Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ACANA

ACANA

Acana šunų maistas yra pagamintas iš regioninių produktų užaugintų Albertos regione, Kanadoje, jie pristatomi švieži kiekvieną dieną. Acana šunų maistas pagal savo savybes ir sudėtį skirstomas į: Acana CLASSIC, kurio sudėtyje ne mažiau 50% mėsos - Acana Prairie Poultry, Wild Coast, Acana Classic Red. Acana HERITAGE specifiniams šunų poreikiams- Puppy Small Breed, Puppy & Junior, Acana Puppy Large Breed, Adult Small Breed, Acana Adult Dog, Adult Large Breed, Sport & Agility, Light & Fit, Acana Senior. Acana REGIONALS sudėtyje ne mažiau 70% regioninių ūkių mėsos- Wild Prairie, Acana Pacifica, Acana Grasslands, Acana Ranchlands. Acana SINGLES vienos gyvūninės kilmės baltymas- Grass-Fed Lamb, Free-Run Duck, Yorkshire Pork, Pacific Pilchard. Acana šunų maistas pelnė daugelį apdovanojimų, pripažįstančių Acana šunų maistą kaip pačios aukščiausios kokybės.


ACANA Prairie Poultry Dog

ACANA Prairie Poultry Dog

ACANA Prairie Poultry tai begrūdis visų veislių ir amžiaus grupių šunų maistas. Šunų maisto ACANA Prairie Poultry sudėtyje daug laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsos, lizduose padėtų kiaušinių, bei vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Produktai pristatomi iš regioninių ūkių. Maisto šunims Acana Prairie Poultry  sudėtyje daug baltymų ir Omega-3 riebalų rūgščių puikiai kondicijai palaikyti. Skaldytos avižos, užtikrina stabilų cukraus kiekį kraujyje ir mažina riebalų kaupimąsi. 

14.75€
44.44€
daugiau pigiau -5%
88.88 €
84.44€
ACANA Wild Coast Dog

ACANA Wild Coast Dog

ACANA Wild Coast Dog visų veislių ir amžiaus grupių šunų maistas. Acana Wild Coast šunų maisto sudėtyje daug laukinės žuvies, sužvejotos prie Šiaurės Vankuverio salos. Puikios kokybės ir skonio sudėtyje nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia alergiją. Acana Wild Coast sudėtyje sotūs žuvies baltymai ir Omega-3 riebalų rūgštys, kurios padeda išlaikyti puikią kondiciją. Sudėtyje 50% Ramiojo vandenyno silkė, plekšnė ir sidabrinė lydeka, 50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų.

15.98€
53.75€
daugiau pigiau -5%
107.5 €
102.13€
ACANA Classic Red Dog

ACANA Classic Red Dog

ACANA Classic Red Dog šunų maistas, tinkamas visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. Sudėtyje sotūs mėsos baltymai ir Omega-3 riebalų rūgštys, kurios padeda išlaikyti puikią kondiciją. Šunų maisto ACANA Classic Red Dog sudėtyje žole maitintų ėriukų mėsa, angus veislės jautiena ir jorkšyro kiauliena, vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Maisto šunims Acana Classics Red sudėtyje žemo glikemijos indekso skaldytos avižos užtikrina stabilų cukraus kiekį kraujyje ir mažina riebalų kaupimąsi.

15.88€
+ dovana
52.88€
daugiau pigiau -5%
105.76 €
100.47€
ACANA Puppy Small Breed Recipe

ACANA Puppy Small Breed Recipe

ACANA Puppy Small Breed Recipe maistas augantiems mažų veislių šuniukams iki 1 metų amžiaus. Maisto sudėtyje gausu šuniukams reikalingų baltymų ir riebalų iš šviežios Kanadietiškos vištienos ir neapdirbtos plekšnės, kurie subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Puppy Small Breed Recipe sukurtas taip, kad Jūsų augintiniai būtų aprūpinti ingredientais, kurie yra būtini geram vystymuisi. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški.

