Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

KAČIŲ MAISTAS

Susipažinkite su mūsų kačių maisto pasiūlymais. Kačių maistą mes Jums pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Perkant daugiau, kaip už 19 Eur, pristatymas nemokamas. Išsirinkite kačių maistą, kuris atitiks Jūsų katės poreikius, atsižvelgiant į jos amžių, veislę, ar sveikatos būklę. Ar tai būtų didelis Meino meškėnas ar beplaukis Sfinksas, Jūsų murklys atras Jam tinkamiausią maistą iš patikimų kačių maisto gamintojų sąrašo, aukštos kokybės produktų asortimento. Mes parduodame šių gamintojų kačių maistą: Taste of the Wild, Josera, Primordial, Carni Love, Acana, Meowing-Heads, Orijen, Brit Care, Brit Premium ir k.t.


ACANA Cat First Feast

ACANA Cat First Feast

Maistas ACANA First Feast skirtas pilnavertei kačiuko gyvenimo pradžiai. Kad augimas ir vystymasis būtų sėkmingas, kačiukų maiste „Acana First Feast“ gausu laisvai užaugintos vištienos ir neapdirbtos silkės. Pagal „WholePrey“ (viso grobio) koncepciją, sudėtyje gausu organų, kremzlių ir kaulų, aprūpinančių kačiuką viskuo, ko reikia puikiam augimui, sveikam ir laimingam gyvenimui.

15.44€
BRIT CARE CAT Grain Free KITTEN

BRIT CARE CAT Grain Free KITTEN

BRIT CARE CAT Grain Free KITTEN Healthy Growth & Development begrūdis maistas kačiukams ir nėščioms bei žindančioms katėms. Hipoalerginė, lengvai virškinama sudėtis, kurioje gausu būtinų maistinių medžiagų, palaikančių nėščių ir žindančių kačių energijos poreikius ir palaiko kačiukų vystymąsi nėštumo metu. Tinkamas kalcio, fosforo, magnio, vitamino D kiekis, užtikrina sveikų kačiukų gimimą ir sumažinti rachito tikimybę.

11.90€
30.90€
daugiau pigiau -5%
61.8 €
58.71€
BRIT Premium Cat Kitten

BRIT Premium Cat Kitten

Pilnavertis maistas skirtas jauniems kačiukams. Geras virškinamumas ir sveika medžiagų apykaita. Su vištiena ir lašišos padažu.

26.99€
daugiau pigiau -5%
53.98 €
51.28€
CARNI LOVE Cat Fresh Carp & Trout Sterilised

CARNI LOVE Cat Fresh Carp & Trout Sterilised

Begrūdis kačių maistas CARNI LOVE Cat Fresh Carp & Trout Sterilised su karpiu ir upėtakiu. Subalansuotas mineralų kiekis palaiko sveiką inkstų ir šlapimo takų veiklą o natūralūs antioksidantai, gaunami iš vaisių ir žolelių, turi valančių ir priešuždegiminių savybių. CARNI LOVE Cat Sterilised su karpiu, upėtakiu, bei natūraliais miško vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, vitaminais, mineralais ir antioksidantais, stiprina natūralų imunitetą.

12.90€
34.50€
daugiau pigiau -5%
69 €
65.55€
Chicopee CAT Junior New Life Chicken CNL

Chicopee CAT Junior New Life Chicken CNL

Chicopee CAT Junior New Life Chicken CNL visavertis, subalansuotas maistas kačiukams iki 12 mėn.  su paukštiena, užtikrinantis optimalų augimą. Šis natūralus pašaras užtikrins optimalų jūsų kačiuko šėrimą, o ėdalo kvapui neatsispirs nė vienas .

58.00€
daugiau pigiau -3%
116 €
112.00€
JOSERA Naturelle Sterilised

JOSERA Naturelle Sterilised

Visavertis  begrūdis suaugusių kačių maistas su lęšiais ir upėtakiu. Skani receptūra bei sumažintas riebalų kiekis užtikrina, jog jūsų augintinis gaus tik aukščiausios kokybės pašarą.

50.00€
MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN

MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN

MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN kačių maistas pagamintas iš 100% natūralios vištienos ir žuvies. Šis MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN suaugusiųjų kačių maistas yra pagamintas atrenkant geros kokybės, natūralius ingredientus. MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN pasižymi "anti-hairball" (plaukų gumuliukų šalinimo) savybėmis, parturtintas taurinu ir lengvai virškinamas. 

