Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

KAČIŲ MAISTAS

Susipažinkite su mūsų kačių maisto pasiūlymais. Kačių maistą mes Jums pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Perkant daugiau, kaip už 19 Eur, pristatymas nemokamas. Išsirinkite kačių maistą, kuris atitiks Jūsų katės poreikius, atsižvelgiant į jos amžių, veislę, ar sveikatos būklę. Ar tai būtų didelis Meino meškėnas ar beplaukis Sfinksas, Jūsų murklys atras Jam tinkamiausią maistą iš patikimų kačių maisto gamintojų sąrašo, aukštos kokybės produktų asortimento. Mes parduodame šių gamintojų kačių maistą: Taste of the Wild, Josera, Primordial, Carni Love, Acana, Meowing-Heads, Orijen, Brit Care, Brit Premium ir k.t.


ACANA Cat First Feast

ACANA Cat First Feast

ACANA Cat First Feast kačių maistas skirtas pilnavertei kačiuko gyvenimo pradžiai. Kad augimas ir vystymasis būtų sėkmingas, kačiukų maiste „Acana First Feast“ gausu laisvai užaugintos vištienos ir neapdirbtos silkės. Pagal „WholePrey“ koncepciją, sudėtyje gausu organų, kremzlių ir kaulų, aprūpinančių kačiuką viskuo, ko reikia puikiam augimui, sveikam ir laimingam gyvenimui.

18.99€
Brit Care Cat KITTEN

Brit Care Cat KITTEN

BRIT CARE CAT Grain Free KITTEN Healthy Growth & Development begrūdis maistas kačiukams ir nėščioms bei žindančioms katėms. Hipoalerginė, lengvai virškinama sudėtis, kurioje gausu būtinų maistinių medžiagų, palaikančių nėščių ir žindančių kačių energijos poreikius ir palaiko kačiukų vystymąsi nėštumo metu. Tinkamas kalcio, fosforo, magnio, vitamino D kiekis, užtikrina sveikų kačiukų gimimą ir sumažinti rachito tikimybę.

11.90€
32.99€
daugiau pigiau -3%
65.98 €
64.00€
BRIT Premium By Nature Cat Kitten

BRIT Premium By Nature Cat Kitten

BRIT PREMIUM By Nature CAT KITTEN Premium klasės kačių maistas su VIŠTIENA ir lašiša, augantiems kačiukams. Pagrindinis maisto komponentas vištiena, skanus ir lengvai virškinamas baltymų šaltinis. BRIT PREMIUM CAT Kitten sudėtyje taip pat yra vaisių ir daržovių, pakankamas vitaminų ir mikroelementų kiekis, reikalingas augantiems kačiukams.

26.99€
daugiau pigiau -5%
53.98 €
51.28€
CARNI LOVE Cat Fresh Carp & Trout Sterilised

CARNI LOVE Cat Fresh Carp & Trout Sterilised

Begrūdis kačių maistas CARNI LOVE Cat Fresh Carp & Trout Sterilised su karpiu ir upėtakiu. Subalansuotas mineralų kiekis palaiko sveiką inkstų ir šlapimo takų veiklą o natūralūs antioksidantai, gaunami iš vaisių ir žolelių, turi valančių ir priešuždegiminių savybių. CARNI LOVE Cat Sterilised su karpiu, upėtakiu, bei natūraliais miško vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, vitaminais, mineralais ir antioksidantais, stiprina natūralų imunitetą.

12.90€
35.99€
daugiau pigiau -3%
71.98 €
69.82€
Chicopee CAT Holistic Nature Line Sterilized

Chicopee CAT Holistic Nature Line Sterilized

Chicopee Holistic Nature Line CAT Sterilized visavertis, subalansuotas maistas be grūdų suaugusioms sterilizuotoms ir turinčioms viršsvorio katėms. Su paukštiena.

53.90€
MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN

MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN

MEOWING HEADS Paw Lickin’ Chicken kačių maistas suaugusioms katėms iš vištienos, žuvies ir kiašinių. MEOWING HEADS kačių maistas gaminamas naudojant geriausios kokybės natūralius ingredientus. MEOWING HEADS Paw Lickin’ Chicken padeda pašalinti plaukų sąvėlas iš virkinimo trakto.

