Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

KAČIŲ MAISTAS

Susipažinkite su mūsų kačių maisto pasiūlymais. Kačių maistą mes Jums pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Perkant daugiau, kaip už 19 Eur, pristatymas nemokamas. Išsirinkite kačių maistą, kuris atitiks Jūsų katės poreikius, atsižvelgiant į jos amžių, veislę, ar sveikatos būklę. Ar tai būtų didelis Meino meškėnas ar beplaukis Sfinksas, Jūsų murklys atras Jam tinkamiausią maistą iš patikimų kačių maisto gamintojų sąrašo, aukštos kokybės produktų asortimento. Mes parduodame šių gamintojų kačių maistą: Taste of the Wild, Josera, Primordial, Carni Love, Acana, Meowing-Heads, Orijen, Brit Care, Brit Premium ir k.t.


ACANA Cat Wild Prairie

ACANA Cat Wild Prairie

Kačių maistas ACANA CAT WILD PRAIRIE skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų. Acana Cat Wild Prairie kačių maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

18.98€
34.98€
daugiau pigiau -4%
69.96 €
66.98€
BRIT CARE Cat Crazy Kitten

BRIT CARE Cat Crazy Kitten

Super Premium klasės kačių maistas Brit Care Cat Crazy kitten (1-12 mėn.). Alergijos nesukelianti vištienos ir ryžių formulė kačiukams. Visavertis pašaras. NAUJA SUDĖTIS

8.98€
25.98€
daugiau pigiau -5%
51.96 €
49.48€
BRIT Premium Cat Kitten

BRIT Premium Cat Kitten

Pilnavertis maistas skirtas jauniems kačiukams. Geras virškinamumas ir sveika medžiagų apykaita. Su vištiena ir lašišos padažu.

22.51€
daugiau pigiau -3%
45.02 €
43.67€
CARNI LOVE Cat Kittens Salmon & Turkey

CARNI LOVE Cat Kittens Salmon & Turkey

Begrūdis kačiukų maistas CARNI LOVE Cat Kittens Salmon & Turkey su lašiša ir kalakutiena. Kačiukų maiste gausu kokybiškų baltymų, riebalų, būtinų maistinių medžiagų sveikam augimui ir optimaliam kūno vystymuisi. Skanus kačiukų maistas Carnilove Cat Kittens Salmon & Turkey su dideliu kiekiu natūralių maistinių medžiagų, vitaminų, mineralų ir antioksidantų, miško vaisių, daržovių ir žolelių, stipriam natūraliam imunitetui.

10.98€
26.98€
Laikinai nėra
daugiau pigiau -7%
53.96 €
49.98€
CARNI LOVE Cat Large Breed Duck & Turkey

CARNI LOVE Cat Large Breed Duck & Turkey

Begrūdis didelių veislių kačių maistas CARNI LOVE Cat Large Breed Duck & Turkey su antiena ir kalakutiena. Kalakutienoje ir antienoje yra didelis pasisavinamų baltymų ir nesočiųjų riebalų kiekis, kad aprūpinti raumenis ir atkurti energijos lygį. Carnilove Cat Large Breed didesnę raumenų ir kaulų sistemos naštą kompensuoja chondroprotektoriai ir natūralios medžiagos, kurios skatina lankstumą sąnariuose ir stiprumą sausgyslėse bei raiščiuose.

10.98€
26.98€
daugiau pigiau -7%
53.96 €
49.98€
CARNI LOVE Cat Reindeer Energy & Outdoor

CARNI LOVE Cat Reindeer Energy & Outdoor

Begrūdis kačių maistas CARNI LOVE Cat Reindeer Energy & Outdoor su šiaurinių elnių mėsa, skirtas aktyvioms katėms ir lauke gyvenančioms katėms. Carnilove Cat Reindeer su šiaurinių elnių mėsa, kurioje yra daug natūralių antioksidantų, nesočiųjų riebalų ir Omega-3 riebalų rūgščių, idealiai tinka energijai atkurti po kiekvienų katiniškų nuotykių.

