Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

KAČIŲ MAISTAS

Susipažinkite su mūsų kačių maisto pasiūlymais. Kačių maistą mes Jums pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Perkant daugiau, kaip už 19 Eur, pristatymas nemokamas. Išsirinkite kačių maistą, kuris atitiks Jūsų katės poreikius, atsižvelgiant į jos amžių, veislę, ar sveikatos būklę. Ar tai būtų didelis Meino meškėnas ar beplaukis Sfinksas, Jūsų murklys atras Jam tinkamiausią maistą iš patikimų kačių maisto gamintojų sąrašo, aukštos kokybės produktų asortimento. Mes parduodame šių gamintojų kačių maistą: Taste of the Wild, Josera, Primordial, Carni Love, Acana, Meowing-Heads, Orijen, Brit Care, Brit Premium ir k.t.


ACANA Cat Wild Prairie

ACANA Cat Wild Prairie

ACANA Wild Prairie Cat sudėtyje laisvai laikomų vištų  ir kalakutų mėsa, kiaušiniai ir laukinė žuvis, visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš mūsų regiono laikantis WholePrey™ koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų. Sudėtyje nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

18.04€
36.18€
daugiau pigiau -5%
72.36 €
68.74€
BRIT CARE Cat Crazy Kitten

BRIT CARE Cat Crazy Kitten

Super Premium klasės kačių maistas Brit Care Cat Crazy kitten (1-12 mėn.). Alergijos nesukelianti vištienos ir ryžių formulė kačiukams. Visavertis pašaras. NAUJA SUDĖTIS

9.00€
26.25€
Laikinai nėra
daugiau pigiau -3%
52.5 €
50.80€
Laikinai nėra
BRIT Premium Cat Kitten

BRIT Premium Cat Kitten

Pilnavertis maistas skirtas jauniems kačiukams. Geras virškinamumas ir sveika medžiagų apykaita. Su vištiena ir lašišos padažu.

22.51€
daugiau pigiau -3%
45.02 €
43.67€
CARNI LOVE Cat Kittens Salmon&Turkey

CARNI LOVE Cat Kittens Salmon&Turkey

Visavertis, aukščiausios klasės, kačiukų maistas su vištiena ir lašiša. Be grūdų ir bulvių. Dėka rinktinių komponentų yra lengvai virškinamas, maistingas, bei mielai ėdamas.

10.29€
27.19€
daugiau pigiau -6%
54.38 €
51.38€
Chicopee CAT Junior New Life Chicken CNL

Chicopee CAT Junior New Life Chicken CNL

Chicopee CAT Junior New Life Chicken CNL visavertis, subalansuotas maistas kačiukams iki 12 mėn.  su paukštiena, užtikrinantis optimalų augimą. Šis natūralus pašaras užtikrins optimalų jūsų kačiuko šėrimą, o ėdalo kvapui neatsispirs nė vienas .

58.00€
daugiau pigiau -3%
116 €
112.00€
JOSERA Culinesse

JOSERA Culinesse

JOSERA Culinesse - visavertis pašaras suaugusioms katėms su vištiena ir lašiša. Labiausiai tinkamas katėms kurioms reikia plaukų sąvėlų šalinimo iš virškinamojo trakto, bei inkstų ir šlapimo takų akmenligės prevencijos. Apart to Josera Culinesse yra lengvai virškinamas, skanus, ir ypač dažnai tinkamas išrankiausioms katėms.

+ dovana
36.90€
MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN

MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN

MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN kačių maistas pagamintas iš 100% natūralios vištienos ir žuvies. Šis MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN suaugusiųjų kačių maistas yra pagamintas atrenkant geros kokybės, natūralius ingredientus. MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN pasižymi "anti-hairball" (plaukų gumuliukų šalinimo) savybėmis, parturtintas taurinu ir lengvai virškinamas. 

30.00€
MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON

MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON

MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON kačių maistas pagamintas iš lašišos ir vištienos. Šis MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON suaugusiųjų kačių maistas yra pagamintas atrenkant geros kokybės, natūralius ingredientus. MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON pasižymi "anti-hairball" (plaukų gumuliukų šalinimo) savybėmis, parturtintas taurinu ir lengvai virškinamas.

