Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ŠUNŲ MAISTAS

Susipažinkite su mūsų šunų maisto pasiūlymais. Šunų maistą mes Jums pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Perkant daugiau, kaip už 19 Eur, pristatymas nemokamas. Išsirinkite šunų maistą, kuris atitiks Jūsų keturkojo poreikius, atsižvelgiant į jo amžių, veislę, ar sveikatos būklę. Ar tai būtų didelis Berno Zenenhundas ar mažiausias Pinčeris, Jūsų keturkojis draugas atras Jam tinkamiausią maistą iš patikimų šunų maisto gamintojų sąrašo, aukštos kokybės produktų asortimento. 


Chicopee CNL SOFT Senior Chicken & Rice

Chicopee CNL SOFT Senior Chicken & Rice

Chicopee SOFT Senior Chicken & Rice  (Classic Nature Line) minkštas / pusiau drėgnas šunų maistas su paukštiena skirtas visų veislių vyresnio amžiaus šunims (virš 7 metų). Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape, bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos.

52.90€
AATU SALMON

AATU SALMON

AATU SALMON - sausas šunų maistas skirtas visų veislių suaugusiems šunims su lašiša. Lašiša vienintelis gyvūninės kilmės baltymas šiame recepte, subalansuotas su augaliniais produktais kurie suteikia reikiamų vitaminų ir mineralų bei gerą skonį. AATU receptai gaminami rankomis, mažomis partijomis.

95.95€
ACANA Prairie Poultry Recipe

ACANA Prairie Poultry Recipe

ACANA Prairie Poultry Recipe šunų maistas visoms amžiaus grupėms ir visoms šunų veislėms. Sudėtyje 50% aukštos kokybės gyvūninės kilmės ingredientai, tokie kaip vištiena ir kalakutiena subalansuoti su 50% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Prairie Poultry receptūra sukurta atsžvelgiant į tai kad, padėtu palaikyti šunų sveiką imuninę funkciją, sveiką virškinimą bei sveiką odą ir kailį. 

15.99€
52.99€
daugiau pigiau -3%
105.98 €
102.80€
ANTOS Eurostars Large 26,5cm

ANTOS Eurostars Large 26,5cm

ANTOS Eurostar Large dantų kramtukai suteikia gaivų kvapą, bei padeda išlaikyti Jūsų šunų dantis sveikus ir švarius. Glitimo neturintys, vegetariški ir natūralūs kramtukai idealiai tinka kaip paskatinimas šunims.

4.80€
ANTOS Jerkey Strips Game

ANTOS Jerkey Strips Game

ANTOS Jerkey Strips Game plokštelių formos skanėstas su laukine žvėriena šunims. Tinka duoti kaip paskatinimą šunims.

2.00€
BARKING HEADS Lamb for Medium Breed

BARKING HEADS Lamb for Medium Breed

BARKING HEADS Lamb for Medium Breed šunų maistas vidutinių veislių suaugusiems šunims su ėriena. Ėdalas gaminamas iš natūraliai ir laisvai augintos, žole šertos ėrienos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Lamb ėdalas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

79.99€
BAVARO FORCE Adult + Junior 28/16

BAVARO FORCE Adult + Junior 28/16

BAVARO FORCE Adult + Junior 28/16- padidintos energetinės vertės maistas šunims. BAVARO FORCE rekomenduojamas augantiems nuo 2 mėnesių amžiaus šuniukams ir suaugusiems aktyviems šunims. • Sudėtyje nėra sojos ir cukraus. • Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų bei skonį gerinančių medžiagų. • Koncervavimui naudojama tik džiovinimo technologija. • Pašarų liniją sudaro visoms amžiaus grupėms bei įvairaus aktyvumo šunims skirti produktai. • Pašaras gaminamas Vokietijoje, Joseros dukterinėje kompanijoje.

32.50€
Laikinai nėra
Bavaro Solid Adult 20/8 Basic & Maintenance Feeding

Bavaro Solid Adult 20/8 Basic & Maintenance Feeding

Bavaro Solid Adult yra visavertis pašaras suaugusiems ir vyresnio amžiaus aktyvių veislių šunims. Pašaras užtikrina pilnavertę mitybą visiems šunims.Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų bei skonį gerinančių medžiagų.

28.90€
Laikinai nėra
BAVARO TASK Adult 23/9

BAVARO TASK Adult 23/9

BAVARO TASK Adult 23/9- vidutinio aktyvumo suaugusių šunų maistas. 

29.90€
Laikinai nėra
BAVARO WORK Adult 26/12

BAVARO WORK Adult 26/12

BAVARO WORK Adult 26/12  aukštesnės energetinės vertės šunų maistas, su padidintu baltymų kiekiu. Skirtas visiems aktyvių veislių šunims: medžiokliniams, aviganiams, sarginiams bei vedliams.

31.50€
Laikinai nėra
BRIT CARE Adult Large Breed Lamb & Rice

BRIT CARE Adult Large Breed Lamb & Rice

BRIT CARE Adult Large Breed Lamb & Rice šunų maistas. Hipoalerginis, didelių veislių (25-40 kg) suaugusių šunų maistas su ėriena ir ryžiais. Maistas šunims BRIT CARE Adult Large Breed Lamb & Rice lengvai virškinamas, pritaikytas specialiems didelių veislių šunų, kurių augimo laikotarpis jau baigėsi, poreikiams. Didelių veislių šunims dėl spartesnio senėjimo reikia maisto apsaugančio nuo virškinimo, širdies sutrikimų ir sąnarių ligų.

+ dovana
44.99€
daugiau pigiau -3%
89.98 €
87.28€
Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large

Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large

BRIT FRESH Fish with Pumpkin Adult Large sausas maistas didelių veislių suagusiems šunims su ŽUVIMI ir moliūgu. Superpremium klasės visavertis pašaras su tikra mėsa, gyvūnų organais, vaisiais ir daržovėmis iš vietinių ūkių. Šviežios mėsos panaudojimas recepte leidžia išsaugoti mėsos maistines savybes kartu su natūraliu jos skoniu ir aromatu.

39.99€
daugiau pigiau -3%
79.98 €
77.58€
BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas mažų veislių augantiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas mažų veislių, augantiems šunims.

24.90€
daugiau pigiau -5%
49.8 €
47.31€
CARNILOVE True Fresh Turkey

CARNILOVE True Fresh Turkey

Carnilove True Fresh Turkey šunų maistas iš šviežios kalakutienos, be grūdų ir bulvių, skirtas visų veislių suaugusiems šunims. Granulės su šviežia kalakutiena puikiai išsaugo savybes. Tai nauja sveiko maisto alternatyva užtikrinanti nepriekaištingą mitybos veiksmingumą.

29.99€
59.99€
Chicopee CLN Adult Lamb & Rice

Chicopee CLN Adult Lamb & Rice

Chicopee Adult Lamb & Rice (Classic Nature Line) visavertis šunų maistas su ėriena tinkantis visoms šunų veislėms. Ypač tinka suaugusiems šunims, kurie netoleruoja kviečių. Pašaruose naudojami lengvai virškinamų angliavandenių šaltinių deriniai.

52.90€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 205 (14 puslapių)