42.99€
NATURAL TRAINER CAT STERILISED with SALMON

NATURAL TRAINER CAT STERILISED with SALMON

NATURAL TRAINER Cat Sterilised with Salmon sausas maistas sterilizuotoms katėms su lašiša. Kačių ėdalas kurio sudėtyje yra lašišos ir funkcinių ingredientų, tokių kaip spanguolių, mielių ir pipirmėčių, atitinka visus sterilizuotų kačių poreikius. Pašaras NATURAL TRAINER Cat Sterilised taip pat tinka namuose gyvenančioms nesterilizuotoms katėms.

58.90€
daugiau pigiau -3%
117.8 €
114.27€
ORIJEN CAT Original

ORIJEN CAT Original

Kačių maistas ORIJEN CAT ORIGINAL yra "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Recepte gausu laisvai užaugintos vištienos ir kalakutienos, silkės. Maistas katėms ORIJEN CAT ORIGINAL pagamintas pagal WholePrey™ (viso grobio) koncepciją, kuria remiantis, recepte naudojami vidaus organai, kremzlės, kaulai, siekiant aprūpinti katę būtinomis maisto medžiagomis kuo natūralesniu būdu.

28.60€
53.60€
Laikinai nėra
139.99€
Laikinai nėra
ROYAL CANIN FBN Persian

ROYAL CANIN FBN Persian

ROYAL CANIN FBN Persian - visavertis subalansuotas sausas ėdalas suaugusioms Persų veislės katėms virš 12 mėnesių amžiaus. Suteikia kailiui ryškumo ir žvilgesio. Apsaugo nuo plaukų kamuoliukų susidarymo skrandyje. Sveiki ilgi plaukai. 

74.49€
Laikinai nėra
ROYAL CANIN FBN Siamese

ROYAL CANIN FBN Siamese

ROYAL CANIN FBN SIAMESE - visavertis subalansuotas sausas ėdalas suaugusioms Siamo veislės katėms virš 12 mėnesių amžiaus. Padeda išlaikyti raumeningą siluetą, sveiką odą ir blizgantį kailį, užtikrinti puikią virškinamojo trakto veiklą. 

74.49€
Laikinai nėra
ROYAL CANIN FCN Hairball

ROYAL CANIN FCN Hairball

ROYAL CANIN FCN Hairball care - Subalansuotas ir visavertis sausas pašaras suaugusioms katėms. Speciali maisto formulė apsaugo nuo plaukų kamuoliukų susidarymo skrandyje.

78.49€
Laikinai nėra
ROYAL CANIN FCN Urinary Care

ROYAL CANIN FCN Urinary Care

ROYAL CANIN FCN Urinary Care - subalansuotas ir visavertis sausas pašaras suaugusioms katėms. Rekomenduojamas siekiant palaikyti šlapimo takų sveikatą.  Prevencija sirgti šlapimo takų ligomis.

74.49€
Laikinai nėra
ROYAL CANIN FHN Exigent Savour

ROYAL CANIN FHN Exigent Savour

ROYAL CANIN FHN exigent savour - visavertis sausas subalansuotas ėdalas itin išrankioms, suaugusioms katėms virš 1 metų amžiaus. Skatina apetitą ir aprūpina visomis maistinėmis medžiagomis, kurių reikia, kad katė būtų sveika ir aktyvi. 

61.68€
Laikinai nėra
ROYAL CANIN FHN Kitten

ROYAL CANIN FHN Kitten

ROYAL CANIN FHN Kitten - visavertis sausas subalansuotas kačių ėdalas, skirtas kačiukams antrojoje augimo fazėje (iki 12 mėnesių amžiaus). Suderintas baltymų, vitaminų, mineralų, vitamino D ir kalcio kiekis. Didesnis kaloringumas, suteikiantis energijos intensyvaus augimo laikotarpiu.

74.85€
Laikinai nėra
ROYAL CANIN FHN Kitten sterilised

ROYAL CANIN FHN Kitten sterilised

ROYAL CANIN FHN Kitten sterilised - visavertis subalansuotas sausas ėdalas sterilizuotiem kačiukams nuo 6 iki 12 mėnesių amžiaus. Augimo ir svorio kontrolė. Neutralizavus energijos poreikį, padidėja antsvorio rizika. Antrame kačiuko augimo etape, vis dar taikomi konkretūs reikalavimai harmoningam augimui. 

21.91€
Laikinai nėra
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 65 (5 puslapių)