16.66€
33.33€
daugiau pigiau -5%
66.66 €
63.33€
ACANA Puppy Recipe

ACANA Puppy Recipe

ACANA Puppy Recipe maistas vidutinio dydžio veislių, augantiems šuniukams. Maisto sudėtyje gausu šuniukams reikalingų baltymų ir riebalų iš šviežios Kanadietiškos vištienos ir neapdirbtos plekšnės, kurie subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Puppy Recipe sukurtas taip, kad Jūsų augintiniai būtų aprūpinti ingredientais, kurie yra būtini geram vystymuisi. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški.

55.55€
daugiau pigiau -5%
111.1 €
105.55€
ACANA Puppy Large Breed Recipe

ACANA Puppy Large Breed Recipe

ACANA Puppy Large Breed Recipe maistas augantiems didelių veislių šuniukams. Maisto sudėtyje gausu šuniukams reikalingų baltymų ir riebalų iš šviežios Kanadietiškos vištienos ir neapdirbtos plekšnės, kurie subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Puppy Large Breed Recipe sukurtas taip, kad Jūsų augintiniai būtų aprūpinti ingredientais, kurie yra būtini geram vystymuisi. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški.

55.55€
daugiau pigiau -5%
111.1 €
105.55€
ACANA Adult Small Breed Recipe

ACANA Adult Small Breed Recipe

ACANA Adult Small Breed Recipe šunų maistas mažų veislių šuniukams nuo 1 metų amžiaus. Maisto sudėtyje gausu šuniukams reikalingų baltymų ir riebalų iš šviežios Kanadietiškos vištienos ir neapdirbtos plekšnės, kurie subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Adult Small Breed Recipe sukurtas taip, kad Jūsų augintiniai būtų aprūpinti ingredientais, kurie yra būtini suaugusiam mažos veislės šuniui. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški.

16.66€
33.33€
daugiau pigiau -5%
66.66 €
63.33€
ACANA Adult Dog

ACANA Adult Dog

ACANA Adult Dog suaugusių šunų maistas praturtintas didesniu mėsos kiekiu. Visi šunys yra mėsėdžiai - tad jiems yra reikalingos dietos, kurios turi didesnį kiekį ir įvairovę šviežios mėsos. Maistas šunims ACANA Adult Dog  yra pagamintas iš laisvai laikomų vištų mėsos, kiaušinių ir laukinės žuvies, šviežiai pagautų plekšnių mėsos ir saulėje sunokintų vaisių bei daržovių. Šunų maisto ACANA Adult Dog sudėtyje nėra grūdinių kultūrų turinčių aukštą glikeminį indeksą.

16.66€
Laikinai nėra
55.55€
daugiau pigiau -5%
111.1 €
105.55€
ACANA Adult Large Breed Dog

ACANA Adult Large Breed Dog

ACANA Adult Large Breed - didelių veislių suaugusių šunų maistas. Didelių veislių šunys dažnai kenčia dėl sąnarių ligų, kurios išsivysto dėl didelio šuns svorio. Šių ligų prevencijai didelę įtaką turi mityba. Šunų maistas ACANA Adult Large Breed su dideliu kiekiu baltymų ir nedideliu kiekiu angliavandenių, jame daug aukštos kokybės vištienos, kiaušinių, žuvies. Maisto šunims ACANA Adult Large Breed sudėtyje šviežia žuvis puikus Omega-3 riebiųjų rūgščių šaltinis imunitetui stiprinti, kad oda ir kailis būtų puikios būklės. 

+ dovana
55.55€
daugiau pigiau -5%
111.1 €
105.55€
ACANA Sport & Agility Dog

ACANA Sport & Agility Dog

ACANA Sport & Agility maistas aktyviems visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. Sportuojantiems šunims reikalinga dieta kurioje daug įvairios šviežios mėsos, baltymų ir riebalų aktyviai veiklai ir ištvermei. Šunų maisto ACANA Sport & Agility sudėtyje yra 75% mėsos. Sudėtyje mažai angliavandenių, visiškai be kviečių, kukurūzų ir glitimo, vietoj jų sudėtyje vaisiai, daržovės ir augalai. ACANA Sport & Agility sudėtyje žemo glikemijos kiekio vaisiai ir daržovės.

