Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ACANA

ACANA

ACANA šunų maisto receptai kuriami iš aukščiausios kokybės, šviežių gyvūninės kilmės produktų subalansuotų su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA šunų maistas gausiai aprūpintas gyvūniniais baltymais, maistingas ir skanus, jame naudojami produktai tik iš žinomų ir patikimų ūkininkų ir žvejų. Receptai idealiai pritaikyti įvairaus amžiaus šunims, įskaitant šuniukus, suaugusius ir vyresnio amžiaus šunis. Pavadinimas „Acana“ buvo įkvėptas Albertos, Kanados provincijos dirbamų žemių. Bėgant metams ACANA tapo kokybės sinonimu.


ACANA Prairie Poultry Recipe

ACANA Prairie Poultry Recipe

ACANA Prairie Poultry Recipe šunų maistas visoms amžiaus grupėms ir visoms šunų veislėms. Sudėtyje 50% aukštos kokybės gyvūninės kilmės ingredientai, tokie kaip vištiena ir kalakutiena subalansuoti su 50% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Prairie Poultry receptūra sukurta atsžvelgiant į tai kad, padėtu palaikyti šunų sveiką imuninę funkciją, sveiką virškinimą bei sveiką odą ir kailį. 

17.99€
52.99€
daugiau pigiau -3%
105.98 €
102.80€
ACANA Wild Coast Recipe

ACANA Wild Coast Recipe

ACANA Wild Coast Recipe šunų maistas visoms amžiaus grupėms ir visoms šunų veislėms. Sudėtyje 50% aukštos kokybės žuvies produktai subalansuoti su 50% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Wild Coast receptūra sukurta atsžvelgiant į tai kad, padėtu palaikyti šunų sveiką imuninę funkciją, sveiką virškinimą bei sveiką odą ir kailį. 

18.99€
59.99€
daugiau pigiau -3%
119.98 €
116.38€
ACANA Red Meat Recipe

ACANA Red Meat Recipe

ACANA Red Meat Recipe sausas šunų maistas, tinkamas visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. Sudėtyje ėriena, jautiena ir kiauliena, įvairių vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. ACANA Red Meat šunų maiste yra maistinių medžiagų, kurios padeda palaikyti imuninę sistemą, sveiką virškinimą bei sveiką odą ir kailį. 

17.99€
56.90€
daugiau pigiau -3%
113.8 €
110.39€
ACANA Puppy Small Breed Recipe

ACANA Puppy Small Breed Recipe

ACANA Puppy Small Breed Recipe šunų maistas augantiems mažų veislių šuniukams iki vienų metų amžiaus. Sudėtyje 70% aukštos kokybės gyvūninės kilmės ingredientai, tokie kaip vištiena, kalakutiena, plėkšnės subalansuoti su 30% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Puppy Small Breed receptūra sukurta pilnai aprūpinti mažų veislių augančius šuniukus visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

17.99€
37.99€
daugiau pigiau -3%
75.98 €
73.70€
ACANA Puppy Recipe

ACANA Puppy Recipe

ACANA Puppy Recipe šunų maistas augantiems vidutinių veislių šuniukams iki vienų metų amžiaus. Sudėtyje 70% aukštos kokybės gyvūninės kilmės ingredientai, tokie kaip vištiena, kalakutiena, plėkšnės subalansuoti su 30% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Puppy receptūra sukurta pilnai aprūpinti vidutinių veislių augančius šuniukus visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

63.60€
daugiau pigiau -3%
127.2 €
123.38€
ACANA Puppy Large Breed Recipe

ACANA Puppy Large Breed Recipe

ACANA Puppy Large Breed Recipe šunų maistas augantiems didelių veislių šuniukams. Sudėtyje 70% aukštos kokybės gyvūninės kilmės ingredientai, tokie kaip vištiena, kalakutiena, plėkšnės subalansuoti su 30% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Puppy Large Breed receptūra sukurta pilnai aprūpinti didelių veislių augančius šuniukus visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

63.99€
daugiau pigiau -3%
127.98 €
124.14€
ACANA Adult Small Breed Recipe

ACANA Adult Small Breed Recipe

ACANA Adult Small Breed Recipe šunų maistas suaugusiems, mažų veislių šunims. Sudėtyje 60% aukštos kokybės gyvūninės kilmės ingredientai, tokie kaip vištiena ir kalakutiena subalansuoti su 40% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Adult Small Breed receptūra sukurta pilnai aprūpinti suaugusius, mažų veislių šunis visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

17.99€
38.99€
daugiau pigiau -3%
77.98 €
75.64€
ACANA Adult Dog Recipe

ACANA Adult Dog Recipe

ACANA Adult Dog Recipe šunų maistas visoms amžiaus grupėms ir visoms šunų veislėms. Sudėtyje 60% aukštos kokybės gyvūninės kilmės ingredientai, tokie kaip vištiena ir kalakutiena, silkė subalansuoti su 40% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Adult Dog Recipe receptūra sukurta atsižvelgiant į tai kad, padėtu palaikyti šunų sveiką imuninę funkciją, sveiką virškinimą bei sveiką odą ir kailį. 

