Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

ACANA

ACANA

Acana šunų maistas yra pagamintas iš regioninių produktų užaugintų Albertos regione, Kanadoje, jie pristatomi švieži kiekvieną dieną. Acana šunų maistas pagal savo savybes ir sudėtį skirstomas į:

Acana Classic sudėtyje ne mažiau 50% mėsos - Acana Prairie Poultry, Wild Coast, Acana Classic Red.

Acana Heritage specifiniams šunų poreikiams- Puppy Small Breed, Puppy & Junior, Acana Puppy Large Breed, Adult Small Breed, Cobb Chicken&Greens, Adult Large Breed, Sport & Agility, Light & Fit, Acana Senior.

Acana Regionals sudėtyje ne mažiau 70% regioninių ūkių mėsos- Wild Prairie, Acana Pacifica, Acana Grasslands, Acana Ranchlands.
Acana Singles vienos gyvūninės kilmės baltymas- Grass-fed Lamb, Free-run Duck, Yorkshire Pork, Pacific Pilchard.
Acana šunų maistas pelnė daugelį apdovanojimų, pripažįstančių Acana šunų maistą kaip pačios aukščiausios kokybės.


ACANA Puppy Small Breed

ACANA Puppy Small Breed

ACANA Puppy Small Breed- mažų veislių augančių šuniukų maistas iki 1 metų amžiaus.  Kad aprūpintų spartų fizinį šuniukų vystymąsi, mažų veislių šuniukams reikalingas maistas, kuriame gausu baltymų ir riebalų iš įvairios šviežios mėsos. ACANA Puppy Small Breed maisto sudėtyje 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 30% daržovių, vaisių ir augalų. ACANA Puppy Small Breed nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia virškinimo sistemos sutrikimus, sudėtyje gausu mėsos baltymų, kurie skatina jūsų šuniukų vystymąsi ir palaiko puikią kondiciją. Pagaminta Kadandoje iš geriausių ir šviežių ingredientų, ACANA garantuoja, kad jūsų šuniukas bus sveikas, laimingas ir stiprus.

15.29€
33.36€
daugiau pigiau -5%
66.72 €
63.54€
ACANA Puppy Junior

ACANA Puppy Junior

ACANA Puppy Junior- vidutinių veislių augančių šunų maistas iki 1,5 m. amžiaus. Maiste gausu baltymų ir mažai angliavandenių, kad tinkamai patenkinti augančių šuniukų poreikius. ACANA Puppy Junior sudėtyje nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia virškinimo sistemos sutrikimus, vietoje jų vaisiai, daržovės, sveikatai naudingi grūdai su žemu glikemijos indeksu, kurie yra naudingesni jautriam šuniuko virškinimo traktui. ACANA Puppy Junior maisto sudėtyje yra 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 30% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.

53.00€
daugiau pigiau -3%
106 €
103.00€
ACANA Puppy Large Breed

ACANA Puppy Large Breed

ACANA Puppy Large Breed- didelių veislių augančių šuniukų (iki 18 mėnesių amžiaus) maistas. Maisto sudėtyje daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad tinkamai patenkinti augančių šuniukų poreikius, sudėtyje nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia virškinimo sistemos sutrikimus. ACANA Puppy Large Breed sudėtyje 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 30% sudaro vaisiai, daržovės ir augalai. Be grūdų ir greitųjų angliavandenių, tokių kaip ryžiai, tapijoka ar bulvės. ACANA Puppy Large Breed šunų maiste subalansuotas kalcio, fosforo ir gliukozamino kiekis reikalingas didelių veislių augančiam šuniukui.

56.00€
daugiau pigiau -4%
112 €
108.00€
ACANA Prairie Poultry Dog

ACANA Prairie Poultry Dog

ACANA Prairie Poultry Dog - tai aukščiausios kokybės begrūdis visų veislių ir amžiaus grupių šunų maistas. ACANA Prairie Poultry šunų maiste gausu (50%) laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsos.  50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Šiuolaikiniai šunys ne tik gali maitintis kaip jų protėviai, jiems iš tikrųjų to reikia, gerai sveikatai palaikyti. Štai kodėl ACANA Wild Prairie Poultry sudėtyje daug ne narvuose užaugintos vištienos, kalakutienos ir lizduose padėtų kiaušinių, kurie pristatomi iš regioninių ūkių. Acana Prairie Poultry  sudėtyje daug maistingų baltymų ir Omega-3 riebalų rūgščių puikiai kondicijai palaikyti. Skaldytos avižos, užtikrina stabilų cukraus kiekį kraujyje ir sumažina riebalų kaupimąsi. 

