Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ŠUNŲ MAISTAS

Susipažinkite su mūsų šunų maisto pasiūlymais. Šunų maistą mes Jums pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Perkant daugiau, kaip už 19 Eur, pristatymas nemokamas. Išsirinkite šunų maistą, kuris atitiks Jūsų keturkojo poreikius, atsižvelgiant į jo amžių, veislę, ar sveikatos būklę. Ar tai būtų didelis Berno Zenenhundas ar mažiausias Pinčeris, Jūsų keturkojis draugas atras Jam tinkamiausią maistą iš patikimų šunų maisto gamintojų sąrašo, aukštos kokybės produktų asortimento. Mes parduodame šių gamintojų šunų pašarus: Primordial Grain Free, Crockex Wellness, Taste of the WildAcana, Barking Heats, Orijen, Josera, Fitness Trainer, Carni Love, Alpha Spirit, Brit Care, Brit Premium ir k.t.


BRIT CARE Grain Free Adult Large Breed Salmon & Potato

BRIT CARE Grain Free Adult Large Breed Salmon & Potato

BRIT CARE Grain Free Adult Large Breed Salmon & Potato šunų maistas, su lašiša ir bulvėmis, be grūdų didelių veislių suaugusiems šunims (daugiau kaip 25 kg). Begrūdis maistas šunims BRIT CARE Grain Free Adult Large Breed Salmon & Potato saugo šuns sveikatą, užtikrina tankų ir blizgantį kailį, padidina suaugusių šunų gyvybingumą. Rekomenduojamas šunims kurių jautrus virškinimo traktas.

+ dovana
42.48€
BRIT CARE Grain Free Adult Salmon & Potato

BRIT CARE Grain Free Adult Salmon & Potato

BRIT CARE Grain-free Adult Salmon & Potato- šunų maistas, begrūdis, su lašiša ir bulvėmis, suaugusiems šunims. Tinka visų veislių (1-25kg) šunims. Maistas šunims BRIT CARE Grain-free Adult Salmon & Potato saugo šuns sveikatą, užtikrina tankų ir blizgantį kailį, padidina suaugusių šunų gyvybingumą. Rekomenduojamas šunims kurių jautrus virškinimo traktas, netoleruojantiems įprastinio maisto ir kuriems reikia didesnės kailio priežiūros.

+ dovana
41.98€
JOSERA Lamb & Rice

JOSERA Lamb & Rice

JOSERA Lamb & Rice - visavertis pašaras suaugusiems šunims su ėriena ir ryžiais. Be kviečių ir sojos. Tinka visiems suaugusimes šunims. Paros racionas lengvai pritaikomas įvairaus aktyvumo periodais. Josera Lamb & Rice sudėtyje esantis sudedamųjų ingridientų santykis ir aukštos kokybės ėriena ir ryžiai yra pakankamai sotūs ir lengvai virškinami. Šis visavertis pašaras Lamb & Rice padeda kailiui ir odai būti sveikiems ir tvirtiems. 

39.50€
daugiau pigiau -5%
79 €
75.00€
JOSERA Poultry Menu

JOSERA Poultry Menu

JOSERA Poultry Menu - visavertis pašaras su paukštiena normalaus aktyvumo, visų veislių suaugusiems šunims. Poultry Menu pašaro sudėtyje didelis paukštienos kiekis. Poultry Menu tinkamas jautriaus virškinamojo trakto šunims. Šio visaverčio pašaro sudėtyje yra riebalų rūgščių, vitaminų, vario ir cinko, reikalingų šuns kailio ir odos sveikatai ir grožiui. JOSERA Poultry Menu gerai toleruojamas ir labai dažnai patinka išrankiems šunims. Be kviečių ir sojos. 

33.00€
daugiau pigiau -5%
66 €
63.00€
NATURAL TRAINER ADULT Medium/Maxi SALMON Sensitive No  Gluten

NATURAL TRAINER ADULT Medium/Maxi SALMON Sensitive No Gluten

NATURAL TRAINER Sensitive Adult Medium/Maxi su LAŠIŠA maistas skirtas vidutinių ir didelių veislių suaugusiems šunims. Be glitimo. Vieno gyvūninės kilmės (lašišos) baltymo, hipoalerginis maistas šunims, tinkantis šunims turintiems polinkį į maistinės kilmės alergijas, maisto netoleravimą ir virškinimo trakto sutrikimus. 

46.90€
 AATU Free Run Chicken

AATU Free Run Chicken

Šunų maistas AATU FREE RUN CHICKEN (vištiena) skirtas suaugusiems visų veislių šunims. AATU vištiena maistas šunims yra vieno baltymų šaltinio, su dideliu kiekiu šviežiai paruoštos vištienos be konservantų. „SUPER-8“ - vaisiai, daržovės, žolelės, prieskoniai ir botanikos produktai suteikia AATU šunų maistui maistinių medžiagų, būtinų sveikatai ir palaikymui.

