Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 603 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

BRIT PREMIUM By Nature

BRIT PREMIUM By Nature

BRIT BREMIUM šunų maistas yra aukštos kokybės, gerai pasisavinamas, priskiriamas "premium" klasės šunų maistui. Šunų maistas BRIT PREMIUM pritaikytas pagal šunų dydį, šunų amžių ir kitus specifinius poreikius. BRIT PREMIUM maistas šunims pasižymi nedidelėmis paros normomis, padeda išlaikyti nepriekaištingą augintinio pabūklę visais gyvenimo etapais.


BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas mažų veislių augantiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR S sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas mažų veislių, augantiems šunims.

28.99€
BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR M

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR M

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR M Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas vidutinių veislių augantiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR M sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas vidutinių veislių, augantiems šunims.

44.99€
BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR L

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR L

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR L Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas didelių veislių augantiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR L sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas didelių veislių, augantiems šunims.

41.99€
BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR XL

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR XL

BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR XL Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas labai didelių veislių augantiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature JUNIOR XL sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas labai didelių veislių, augantiems šunims.

43.99€
BRIT PREMIUM By Nature ADULT S

BRIT PREMIUM By Nature ADULT S

BRIT PREMIUM By Nature ADULT S Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas mažų veislių suaugusiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature ADULT S sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas mažų veislių šunims.

25.99€
BRIT PREMIUM By Nature ADULT M

BRIT PREMIUM By Nature ADULT M

BRIT PREMIUM By Nature ADULT M Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas vidutinių veislių suaugusiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature ADULT M sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas suaugusiems šunims.

36.99€
BRIT PREMIUM By Nature ADULT L

BRIT PREMIUM By Nature ADULT L

BRIT PREMIUM By Nature ADULT L Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas didelių veislių suaugusiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature ADULT L sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas didelių veislių šunims.

33.00€
daugiau pigiau -3%
66 €
64.02€
BRIT PREMIUM By Nature ADULT XL

BRIT PREMIUM By Nature ADULT XL

BRIT PREMIUM By Nature ADULT XL Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas labai didelių veislių suaugusiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature ADULT XL sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas labai didelių veislių šunims.

39.99€
BRIT PREMIUM By Nature SENSITIVE LAMB

BRIT PREMIUM By Nature SENSITIVE LAMB

BRIT PREMIUM By Nature SENSITIVE LAMB Premium klasės šunų maistas su ĖRIENA, skirtas jautriems šunims. Pagrindinis maisto komponentas ėriena, skanus ir hipoalerginis baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature SENSITIVE LAMB sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas jautriems šunims.

55.99€
BRIT PREMIUM By Nature LIGHT

BRIT PREMIUM By Nature LIGHT

BRIT PREMIUM By Nature LIGHT Premium klasės šunų maistas su KALAKUTIENA, skirtas nutukusiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas kalakutiena, skanus ir dietinis baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature LIGHT sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas nutukusiems šunims.

36.99€
BRIT PREMIUM By Nature SENIOR S-M

BRIT PREMIUM By Nature SENIOR S-M

BRIT PREMIUM By Nature SENIOR S-M Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas mažų ir vidutinių veislių senstantiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature SENIOR S-M sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas senstantiems šunims.

36.99€
BRIT PREMIUM By Nature SENIOR L-XL

BRIT PREMIUM By Nature SENIOR L-XL

BRIT PREMIUM By Nature SENIOR L-XL Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas didelių veislių senstantiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature SENIOR L-XL sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas senstantiems šunims.

39.99€
BRIT PREMIUM By Nature SPORT

BRIT PREMIUM By Nature SPORT

BRIT PREMIUM By Nature SPORT Premium klasės šunų maistas su VIŠTIENA, skirtas aktyviems, suaugusiems šunims. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM By Nature SPORT sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas aktyviems šunims.

41.99€
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)