Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

JOSERA

JOSERA

Josera šunų maistas pasižymi patraukiu skoniu, noriai ėdamas, gerai virškinamas ir pritaikomas specialių mitybinių porekių turintiems šunims. Josera šunų maistas gaminamas tik kokybiškų ir natūralių ingredientų. Josera sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų- kviečių, sojų, dirbtinių spalvų, skonių ar konservantų. Gyvūniniai produktai kurie naudojami gaminti šunų maistą, yra tinkami vartoti žmonėms.


JOSERA Festival

JOSERA Festival

Visavertis pašaras JOSERA FESTIVAL skirtas suaugusiems šunims. Tai padidintos energetinės vertės pašaras aktyviems šunims. Granulės su lašiša ir ryžiais padengtos specialiu padažu. Festival gali būti duodamas sausas, arba sumaišius jį su vandeniu. Sudrėkintas susimaišo su gurmanišku padažu, kuris puikiai tiks net išrankiausią skonį turintiems šunims.   

58.00€
JOSERA Lamb & Rice

JOSERA Lamb & Rice

JOSERA Lamb & Rice - visavertis pašaras suaugusiems šunims su ėriena ir ryžiais. Be kviečių ir sojos. Tinka visiems suaugusimes šunims. Paros racionas lengvai pritaikomas įvairaus aktyvumo periodais. Josera Lamb & Rice sudėtyje esantis sudedamųjų ingridientų santykis ir aukštos kokybės ėriena ir ryžiai yra pakankamai sotūs ir lengvai virškinami. Šis visavertis pašaras Lamb & Rice padeda kailiui ir odai būti sveikiems ir tvirtiems. 

58.00€
JOSERA Poultry Menu

JOSERA Poultry Menu

JOSERA Poultry Menu - visavertis pašaras su paukštiena normalaus aktyvumo, visų veislių suaugusiems šunims. Poultry Menu pašaro sudėtyje didelis paukštienos kiekis. Poultry Menu tinkamas jautriaus virškinamojo trakto šunims. Šio visaverčio pašaro sudėtyje yra riebalų rūgščių, vitaminų, vario ir cinko, reikalingų šuns kailio ir odos sveikatai ir grožiui. JOSERA Poultry Menu gerai toleruojamas ir labai dažnai patinka išrankiems šunims. Be kviečių ir sojos. 

48.00€
JOSERA SensiPlus

JOSERA SensiPlus

Josera SensiPlus – specialiai sukurtas ir subalansuotas maistas jautrią virškinimo sistemą turintiems suaugusiems šunims. Maisto sudėtyje antiena yra pagrindinis baltymų šaltinis, o ryžiai – angliavandenių šaltinis. Sudėtyje nėra grūdų, kuriuose yra glitimo. Puikiai tinkamas šunims, kurie netoleruoja jautienos, ėrienos, kiaulienos, žuvies ar kviečių. Speciali sudėtis sukurta jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims. Sveika oda ir žvilgantis kailis - dėl sudėtyje esančio biotino. Gerai virškinamas.

55.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)