11.98€
29.98€
daugiau pigiau -7%
59.96 €
55.98€
CARNI LOVE Cat Salmon Sensitive & Long Hair

CARNI LOVE Cat Salmon Sensitive & Long Hair

Begrūdis kačių maistas CARNI LOVE Cat Salmon Sensitive & Long Hair su lašiša. Katėms su jautriu virškimu, bei ilgaplaukėms katėms. Carnilove Cat lašišos mėsa ir riebalai yra idealūs Omega-3 nesočiųjų riebiųjų rūgščių šaltiniai, pasižymintys priešuždegiminėmis savybėmis, taip pat turintys teigiamą poveikį plaukų ir odos kokybei. Be to, lašišos baltymai nėra alergiški, todėl yra idealus maisto šaltinis katėms, kurių virškinimas jautrus. 

11.98€
29.98€
daugiau pigiau -7%
59.96 €
55.98€
Chicopee CAT Junior New Life Chicken CNL

Chicopee CAT Junior New Life Chicken CNL

Chicopee CAT Junior New Life Chicken CNL visavertis, subalansuotas maistas kačiukams iki 12 mėn.  su paukštiena, užtikrinantis optimalų augimą. Šis natūralus pašaras užtikrins optimalų jūsų kačiuko šėrimą, o ėdalo kvapui neatsispirs nė vienas .

58.00€
daugiau pigiau -3%
116 €
112.00€
JOSERA Naturelle Sterilised

JOSERA Naturelle Sterilised

Visavertis  begrūdis suaugusių kačių maistas su lęšiais ir upėtakiu. Skani receptūra bei sumažintas riebalų kiekis užtikrina, jog jūsų augintinis gaus tik aukščiausios kokybės pašarą.

44.00€
MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN

MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN

MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN kačių maistas pagamintas iš 100% natūralios vištienos ir žuvies. Šis MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN suaugusiųjų kačių maistas yra pagamintas atrenkant geros kokybės, natūralius ingredientus. MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN pasižymi "anti-hairball" (plaukų gumuliukų šalinimo) savybėmis, parturtintas taurinu ir lengvai virškinamas. 

30.00€
MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON

MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON

MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON kačių maistas pagamintas iš lašišos ir vištienos. Šis MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON suaugusiųjų kačių maistas yra pagamintas atrenkant geros kokybės, natūralius ingredientus. MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON pasižymi "anti-hairball" (plaukų gumuliukų šalinimo) savybėmis, parturtintas taurinu ir lengvai virškinamas.

31.29€
ORIJEN Cat & Kitten

ORIJEN Cat & Kitten

Kačių maistas ORIJEN Cat & Kitten "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN Cat & Kitten kačių maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

24.98€
119.99€
Oven Baked Tradition Adult Cat Fish

Oven Baked Tradition Adult Cat Fish

Oven Baked Tradition Adult Cat Fish - orkaitėje keptas, suaugusių kačių maistas su žuvimi. Skirtas katėms gyvenančioms patalpose ir lauke.  Pagaminta iš autentiškų produktų, šviežios žuvies su vaisiais ir daržovėmis. Tai puikiai subalansuota ir ideali priežiūra.

19.98€
30.98€
Profine Kitten Chicken & Rice

Profine Kitten Chicken & Rice

Profine Kitten Chicken & Rice - visavertis, super premium klasės, subalansuotas maistas visų veislių augantiens kačiukams su vištiena ir ryžiais geresnei žarnyno veiklai. Praturtintas krevečių ir lašišų aliejais, gerina kailio bei odos būklę, tinkamas baltymų ir riebalų balansas skatina sveiką augimą, stipriną kačiuko imuninę sistemą.

10.00€
Laikinai nėra
QUATTRO Cats Adult Extra Poultry

QUATTRO Cats Adult Extra Poultry

QUATTRO Cats Adult Extra Poultry visavertis, super premium klasės, suaugusių kačių pašaras su paukštiena. Pašare esantis Taurinas ir Omega 3 riebiosios rūgštys padeda palaikyti širdies funkciją. Vitaminai A, E kartu su Omega 3 palaiko gerą regėjimą ir regėjimo prisitaikymą prie tamsos.

4.90€
8.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 66 (5 puslapių)