Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

KAČIŲ MAISTAS

Susipažinkite su mūsų kačių maisto pasiūlymais. Kačių maistą mes Jums pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Perkant daugiau, kaip už 19 Eur, pristatymas nemokamas. Išsirinkite kačių maistą, kuris atitiks Jūsų katės poreikius, atsižvelgiant į jos amžių, veislę, ar sveikatos būklę. Ar tai būtų didelis Meino meškėnas ar beplaukis Sfinksas, Jūsų murklys atras Jam tinkamiausią maistą iš patikimų kačių maisto gamintojų sąrašo, aukštos kokybės produktų asortimento. Mes parduodame šių gamintojų kačių maistą: Taste of the Wild, Josera, Primordial, Carni Love, Acana, Meowing-Heads, Orijen, Brit Care, Brit Premium ir k.t.


ACANA Cat Wild Prairie

ACANA Cat Wild Prairie

ACANA Wild Prairie Cat sudėtyje laisvai laikomų vištų  ir kalakutų mėsa, kiaušiniai ir laukinė žuvis, visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš mūsų regiono laikantis WholePrey™ koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų. Sudėtyje nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

36.18€
18.04€
BRIT CARE Cat Crazy Kitten

BRIT CARE Cat Crazy Kitten

Super Premium klasės kačių maistas Brit Care Cat Crazy kitten (1-12 mėn.). Alergijos nesukelianti vištienos ir ryžių formulė kačiukams. Visavertis pašaras. NAUJA SUDĖTIS

9.00€
26.25€
daugiau pigiau -3%
52.5 €
50.80€
BRIT Premium Cat Kitten

BRIT Premium Cat Kitten

Pilnavertis maistas skirtas jauniems kačiukams. Geras virškinamumas ir sveika medžiagų apykaita. Su vištiena ir lašišos padažu.

22.51€
daugiau pigiau -3%
45.02 €
43.67€
CALIBRA Cat HA Kitten Chicken

CALIBRA Cat HA Kitten Chicken

CALIBRA Cat HA Kitten Chicken - visavertis, superpremium klasės, hipoalergeninis pašaras jauniems augantiems kačiukams nuo 2 menesių amžiaus, kuriame gausu vištienos, nedaug grūdų (tik ryžiai). Juodieji serbentai ir mėlynės suteikia organizmui natūralius antioksidantus ir yra gausus organizmui reikalingų vitaminų šaltinis.

36.00€
Laikinai nėra
CARNI LOVE Cat Kittens Salmon&Turkey

CARNI LOVE Cat Kittens Salmon&Turkey

Visavertis, aukščiausios klasės, kačiukų maistas su vištiena ir lašiša. Be grūdų ir bulvių. Dėka rinktinių komponentų yra lengvai virškinamas, maistingas, bei mielai ėdamas.

27.19€
10.29€
daugiau pigiau -4%
54.38 €
52.00€
Chicopee CAT Junior New Life Chicken CNL

Chicopee CAT Junior New Life Chicken CNL

Chicopee CAT Junior New Life Chicken CNL visavertis, subalansuotas maistas kačiukams iki 12 mėn.  su paukštiena, užtikrinantis optimalų augimą. Šis natūralus pašaras užtikrins optimalų jūsų kačiuko šėrimą, o ėdalo kvapui neatsispirs nė vienas .

58.00€
daugiau pigiau -3%
116 €
112.00€
JOSERA Culinesse

JOSERA Culinesse

JOSERA Culinesse - visavertis pašaras suaugusioms katėms su vištiena ir lašiša. Labiausiai tinkamas katėms kurioms reikia plaukų sąvėlų šalinimo iš virškinamojo trakto, bei inkstų ir šlapimo takų akmenligės prevencijos. Apart to Josera Culinesse yra lengvai virškinamas, skanus, ir ypač dažnai tinkamas išrankiausioms katėms.

