Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

JOSERA

JOSERA

Josera šunų maistas pasižymi patraukiu skoniu, noriai ėdamas, gerai virškinamas ir pritaikomas specialių mitybinių porekių turintiems šunims. Josera šunų maistas gaminamas tik kokybiškų ir natūralių ingredientų. Josera sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų- kviečių, sojų, dirbtinių spalvų, skonių ar konservantų. Gyvūniniai produktai kurie naudojami gaminti šunų maistą, yra tinkami vartoti žmonėms.


JOSERA KIDS

JOSERA KIDS

JOSERA Kids – visavertis pašaras vidutinių ir didelių veislių šuniukams nuo 8 savaičių amžiaus iki tampant suaugusiais.  Sudėtyje esančios medžiagos padeda sveikam kaulų ir raumenų vystymuisi. Specialiai sukurtas ir pritaikytas didelių ir vidutinių veislių šunų poreikiams. Riebiosios rūgštys užtikrina sveiką odą ir žvilgantį kailį. Taurinas palaiko ir gerina širdies funkcijas. 

52.00€
JOSERA Festival

JOSERA Festival

Visavertis pašaras JOSERA FESTIVAL skirtas suaugusiems šunims. Tai padidintos energetinės vertės pašaras aktyviems šunims. Granulės su lašiša ir ryžiais padengtos specialiu padažu. Festival gali būti duodamas sausas, arba sumaišius jį su vandeniu. Sudrėkintas susimaišo su gurmanišku padažu, kuris puikiai tiks net išrankiausią skonį turintiems šunims.   

55.00€
JOSERA Lamb & Rice

JOSERA Lamb & Rice

JOSERA Lamb & Rice - visavertis pašaras suaugusiems šunims su ėriena ir ryžiais. Be kviečių ir sojos. Tinka visiems suaugusimes šunims. Paros racionas lengvai pritaikomas įvairaus aktyvumo periodais. Josera Lamb & Rice sudėtyje esantis sudedamųjų ingridientų santykis ir aukštos kokybės ėriena ir ryžiai yra pakankamai sotūs ir lengvai virškinami. Šis visavertis pašaras Lamb & Rice padeda kailiui ir odai būti sveikiems ir tvirtiems. 

52.00€
JOSERA Large Breed

JOSERA Large Breed

JOSERA Large Breed - visavertis didelių veislių šunų pašaras su paukštiena, skirtas aktyviems šunims. Didesnio dydžio granulės, geras pasisavinimas ir toleravimas.

46.00€
Laikinai nėra
JOSERA Optiness

JOSERA Optiness

JOSERA Optiness – specialiai sukurtas ir subalansuotas pašaras vidutinio aktyvumo bei aktyviems suaugusiems šunims, kurie renkasi lengvai virškinamą pašarą be kviečių, sojos ir kukurūzų. Bulvės ir ėriena maistui suteikia puikų skonį. Sumažintas baltymų kiekis palengvina inkstų ir kepenų veiklą. Sveika oda ir žvilgantis kailis - dėl sudėtyje esančių riebiųjų rūgščių. Didelės granulės. Taurinas palaiko ir gerina širdies funkciją. 

52.00€
JOSERA Poultry Menu

JOSERA Poultry Menu

JOSERA Poultry Menu - visavertis pašaras su paukštiena normalaus aktyvumo, visų veislių suaugusiems šunims. Poultry Menu pašaro sudėtyje didelis paukštienos kiekis. Poultry Menu tinkamas jautriaus virškinamojo trakto šunims. Šio visaverčio pašaro sudėtyje yra riebalų rūgščių, vitaminų, vario ir cinko, reikalingų šuns kailio ir odos sveikatai ir grožiui. JOSERA Poultry Menu gerai toleruojamas ir labai dažnai patinka išrankiems šunims. Be kviečių ir sojos. 

45.00€
JOSERA Balance

JOSERA Balance

JOSERA BALANCE visavertis pašaras skirtas vyresnio amžiaus ir mažesnio aktyvumo šunims. Dėl specifiškai subalansuotos pašaro sudėties tinkamas ir šuns svorio mažinimui. Sudėtyje esantis mažesnis baltymų kiekis palengvina virškinimą, bei gerina inkstų ir kepenų funkcijas. Lengvesnis maisto pasisavinimas dėl mažesnio riebalų ir baltymų kiekio. Sveika oda ir žvilgantis kailis - dėl sudėtyje esančio biotino ir vertingųjų riebiųjų rūgščių. 