36.00€
ORIJEN CAT & Kitten

ORIJEN CAT & Kitten

Kačių maistas ORIJEN Cat & Kitten "Biologically Appropriate" (biologiškai deramas) skirtas visų veislių ir visų amžiaus grupių katėms. Sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis. Visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš regioninių ūkių laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, su kuo mažesniu dirbtinių papildų kiekiu. ORIJEN Cat & Kitten kačių maiste nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

26.66€
51.11€
125.48€
Profine Cat Sterilized

Profine Cat Sterilized

Profine Cat Sterilized - visavertis, super premium klasės, subalansuotas pašaras visų amžiaus grupių ir veislių sterilizuotoms/kastruotoms katėms su vištiena. Prebiotikai ir aktyvios maistingosios medžiagos (vitaminai A, E) stiprina imunitetą.

10.00€
Laikinai nėra
TASTE OF THE WILD Lowland Creek Feline

TASTE OF THE WILD Lowland Creek Feline

Taste of the Wild Lowland Creek Feline visavertis, super premium klasės, begrūdis sausas kačių maistas su kepinta putpeliena ir antiena.  Puikiai tinka visų amžiaus grupių ir veislių katėms. Praturtintas vaisiais bei daržovėmis, šis pašaras yra nuostabaus skonio, turi natūralių antioksidantų, palaikančius stiprią imuninę sistemą ir puikią katės sveikatą

15.00€
Laikinai nėra
TASTE OF THE WILD Rocky Mountain Feline

TASTE OF THE WILD Rocky Mountain Feline

Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula with Roasted Venison & Smoked Salmon begrūdis kačių maistas, tinkamas visoms amžiaus grupėms. Kačių maisto Taste of the Wild Rocky Mountain Feline sudėtyje yra daug baltymų, kurie suteikia lengvai pasisavinamą energiją. Unikalus skrudintos elnienos ir rūkytos lašišos derinys esantis Taste of the Wild Rocky Mountain Feline kačių maisto sudėtyje, suteikia katinui reikalingus baltymus raumeningam ir sveikam kūnui, o ankštiniai, daržovės, vaisiai subalansuoja visavertį racioną.

15.00€
36.00€
TRAINER NATURAL Cat Adult Chicken

TRAINER NATURAL Cat Adult Chicken

TRAINER NATURAL Cat Adult Chicken visavertis pašaras suaugusioms katėms nuo 1 metų amžiaus su vištiena. Taip pat puikiai tinka sterilizuotoms katėms.

49.00€
daugiau pigiau -4%
98 €
94.00€
ACANA Cat Homestead Harvest

ACANA Cat Homestead Harvest

Acana Homestead Harwest kačių maiste gausu laisvai užaugintos vištienos, kalakutienos ir antienos. Kačių maistas Acana Homestead Harwest pagamintas pagal WholePrey (viso grobio) principą, sudėtyje gausu organų, kremzlių ir kaulų, aprūpinančių katę visomis reikiamomis medžiagomis ir suteikiant tobulą skonį.

15.44€
34.44€
daugiau pigiau -5%
68.88 €
65.44€
BRIT CARE CAT Grain Free INDOOR ANTI-STRESS

BRIT CARE CAT Grain Free INDOOR ANTI-STRESS

BRIT CARE CAT Grain Free INDOOR ANTI-STRESS begrūdis kačių maistas. Namie gyvenančios katės dažnai patiria įvairų stresą, kurį gali sukelti bet kokie pokyčiai jų aplinkoje – pavyzdžiui, naujas šeimos narys, perstumdyti baldai, persikraustymas ir kt. Visi šie veiksniai neigiamai veikia kačių nervų ir kraujotakos sistemas.

11.90€
30.90€
daugiau pigiau -5%
61.8 €
58.71€
BRIT Premium Cat Sterilised

BRIT Premium Cat Sterilised

Pilnavertis maistas skirtas sterilizuotoms katėms. Geras virškinamumas ir sveika medžiagų apykaita. Vištiena su vištų kepenėlių padažu.

6.50€
26.99€
daugiau pigiau -5%
53.99 €
51.28€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 67 (5 puslapių)