeding

Bavaro Solid Adult yra visavertis pašaras suaugusiems ir vyresnio amžiaus aktyvių veislių šunims. Pašaras užtikrina pilnavertę mitybą visiems šunims.Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų bei skonį gerinančių medžiagų.

25.00€
BAVARO TASK Adult 23/9

BAVARO TASK Adult 23/9

BAVARO TASK Adult 23/9- vidutinio aktyvumo suaugusių šunų maistas. 

25.61€
BAVARO WORK Adult 26/12

BAVARO WORK Adult 26/12

BAVARO WORK Adult 26/12  aukštesnės energetinės vertės šunų maistas, su padidintu baltymų kiekiu. Skirtas visiems aktyvių veislių šunims: medžiokliniams, aviganiams, sarginiams bei vedliams.

26.65€
BRIT CARE Adult Large Breed Lamb & Rice

BRIT CARE Adult Large Breed Lamb & Rice

BRIT CARE Adult Large Breed Lamb & Rice šunų maistas. Hipoalerginis, didelių veislių (25-40 kg) suaugusių šunų maistas su ėriena. Maistas šunims BRIT CARE Adult Large Breed Lamb & Rice lengvai virškinamas, pritaikytas specialiems didelių veislių šunų, kurių augimo laikotarpis jau baigėsi, poreikiams. Didelių veislių šunims dėl spartesnio senėjimo reikia maisto apsaugančio nuo virškinimo, širdies sutrikimų ir sąnarių ligų.

40.14€
daugiau pigiau -3%
80.25 €
78.00€
BRIT CARE Adult Medium Breed Lamb & Rice

BRIT CARE Adult Medium Breed Lamb & Rice

BRIT CARE Adult Medium Breed Lamb&Rice šunų maistas. Suaugusių, vidutinių veislių (10-25 kg) šunų maistas su ėriena. Maistas šunims BRIT CARE Adult Medium Breed Lamb&Rice lengvai virškinamas, pritaikytas vidutinių veislių šunų, kurių augimo laikotarpis jau baigėsi, poreikiams. Kruopščiai atrinkti ingredientai užtikrina gerą virškinimą ir apsaugo nuo alerginių reakcijų, ligų.

12.00€
39.58€
daugiau pigiau -4%
79.16 €
76.00€
BRIT CARE Adult Small Breed Lamb & Rice

BRIT CARE Adult Small Breed Lamb & Rice

BRIR CARE Adult Small Breed Lamb & Rice- šunų maistas, skirtas mažų veislių (iki 10 kg), suaugusiems šunims. Mažų ir nykštukinių veislių šunims reikia maisto su dideliu energijos kiekiu, kuriuos maitinant mažomis dozėmis, būtų patenkintas šių aktyvių ir temperamentingų šunų maisto medžiagų poreikis. Maistas šumims BRIR CARE Adult Small Breed Lamb & Rice užtikrina gerą virškinimą ir apsaugo nuo alerginių reakcijų, ligų.

12.00€
25.58€
daugiau pigiau -5%
51.16 €
48.38€
BRIT CARE Dog Show Champion

BRIT CARE Dog Show Champion

BRIT CARE Dog Show Champion- šunų maistas su lašiša ir silke, skirtas parodiniams šunims. Maistas šunims BRIT CARE Dog Show Champion- alergijos nesukelianti formulė su aukštos kokybės baltymais ir nesočiaisiais riebalais padeda palaikyti puikią šuns būklę. Omega-6 riebalų rūgštys iš Nakvišų aliejaus padeda palaikyti sveiką odą ir blizgantį šilkinį kailį. Sudėtyje esantis vitaminas C organizme veikia kaip antioksidantas.

43.68€
daugiau pigiau -3%
87.36 €
85.00€
BRIT CARE Endurance Duck & Rice

BRIT CARE Endurance Duck & Rice

BRIT CARE Endurance- šunų maistas, su antiena ir ryžiais labai aktyviems šunims, kuriems reikia daug energijos. Maistas aktyviems šunims BRIT CARE Endurance lengvai virškinamas, mažomis maisto dozėmis suteikia didelius energijos kiekius ir tuo pačiu saugo kaulus, kailį ir sąnarius. ENDURANCE formulė su aukštos kokybės baltymais ir nesočiaisiais riebalais padeda palaikyti puikią šuns būklę.

39.59€
daugiau pigiau -4%
79.18 €
76.20€
BRIT CARE Grain Free Adult Large Breed Salmon & Potato

BRIT CARE Grain Free Adult Large Breed Salmon & Potato

BRIT CARE Grain Free Adult Large Breed Salmon & Potato šunų maistas, su lašiša ir bulvėmis, be grūdų didelių veislių suaugusiems šunims (daugiau kaip 25 kg). Begrūdis maistas šunims BRIT CARE Grain Free Adult Large Breed Salmon & Potato saugo šuns sveikatą, užtikrina tankų ir blizgantį kailį, padidina suaugusių šunų gyvybingumą. Rekomenduojamas šunims kurių jautrus virškinimo traktas.

45.29€
daugiau pigiau -2%
90.58 €
88.58€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 186 (13 puslapių)