36.90€
MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN

MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN

MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN kačių maistas pagamintas iš 100% natūralios vištienos ir žuvies. Šis MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN suaugusiųjų kačių maistas yra pagamintas atrenkant geros kokybės, natūralius ingredientus. MEOWING HEADS Paw Lickin’ CHICKEN pasižymi "anti-hairball" (plaukų gumuliukų šalinimo) savybėmis, parturtintas taurinu ir lengvai virškinamas. 

30.00€
MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON

MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON

MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON kačių maistas pagamintas iš lašišos ir vištienos. Šis MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON suaugusiųjų kačių maistas yra pagamintas atrenkant geros kokybės, natūralius ingredientus. MEOWING HEADS So-fish-ticated SALMON pasižymi "anti-hairball" (plaukų gumuliukų šalinimo) savybėmis, parturtintas taurinu ir lengvai virškinamas.

31.29€
ORIJEN Cat & Kitten

ORIJEN Cat & Kitten

Visų veislių ir visų amžiaus grupių, kačių maistas su paukštiena, daržovėmis ir vaisiais. Pagamintas iš aukštos kokybės grūdais maitintų viščiukų šviežios mėsos, laukinių baltamėsių žuvų iš šiaurinių ežerų, šviežių kiaušinių,

130.00€
25.00€
Oven Baked Tradition Adult Cat Fish

Oven Baked Tradition Adult Cat Fish

Oven Baked Tradition Adult Cat Fish - tai visavertis, subalansuotas pašaras, skirtas suaugusioms visų veislių katėms.  Receptas su žuvimi.

21.00€
Profine Kitten Chicken & Rice

Profine Kitten Chicken & Rice

Profine Kitten Chicken & Rice - visavertis, super premium klasės, subalansuotas maistas visų veislių augantiens kačiukams su vištiena ir ryžiais geresnei žarnyno veiklai. Praturtintas krevečių ir lašišų aliejais, gerina kailio bei odos būklę, tinkamas baltymų ir riebalų balansas skatina sveiką augimą, stipriną kačiuko imuninę sistemą.

10.00€
TASTE OF THE WILD Canyon River Feline

TASTE OF THE WILD Canyon River Feline

Taste of the Wild Canyon River Feline begrūdis kačių maistas su upėtakiu ir rūkyta lašiša, visiems gyvenimo periodams. Ar yra katė kuri nenori vakarienei žuvies? Upėtakis ir lašiša, vieninteliai gyvūninės kilmės baltymai Taste of the Wild Canyon River Feline kačių maiste, todėl tai gali būti geras pasirinkimas alergiškoms katėms. Daržovės ir vaisiai suteikia Taste of the Wild Canyon River Feline kačių maistui antioksidantų, kruopščiai subalansuoti maistinių medžiagų kiekiai užtikrina visavertį racioną, reikalingą kačių sveikatai ir gyvybingumui.

gera kaina
33.00€
TASTE OF THE WILD Rocky Mountain Feline

TASTE OF THE WILD Rocky Mountain Feline

Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula with Roasted Venison & Smoked Salmon begrūdis kačių maistas, tinkamas visoms amžiaus grupėms. Kačių maisto Taste of the Wild Rocky Mountain Feline sudėtyje yra daug baltymų, kurie suteikia lengvai pasisavinamą energiją. Unikalus skrudintos elnienos ir rūkytos lašišos derinys esantis Taste of the Wild Rocky Mountain Feline kačių maisto sudėtyje, suteikia katinui reikalingus baltymus raumeningam ir sveikam kūnui, o ankštiniai, daržovės, vaisiai subalansuoja visavertį racioną.

15.50€
36.00€
TRAINER NATURAL Cat Adult Chicken

TRAINER NATURAL Cat Adult Chicken

TRAINER NATURAL Cat Adult Chicken visavertis pašaras suaugusioms katėms nuo 1 metų amžiaus su vištiena. Taip pat puikiai tinka sterilizuotoms katėms.

48.00€
daugiau pigiau -2%
96 €
94.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 68 (5 puslapių)