Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ŠUNŲ MAISTAS

Susipažinkite su mūsų šunų maisto pasiūlymais. Šunų maistą mes Jums pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Perkant daugiau, kaip už 19 Eur, pristatymas nemokamas. Išsirinkite šunų maistą, kuris atitiks Jūsų keturkojo poreikius, atsižvelgiant į jo amžių, veislę, ar sveikatos būklę. Ar tai būtų didelis Berno Zenenhundas ar mažiausias Pinčeris, Jūsų keturkojis draugas atras Jam tinkamiausią maistą iš patikimų šunų maisto gamintojų sąrašo, aukštos kokybės produktų asortimento. Mes parduodame šių gamintojų šunų pašarus: Primordial Grain Free, Crockex Wellness, Taste of the WildAcana, Barking Heats, Orijen, Josera, Fitness Trainer, Carni Love, Alpha Spirit, Brit Care, Brit Premium ir k.t.


 AATU Free Run Chicken

AATU Free Run Chicken

Šunų maistas AATU FREE RUN CHICKEN (vištiena) skirtas suaugusiems visų veislių šunims. AATU vištiena maistas šunims yra vieno baltymų šaltinio, su dideliu kiekiu šviežiai paruoštos vištienos be konservantų. „SUPER-8“ - vaisiai, daržovės, žolelės, prieskoniai ir botanikos produktai suteikia AATU šunų maistui maistinių medžiagų, būtinų sveikatai ir palaikymui.

83.00€
AATU Free Run Duck

AATU Free Run Duck

Šunų maistas AATU FREE RUN DUCK (antiena) skirtas suaugusiems, visų veislių šunims. AATU antiena maistas šunims yra vieno baltymų šaltinio, su dideliu kiekiu šviežiai paruoštos antienos be konservantų. „SUPER-8“ - vaisiai, daržovės, žolelės, prieskoniai ir botanikos produktai suteikia AATU šunų maistui maistinių medžiagų, būtinų sveikatai ir palaikymui.

83.00€
AATU Salmon & Herrings

AATU Salmon & Herrings

Šunų maistas AATU SALMON & HERRINGS (lašiša & silkė) skirtas suaugusiems visų veislių šunims. AATU lašiša & silkė maistas šunims yra vieno baltymų šaltinio, su dideliu kiekiu šviežiai paruoštos žuvies be konservantų. „SUPER-8“ - vaisiai, daržovės, žolelės, prieskoniai ir botanikos produktai suteikia AATU šunų maistui maistinių medžiagų, būtinų sveikatai ir palaikymui.

83.00€
daugiau pigiau -3%
166 €
161.00€
ACANA Prairie Poultry Dog

ACANA Prairie Poultry Dog

ACANA Prairie Poultry tai begrūdis visų veislių ir amžiaus grupių šunų maistas. Šunų maisto ACANA Prairie Poultry sudėtyje daug laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsos, lizduose padėtų kiaušinių, bei vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Produktai pristatomi iš regioninių ūkių. Maisto šunims Acana Prairie Poultry  sudėtyje daug baltymų ir Omega-3 riebalų rūgščių puikiai kondicijai palaikyti. Skaldytos avižos, užtikrina stabilų cukraus kiekį kraujyje ir mažina riebalų kaupimąsi. 

14.75€
44.44€
daugiau pigiau -5%
88.88 €
84.44€
ANTOS Eurostars Large 26,5cm

ANTOS Eurostars Large 26,5cm

ANTOS Eurostar Large dantų kramtukai suteikia gaivų kvapą, bei padeda išlaikyti Jūsų šunų dantis sveikus ir švarius. Glitimo neturintys, vegetariški ir natūralūs kramtukai idealiai tinka kaip paskatinimas šunims.

4.80€
ANTOS Jerkey Strips Game

ANTOS Jerkey Strips Game

ANTOS Jerkey Strips Game plokštelių formos skanėstas su laukine žvėriena šunims. Tinka duoti kaip paskatinimą šunims.