50.00€
JOSERA Family Plus

JOSERA Family Plus

JOSERA FAMILY PLUS – specialiai subalansuotas visavertis pašaras šuningoms kalėms ir šuniukams. Dėl specifiškai subalansuotos pašaro sudėties, Josera Family Plus patenkins visus vaisingos kalės poreikius bei aprūpins dar negimusius šuniukus reikalingoms maistinėmis medžiagomis. Tinkamas kalėms laktacijos laikotarpiu. Padidintas baltymų ir energetinės vertės kiekis besilaukančioms bei maitinančioms kalėms. Su taurinu. Aukštos kokybės riebalų rųgštys iš lašišų padeda šuniukų smegenų vystymuisi.

52.00€
JOSERA SensiPlus

JOSERA SensiPlus

Josera SensiPlus – specialiai sukurtas ir subalansuotas maistas jautrią virškinimo sistemą turintiems suaugusiems šunims. Maisto sudėtyje antiena yra pagrindinis baltymų šaltinis, o ryžiai – angliavandenių šaltinis. Sudėtyje nėra grūdų, kuriuose yra glitimo. Puikiai tinkamas šunims, kurie netoleruoja jautienos, ėrienos, kiaulienos, žuvies ar kviečių. Speciali sudėtis sukurta jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims. Sveika oda ir žvilgantis kailis - dėl sudėtyje esančio biotino. Gerai virškinamas.

52.00€
JOSERA Sensi Junior

JOSERA Sensi Junior

JOSERA Sensi Junior - visavertis pašaras augantiems šuniukams, puikaus skonio ir lengvai virškinamas, skirtas augantiems aktyvių veislių šunims bei šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą. Specialios maistinės skaidulos ir lengvai virškinamos sudėtinės medžiagos reguliuoja medžiagų apykaitą bei mažina išmatų kiekį. Naudingosios riebiosios rūgštys, išgaunamos iš lašišos, gerina smegenų veiklą.

52.00€
JOSERA Sensi Adult

JOSERA Sensi Adult

JOSERA Sensi Adult - visavertis pašaras suaugusiems šunims su antiena ir lašiša. Dėl didesnės energetinės vertės ir gero toleravimo, pašaras puikiai tinka aktyviems ir jautrią virškinimo sistemą turintiems gyvūnams. Pašaras yra lengvai virškinamas, sumažėja išmatų kiekis. Antioksidantai stimuliuoja medžiagų apykaitą audiniuose .

57.00€
Laikinai nėra
JOSERA High Energy

JOSERA High Energy

JOSERA High Energy –visavertis pašaras labai aktyviems suaugusiems šunims, suteikiantis daugiau energijos ir ištvermės. Didesnės maistinės vertės ir aukštesnės kokybės maisto reikia šunims aktyvių treniruočių ar varžybų metu. Didesnė energetinė vertė ir baltymų kiekis geresniems rezultatams bei ištvermei. Taurinas gerina širdies veiklą. Tinkamas išrankiems ir per mažą svorį turintiems suaugusiems šunims. Tinkamas žindančioms kalėms. 

52.00€
JOSERA Young Star

JOSERA Young Star

JOSERA Young Star – visavertis pašaras augantiems šunims. Lengvai virškinamas, be grūdų: šiam pašarui gaminti nenaudojama jokia grūdinė kultūra. Jauniems šunims, vyresniems nei 8 savaičių amžiaus. Galima šerti, kol šuo suauga.

58.00€
JOSERA Duck&Potato

JOSERA Duck&Potato

JOSERA Duck & Potato – visavertis pašaras suaugusiems vidutinio aktyvumo šunims su antiena ir bulvėmis. Vienintelis mėsos šaltinis – antiena. Be grūdų: šiam pašarui gaminti nenaudojama jokia grūdinė kultūra, tad begrūdis pašaras ypač tinka jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims.  Kad kailis būtų žvilgantis, o oda – sveika, jūsų šuniui reikalingas tinkamas šėrimas. Tai užtikrina riebalų rūgštys, vitaminai bei organiškai sujungti varis ir cinkas, esantys šiame pašare.

51.90€
Laikinai nėra
JOSERA Salmon & Potato

JOSERA Salmon & Potato

JOSERA Salmon & Potato – visavertis suaugusių ir vyresnio amžiaus šunų pašaras be grūdų, tinkantis šunims su jautriu virškinimo traktu.  Specialiai jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims atrinkti baltymų šaltiniai (lašiša, bulvės). Puikiai tinka vyresnio amžiaus šunims dėl mažesnio baltymų kiekio, sumažintos energetinės vertės ir optimalaus mineralų kiekio sudėtyje.

70.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 18 (2 puslapių)