83.00€
AATU Free Run Duck

AATU Free Run Duck

Šunų maistas AATU FREE RUN DUCK (antiena) skirtas suaugusiems, visų veislių šunims. AATU antiena maistas šunims yra vieno baltymų šaltinio, su dideliu kiekiu šviežiai paruoštos antienos be konservantų. „SUPER-8“ - vaisiai, daržovės, žolelės, prieskoniai ir botanikos produktai suteikia AATU šunų maistui maistinių medžiagų, būtinų sveikatai ir palaikymui.

78.98€
AATU Salmon & Herrings

AATU Salmon & Herrings

Šunų maistas AATU SALMON & HERRINGS (lašiša & silkė) skirtas suaugusiems visų veislių šunims. AATU lašiša & silkė maistas šunims yra vieno baltymų šaltinio, su dideliu kiekiu šviežiai paruoštos žuvies be konservantų. „SUPER-8“ - vaisiai, daržovės, žolelės, prieskoniai ir botanikos produktai suteikia AATU šunų maistui maistinių medžiagų, būtinų sveikatai ir palaikymui.

78.98€
daugiau pigiau -3%
157.96 €
153.96€
ACANA Prairie Poultry Dog

ACANA Prairie Poultry Dog

ACANA Prairie Poultry tai begrūdis visų veislių ir amžiaus grupių šunų maistas. Šunų maisto ACANA Prairie Poultry sudėtyje daug laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsos, lizduose padėtų kiaušinių, bei vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Produktai pristatomi iš regioninių ūkių. Maisto šunims Acana Prairie Poultry  sudėtyje daug baltymų ir Omega-3 riebalų rūgščių puikiai kondicijai palaikyti. Skaldytos avižos, užtikrina stabilų cukraus kiekį kraujyje ir mažina riebalų kaupimąsi. 

gera kaina
13.98€
42.98€
daugiau pigiau -5%
85.96 €
81.66€
ALPHA SPIRIT Puppies Complete

ALPHA SPIRIT Puppies Complete

ALPHA SPIRIT Puppies Complete -  visavertis, subalansuotas, begrūdis maistas visu veislių augantiems šuniukams su kalakutiena, antiena, kiauliena ir žuvimi. ALPHA SPIRIT Puppies turtingas sveikatai reikalingomis riebiosiomis rūgštimis, kurios natūraliai gaunamos su šviežia žuvimi.

69.00€
-3%
138 €
134.00€
ALPHA SPIRIT Puppies Multi

ALPHA SPIRIT Puppies Multi

ALPHA SPIRIT Puppies Multi - pusiau drėgnas, begrūdis maistas augantiems šuniukams.  ALPHA SPIRIT Puppies Multi turtingas sveikatai reikalingomis riebiosiomis rūgštimis, kurios natūraliai gaunamos su šviežia žuvimi. Unikalus gamybos procesas: mėsos ir žuvies mechaninis smulkinimas iki vienalytės masės, baltymų skaidymas iki amino rūgščių. Amino rūgštys yra labai lengvai pasisavinamos šunų organizmo ir nesukelia alerginių reakcijų. Ypatinga pakuotė: 200g dėžutė pakartotinai užklijuojama. Produktas visada bus šviežias. DĖMESIO! Prekė paštomatu siunčiama neorginalioje pakuotėje, nes originali pakuotė netelpą į paštomatą.

52.00€
-3%
104 €
101.00€
BARKING HEADS Lamb for Large Breed

BARKING HEADS Lamb for Large Breed

Maistas šunims BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb for Large - didelių veislių suaugusiems šunims. BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb for Large maistas šunims gaminamas iš 100% natūraliai tik žole šertos ėrienos mėsos (grass-fed lamb). Šis šunų maistas pagamintas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad Chop Lickin padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo! 

66.98€
BAVARO FORCE Adult + Junior 28/16

BAVARO FORCE Adult + Junior 28/16

BAVARO FORCE Adult + Junior 28/16- padidintos energetinės vertės maistas šunims. BAVARO FORCE rekomenduojamas augantiems nuo 2 mėnesių amžiaus šuniukams ir suaugusiems aktyviems šunims. • Sudėtyje nėra sojos ir cukraus. • Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų bei skonį gerinančių medžiagų. • Koncervavimui naudojama tik džiovinimo technologija. • Pašarų liniją sudaro visoms amžiaus grupėms bei įvairaus aktyvumo šunims skirti produktai. • Pašaras gaminamas Vokietijoje, Joseros dukterinėje kompanijoje.

27.57€
Bavaro Solid Adult 20/8 Basic & Maintenance Feeding

Bavaro Solid Adult 20/8 Basic & Maintenance Feeding

Bavaro Solid Adult yra visavertis pašaras suaugusiems ir vyresnio amžiaus aktyvių veislių šunims. Pašaras užtikrina pilnavertę mitybą visiems šunims.Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų bei skonį gerinančių medžiagų.

25.00€
BAVARO TASK Adult 23/9

BAVARO TASK Adult 23/9

BAVARO TASK Adult 23/9- vidutinio aktyvumo suaugusių šunų maistas. 

25.61€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 215 (15 puslapių)