1.80€
BARKING HEADS Puppy Days

BARKING HEADS Puppy Days

Maistas šunims BARKING HEADS Puppy Days skirtas augantiems šuniukams. Labai gardus maistas pagamintas iš 100% natūralios vištienos ir lašišos. BARKING HEADS Puppy Days šuniukų maistas pagamintas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. Veterinarų patvirtinta, kad Puppy Days maistas padeda vystytis dantims ir kaulams, bei smegenims. Derinamas su sodo daržovėmis ir žolelėmis, šis mėsingas patiekalas privers kiekvieną šunį vizginti uodegą! Be to, tai visiškai be glitimo!

41.98€
BAVARO FORCE Adult + Junior 28/16

BAVARO FORCE Adult + Junior 28/16

BAVARO FORCE Adult + Junior 28/16- padidintos energetinės vertės maistas šunims. BAVARO FORCE rekomenduojamas augantiems nuo 2 mėnesių amžiaus šuniukams ir suaugusiems aktyviems šunims. • Sudėtyje nėra sojos ir cukraus. • Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų bei skonį gerinančių medžiagų. • Koncervavimui naudojama tik džiovinimo technologija. • Pašarų liniją sudaro visoms amžiaus grupėms bei įvairaus aktyvumo šunims skirti produktai. • Pašaras gaminamas Vokietijoje, Joseros dukterinėje kompanijoje.

32.50€
Bavaro Solid Adult 20/8 Basic & Maintenance Feeding

Bavaro Solid Adult 20/8 Basic & Maintenance Feeding

Bavaro Solid Adult yra visavertis pašaras suaugusiems ir vyresnio amžiaus aktyvių veislių šunims. Pašaras užtikrina pilnavertę mitybą visiems šunims.Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų bei skonį gerinančių medžiagų.

28.90€
BAVARO TASK Adult 23/9

BAVARO TASK Adult 23/9

BAVARO TASK Adult 23/9- vidutinio aktyvumo suaugusių šunų maistas. 

29.90€
BAVARO WORK Adult 26/12

BAVARO WORK Adult 26/12

BAVARO WORK Adult 26/12  aukštesnės energetinės vertės šunų maistas, su padidintu baltymų kiekiu. Skirtas visiems aktyvių veislių šunims: medžiokliniams, aviganiams, sarginiams bei vedliams.

31.50€
Brit Care Grain Free Mini Puppy

Brit Care Grain Free Mini Puppy

Begrūdis, hipoalerginis mažų veislių šunų maistas Brit Care Mini Grain Free Puppy. Skirtas augantiems mini veislių šunims. "Brit Care Mini" mažų veislių šunų maisto linija, skirta visiems gyvenimo etapams ir pritaikyta mažų veislių specifiniams poreikiams. Brit Mini privalumai yra virškinamumas ir skonis, pasiekiamas dėl šviežių baltymų ir „prevencinės mitybos“ filosofijos.

13.90€
gera kaina
34.99€
Brit Fresh Chicken with Potato Puppy

Brit Fresh Chicken with Potato Puppy

Brit Fresh Chicken with Potato Puppy - tai skanus, visavertis ir subalansuotas superpremium klasės pašaras  šuniukams ir jauniems šunims su šviežia vištiena ir bulvėmis.

39.90€
daugiau pigiau -5%
79.8 €
75.81€
BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S mažų veislių (1-10 kg), augančių šuniukų maistas (1-12 mėn.). Pagrindinis maisto komponentas vištiena- skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. Granulių dydis pritaikytas mažų veislių augantiems šuniukams. Šunų maistas BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S subalansuotas, kad Jūsų augančiam šuniukui suteiktu reikalingas savybes: blizgantis, minkštas kailis ir sveika oda, stiprus imunitetas. Gyvybingumą užtikrina pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis. Puikus virškinimas.

24.90€
daugiau pigiau -5%
49.8 €
47.31€
CARNILOVE True Fresh Turkey

CARNILOVE True Fresh Turkey

Carnilove True Fresh Turkey šunų maistas iš šviežios kalakutienos, be grūdų ir bulvių, skirtas visų veislių suaugusiems šunims. Granulės su šviežia kalakutiena puikiai išsaugo savybes. Tai nauja sveiko maisto alternatyva užtikrinanti nepriekaištingą mitybos veiksmingumą.

30.90€
65.90€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 206 (14 puslapių)