Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ŠUNŲ MAISTAS

Susipažinkite su mūsų šunų maisto pasiūlymais. Šunų maistą mes Jums pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Perkant daugiau, kaip už 19 Eur, pristatymas nemokamas. Išsirinkite šunų maistą, kuris atitiks Jūsų keturkojo poreikius, atsižvelgiant į jo amžių, veislę, ar sveikatos būklę. Ar tai būtų didelis Berno Zenenhundas ar mažiausias Pinčeris, Jūsų keturkojis draugas atras Jam tinkamiausią maistą iš patikimų šunų maisto gamintojų sąrašo, aukštos kokybės produktų asortimento. 


Chicopee CNL SOFT Senior Chicken & Rice

Chicopee CNL SOFT Senior Chicken & Rice

Chicopee SOFT Senior Chicken & Rice  (Classic Nature Line) minkštas / pusiau drėgnas šunų maistas su paukštiena skirtas visų veislių vyresnio amžiaus šunims (virš 7 metų). Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape, bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos.

52.90€
AATU SALMON

AATU SALMON

AATU SALMON - sausas šunų maistas skirtas visų veislių suaugusiems šunims su lašiša. Lašiša vienintelis gyvūninės kilmės baltymas šiame recepte, subalansuotas su augaliniais produktais kurie suteikia reikiamų vitaminų ir mineralų bei gerą skonį. AATU receptai gaminami rankomis, mažomis partijomis.

92.80€
ACANA Prairie Poultry Recipe

ACANA Prairie Poultry Recipe

ACANA Prairie Poultry Recipe šunų maistas visoms amžiaus grupėms ir visoms šunų veislėms. Sudėtyje 50% aukštos kokybės gyvūninės kilmės ingredientai, tokie kaip vištiena ir kalakutiena subalansuoti su 50% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Prairie Poultry receptūra sukurta atsžvelgiant į tai kad, padėtu palaikyti šunų sveiką imuninę funkciją, sveiką virškinimą bei sveiką odą ir kailį. 

17.99€
52.99€
daugiau pigiau -3%
105.98 €
102.80€
ANTOS Eurostars Large 26,5cm

ANTOS Eurostars Large 26,5cm

ANTOS Eurostar Large dantų kramtukai suteikia gaivų kvapą, bei padeda išlaikyti Jūsų šunų dantis sveikus ir švarius. Glitimo neturintys, vegetariški ir natūralūs kramtukai idealiai tinka kaip paskatinimas šunims.

4.80€
ANTOS Jerkey Strips Game

ANTOS Jerkey Strips Game

ANTOS Jerkey Strips Game plokštelių formos skanėstas su laukine žvėriena šunims. Tinka duoti kaip paskatinimą šunims.

2.00€
BARKING HEADS Lamb for Medium Breed

BARKING HEADS Lamb for Medium Breed

BARKING HEADS Lamb for Medium Breed šunų maistas vidutinių veislių suaugusiems šunims su ėriena. Ėdalas gaminamas iš natūraliai ir laisvai augintos, žole šertos ėrienos. BARKING HEADS šunų maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad BARKING HEADS Lamb ėdalas padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko sąnarių sveikatą.

79.99€
BRIT CARE Hypoallergenic Adult LARGE Breed LAMB

BRIT CARE Hypoallergenic Adult LARGE Breed LAMB

BRIT CARE Hypoallergenic Adult Large Breed LAMB šunų maistas. Superpremium hipoalerginis vieno baltymo maistas skirtas alerginių reakcijų prevencijai. Idealiai tinka suaugusiems didelių veislių šunims. Maistas ypač tinka šunims, kurie turi jautrų virškinimą, taip pat šunims, kurie turi specialių mitybos poreikių. Receptas praturtintas probiotikais, užtikrinančiais subalansuotą žarnyno mikroflorą, ir tikruoju margainiu, kuris padeda palaikyti kepenų veiklą, išvalo organizmą ir padeda pašalinti kenksmingus toksinus.

+ dovana
47.99€
Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large

Brit Fresh Fish with Pumpkin Adult Large

BRIT FRESH Fish with Pumpkin Adult Large sausas maistas didelių veislių suagusiems šunims su ŽUVIMI ir moliūgu. Superpremium klasės visavertis pašaras su tikra mėsa, gyvūnų organais, vaisiais ir daržovėmis iš vietinių ūkių. Šviežios mėsos panaudojimas recepte leidžia išsaugoti mėsos maistines savybes kartu su natūraliu jos skoniu ir aromatu.

39.99€
daugiau pigiau -3%
79.98 €
77.58€
BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas mažų veislių augantiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas mažų veislių, augantiems šunims.

26.99€
daugiau pigiau -3%
53.98 €
52.36€
CARNILOVE True Fresh Turkey

CARNILOVE True Fresh Turkey

Carnilove True Fresh Turkey šunų maistas iš šviežios kalakutienos, be grūdų ir bulvių, skirtas visų veislių suaugusiems šunims. Granulės su šviežia kalakutiena puikiai išsaugo savybes. Tai nauja sveiko maisto alternatyva užtikrinanti nepriekaištingą mitybos veiksmingumą.

29.99€
59.99€
Chicopee CLN Adult Lamb & Rice

Chicopee CLN Adult Lamb & Rice

Chicopee Adult Lamb & Rice (Classic Nature Line) visavertis šunų maistas su ėriena tinkantis visoms šunų veislėms. Ypač tinka suaugusiems šunims, kurie netoleruoja kviečių. Pašaruose naudojami lengvai virškinamų angliavandenių šaltinių deriniai.

52.90€
Chicopee CLN Light Lamb & Rice

Chicopee CLN Light Lamb & Rice

Chicopee Light Lamb & Rice (Classic Nature Line) visavertis šunų maistas su ėriena tinkantis visų veislių šunims turintiems viršsvorio t.p. vyresnio amžiaus šunims.  Ypač tinka suaugusiems šunims, kurie netoleruoja kviečių. Papildyta vitaminu E, kuris yra metabolitiškai aktyvus antioksidantas ir gali apsaugoti organizmo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.

52.90€
Chicopee CLN Mini Adult Lamb & Rice

Chicopee CLN Mini Adult Lamb & Rice

Chicopee CLN Mini Adult Lamb & Rice (Classic Nature Line) visavertis šunų maistas su ėriena skirtas mažų veislių šunims. Aukštos kokybės, neturintis sudėtyje kviečių, patenkins Jūsų šuns mitybinius poreikius kiekviename gyvenimo etape.

58.90€
Chicopee CNL SOFT Adult Salmon & Rice

Chicopee CNL SOFT Adult Salmon & Rice

Chicopee SOFT Adult Salmon & Rice (Classic Nature Line) minkštas / pusiau drėgnas šunų maistas su lašiša tinkantis visoms šunų veislėms. Aukštos kokybės ir neturinčios kviečių receptūros patenkina specialius jūsų šuns poreikius kiekviename gyvenimo etape bei yra pritaikytos prie individualios jo veiklos.

56.90€
Chicopee HNL Adult Lamb & Potato

Chicopee HNL Adult Lamb & Potato

Chicopee Adult Lamb & Potato (Holistic Nature Line) visavertis šunų maistas su ėriena tinkantis visoms šunų veislėms. Begrūdė mityba skirta įnoringiems visų veislių šunims, kurie yra jautrūs pašarams. Vertingi priedai - judrumo ir šilkinio kailio kompleksai palaiko optimalią jūsų šuns mitybą.

67.90€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 195 (13 puslapių)