31.29€
ORIJEN Cat & Kitten

ORIJEN Cat & Kitten

Visų veislių ir visų amžiaus grupių, kačių maistas su paukštiena, daržovėmis ir vaisiais. Pagamintas iš aukštos kokybės grūdais maitintų viščiukų šviežios mėsos, laukinių baltamėsių žuvų iš šiaurinių ežerų, šviežių kiaušinių,

25.69€
136.50€
daugiau pigiau -2%
273 €
267.00€
Oven Baked Tradition Adult Cat Fish

Oven Baked Tradition Adult Cat Fish

Oven Baked Tradition Adult Cat Fish - tai visavertis, subalansuotas pašaras, skirtas suaugusioms visų veislių katėms.  Receptas su žuvimi.

21.60€
TASTE OF THE WILD Canyon River Feline

TASTE OF THE WILD Canyon River Feline

Taste of the Wild Canyon River Feline Formula with Trout & Smoked Salmon Grain Free Diet. Visavertis kačių ėdalas su upėtakiu ir rūkyta lašiša, visiems gyvenimo periodams. Ar yra katė kuri nenorėtu vakarienei žuvies? Upėtakis ir lašiša, vieninteliai gyvūninės kilmės baltymai šioje formulėje, todėl tai gali būti geras pasirinkimas katėms, turinčioms alergiją maistui ar jautrų virškinimą kitos kilmės baltymams. Daržovės ir vaisiai suteikia antioksidantų, kruopščiai subalansuoti maistinių medžiagų kiekiai užtikrina visavertį racioną, reikalingą kačių sveikatai ir gyvybingumui.

15.50€
36.00€
TASTE OF THE WILD Rocky Mountain Feline

TASTE OF THE WILD Rocky Mountain Feline

Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula with Roasted Venison & Smoked Salmon Grain Free Diet. Visavertis kačių pašaras visoms amžiaus grupėms. Sudėtyje yra 42% baltymų, kurie suteikia lengvai pasisavinamą energiją. Unikalus skrudintos elnienos ir rūkytos lašišos derinys suteikia katinui reikalingus baltymus raumeningam ir sveikam kūnui, o ankštiniai, daržovės, vaisiai ir kruopščiai atrinkti ingredientai subalansuoja visavertį racioną.

15.50€
36.00€
TRAINER NATURAL Cat Adult Chicken

TRAINER NATURAL Cat Adult Chicken

TRAINER NATURAL Cat Adult Chicken visavertis pašaras suaugusioms katėms nuo 1 metų amžiaus su vištiena. Taip pat puikiai tinka sterilizuotoms katėms.

48.00€
daugiau pigiau -2%
96 €
94.00€
ACANA Cat Pacifica

ACANA Cat Pacifica

ACANA Pacifica Cat New - yra 100% pagaminta iš laukinės žuvies, įskaitant silkę, sardinę, plekšnę, sidabrinę lydeką, ir ešerį.  Tinka bet kokio amžiaus katėms. Sudėtyje gausu baltymų, visiškai nėra grūdų ir mažai angliavandenių, kad Jūsų katės natūralūs poreikiai būtų patenkinti. Vietoje grūdų ACANA Pacifica Cat New sudėtyje įvarios daržovės, vaisiai ir augalai, spanguolės padedančios sumažinti šlapimo pH. Natūralios jūros daržovės absorbuoja toksinus iš žarnyno ir pagerina medžiagų apykaitą.

20.20€
44.50€
daugiau pigiau -5%
89 €
84.70€
BRIT CARE Cat Missy Sterilised

BRIT CARE Cat Missy Sterilised

Visavertis, naujos sudėties, super Premium klasės kačių maistas Brit Care Cat Missy Sterilised. Alergijos nesukelianti vištienos ir ryžių formulė sterilizuotoms katėms.

9.00€
26.25€
daugiau pigiau -3%
52.5 €
50.80€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 57 (4 puslapių)