17.99€
63.99€
daugiau pigiau -3%
127.98 €
124.14€
ACANA Adult Large Breed Recipe

ACANA Adult Large Breed Recipe

ACANA Adult Large Breed Recipe šunų maistas suaugusiems didelių veislių šunims. Sudėtyje 60% aukštos kokybės gyvūninės kilmės ingredientai, tokie kaip vištiena, sikė, kalakutiena suderinti su 40% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Adult Large Breed receptūra sukurta pilnai aprūpinti didelių veislių šunis visomis jiems reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

60.99€
daugiau pigiau -3%
121.98 €
118.32€
ACANA Sport & Agility Recipe

ACANA Sport & Agility Recipe

ACANA Sport & Agility Recipe šunų maistas suaugusiems, aktyviems visų veislių šunims. Sudėtyje 75% aukštos kokybės gyvūninės kilmės ingredientai, tokie kaip vištiena, šviežios plekšnės suderinti su 25% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Sport & Agility receptūra sukurta pilnai aprūpinti aktyvius šunis  visomis jiems reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

63.99€
daugiau pigiau -3%
127.98 €
124.14€
ACANA Light & Fit Recipe

ACANA Light & Fit Recipe

ACANA Light & Fit Recipe šunų maistas linkusiems nutukti ir nutukusiems šunims. Sudėtyje 65% aukštos kokybės gyvūninės kilmės ingredientai, tokie kaip vištiena, plekšnės subalansuoti su 35% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Light & Fit receptūra sukurta pilnai aprūpinti nutukusius šunis visomis jiems reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

63.99€
daugiau pigiau -3%
127.98 €
124.14€
ACANA Senior Recipe

ACANA Senior Recipe

ACANA Senior Recipe šunų maistas skirtas vyresnio amžiaus, visų veislių šunims. Sudėtyje 65% aukštos kokybės gyvūninės kilmės ingredientai, tokie kaip vištiena, šviežios plekšnės subalansuoti su 35% vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis. ACANA Senior receptūra sukurta pilnai aprūpinti vyresnio amžiaus šunis visomis jiems reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

63.99€
daugiau pigiau -3%
127.98 €
124.14€
ACANA Grass-Fed Lamb Dog

ACANA Grass-Fed Lamb Dog

Acana Grass-Fed Lamb šunų maistas visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. Šunų maisto ACANA GRASS-FED LAMB sudėtyje yra 50% ėrienos, vienintelio baltymo, todėl puikiai tinka jautrų virškinimą turintiems šunims. Naujosios Zelandijos ūkiuose užauginta, neapdirbta ėriena pristatoma išsaugojusi puikias maistines savybes. Šunų maiste Acana Grass-Fed Lamb - mėsa, kepenys ir žarnokai, švieži obuoliai, kvapusis moliūgas palaiko sveiką virškinimo sistemą. 

22.99€
74.99€
daugiau pigiau -3%
149.98 €
145.48€
ACANA Yorkshire Pork

ACANA Yorkshire Pork

ACANA Yorkshire Pork  visų veislių ir amžiaus grupių maistas šunims. Sudėties pagrindas yra Jorkšyro kiauliena (50%), vaisiai ir daržovės (50%). Riboto ingredientų kiekio dieta, ypatingai tinka šunims, kurie turi jautrų virškinimą. Maisto šunims ACANA Yorkshire Pork sudėtyje esanti Jorkšyro kiauliena – pristatoma šviežia ir pasižymi puikiomis savybėmis, įskaitant mėsą, kepenis, inkstus ir kremzles, aprūpina maistinėmis medžiagomis natūraliai.

21.99€
73.99€
Laikinai nėra
daugiau pigiau -3%
145.98 €
141.60€
Laikinai nėra
ACANA Free-Run Duck Dog

ACANA Free-Run Duck Dog

Acana Free-Run Duck Dog - šunų maistas, skirtas visų amžiaus grupių, veislių bei dydžių šunims. Riboto ingredientų kiekio šunų maistas. Acana Free-Run Duck sudėtyje gausu laisvai laikomų ančių mėsos-50%, kuri pristatoma šviežia laikantis Wholeprey koncepcijos. Šaltyje džiovintos kepenys suvilios net išrankiausius valgytojus. Šviežios kriaušės, moliūgas ir kvapusis moliūgas aprūpina maistą šunims Acana Free-Run Duck Dog tirpiomis skaidulomis, kurios ramina jautrų skrandį.

86.99€
daugiau pigiau -3%
173.98 €
168.76€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 19 (2 puslapių)