55.55€
daugiau pigiau -5%
111.1 €
105.55€
ACANA Light & Fit Recipe

ACANA Light & Fit Recipe

ACANA Light & Fit Recipe šunų maistas skirtas padėti palaikyti tinkamą šuns kūno svorį. Maisto sudėtyje subalansuotas reikalingų baltymų ir riebalų kiekis iš šviežios Kanadietiškos vištienos ir neapdirbtos plekšnės, kurie subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Light & Fit Recipe sukurtas taip, kad Jūsų augintinis būtų aprūpintas ingredientais, kurie yra būtini į viršsvorį linkusiam šuniui. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški.

55.55€
daugiau pigiau -5%
111.1 €
105.55€
ACANA Senior Recipe

ACANA Senior Recipe

ACANA Senior Recipe šunų maistas skirtas palaikyti tinkamą vyresnio amžiaus šunų sveikatą. Maisto sudėtyje subalansuotas reikalingų baltymų ir riebalų kiekis iš šviežios Kanadietiškos vištienos ir neapdirbtos plekšnės, kurie subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Light & Fit Recipe sukurtas taip, kad Jūsų augintinis būtų aprūpintas ingredientais, kurie yra būtini vyresnio amžiaus šunims. Visi naudojami produktai yra šviežūs bei kokybiški.

55.55€
daugiau pigiau -5%
111.1 €
105.55€
ACANA Grass-Fed Lamb Dog

ACANA Grass-Fed Lamb Dog

Acana Grass-Fed Lamb šunų maistas visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. Šunų maisto ACANA GRASS-FED LAMB sudėtyje yra 50% ėrienos, vienintelio baltymo, todėl puikiai tinka jautrų virškinimą turintiems šunims. Naujosios Zelandijos ūkiuose užauginta, neapdirbta ėriena pristatoma išsaugojusi puikias maistines savybes laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos. Šunų maiste Acana Grass-Fed Lamb - mėsa, kepenys ir žarnokai, švieži obuoliai, kvapusis moliūgas palaiko sveiką virškinimo sistemą. 

19.33€
+ dovana
69.99€
daugiau pigiau -5%
139.98 €
132.98€
ACANA Yorkshire Pork

ACANA Yorkshire Pork

ACANA Yorkshire Pork  visų veislių ir amžiaus grupių maistas šunims. Sudėties pagrindas yra Jorkšyro kiauliena (50%), vaisiai ir daržovės (50%). Riboto ingredientų kiekio dieta, ypatingai tinka šunims, kurie turi jautrų virškinimą. Maisto šunims ACANA Yorkshire Pork sudėtyje esanti Jorkšyro kiauliena – pristatoma šviežia ir pasižymi puikiomis savybėmis, įskaitant mėsą, kepenis, inkstus ir kremzles, aprūpina maistinėmis medžiagomis natūraliai. Šaltyje džiovintos kepenys gerina skonines ACANA Yorkshire Pork savybes.

18.33€
64.44€
daugiau pigiau -5%
128.88 €
122.44€
ACANA Free-Run Duck Dog

ACANA Free-Run Duck Dog

Acana Free-Run Duck Dog - šunų maistas, skirtas visų amžiaus grupių, veislių bei dydžių šunims. Riboto ingredientų kiekio šunų maistas. Acana Free-Run Duck sudėtyje gausu laisvai laikomų ančių mėsos-50%, kuri pristatoma šviežia laikantis Wholeprey koncepcijos. Šaltyje džiovintos kepenys suvilios net išrankiausius valgytojus. Šviežios kriaušės, moliūgas ir kvapusis moliūgas aprūpina maistą šunims Acana Free-Run Duck Dog tirpiomis skaidulomis, kurios ramina jautrų skrandį.

74.44€
daugiau pigiau -5%
148.88 €
141.44€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 19 (2 puslapių)