12.80€
42.98€
daugiau pigiau -2%
85.96 €
84.00€
ACANA Classic Red Dog

ACANA Classic Red Dog

ACANA Classic Red Dog - tai aukščiausios klasės begrūdis šunų maistas visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. Sudėtyje sotūs mėsos baltymai ir Omega-3 riebalų rūgštys, kurios padeda išlaikyti puikią kondiciją. ACANA Classic Red Dog sudėtyje 50 % žole maitintų ėriukų mėsa, angus veislės jautiena ir jorkšyro kiauliena, 50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Acana Classics Red sudėtyje žemo glikemijos indekso skaldytos avižos užtikrina stabilų cukraus kiekį kraujyje ir mažina riebalų kaupimąsi. Be GMO, bulvių ir tapijokos.

15.39€
50.00€
daugiau pigiau -5%
100 €
95.00€
ACANA Wild Coast Dog

ACANA Wild Coast Dog

Acana Wild Coast- visų veislių ir amžiaus grupių šunų maistas. Acana Wild Coast šunų maisto sudėtyje daug laukinės žuvies, sužvejotos prie Šiaurės Vankuverio salos, kuri pristatoma šviežia ir neapdorota kiekvieną dieną. Puikios kokybės ir skonio sudėtyje nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia alergiją, vietoje jų maisto sudėtyje vaisiai, daržovės ir avižos, sveikatai naudingi grūdai su žemu glikemijos indeksu, kurie padeda išlaikyti tinkamą šuns svorį. Acana Wild Coast sudėtyje sotūs žuvies baltymai ir Omega-3 riebalų rūgštys, kurios padeda išlaikyti puikią kondiciją. Sudėtyje 50% Ramiojo vandenyno silkė, plekšnė ir sidabrinė lydeka, 50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Be GMO, bulvių ir tapijokos.

17.00€
52.00€
daugiau pigiau -3%
104 €
101.00€
ACANA Adult Small Breed Dog

ACANA Adult Small Breed Dog

ACANA Adult Small Breed - suaugusių, mažų veislių šunų maistas. Maisto sudėtyje daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad tinkamai patenkinti mažų veislių suaugusių šunų poreikius, sudėtyje nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia alergiją, vietoje jų maisto sudėtyje vaisiai, daržovės ir augalai. ACANA Adult Small Breed sudėtyje 60% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 40% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.

15.29€
32.00€
daugiau pigiau -3%
64 €
62.00€
ACANA Adult Dog

ACANA Adult Dog

ACANA Adult Dog - (ankstesnis pavadinimas ACANA Cobb Chicken&Greens) suaugusių šunų maistas praturtintas didesniu mėsos kiekiu. Visi šunys yra mėsėdžiai - tad jiems yra reikalingos dietos, kurios turi didesnį kiekį ir įvairovę šviežios mėsos. ACANA Cobb Chicken&Greens yra pagamintas iš laisvai laikomų vištų mėsos, kiaušinių ir laukinės žuvies, šviežiai pagautų plekšnių mėsos ir saulėje sunokintų vaisių bei daržovių. Maisto sudėtyje nėra grūdinių kultūrų turinčių aukštą glikeminį indeksą.

56.00€
daugiau pigiau -4%
112 €
107.00€
ACANA Adult Large Breed Dog

ACANA Adult Large Breed Dog

ACANA Adult Large Breed - didelių veislių suaugusių šunų maistas. Didelių veislių šunys dažnai kenčia dėl sąnarių ligų, kurios išsivysto dėl per didelio šuns svorio. Šių ligų prevencijai didelę įtaką turi mityba. ACANA Adult Large Breed maistas su dideliu kiekiu baltymų ir nedideliu kiekiu angliavandenių, jame daug aukštos kokybės vištienos, kiaušinių, žuvies (60%). Maisto sudėtyje nėra rugių, kviečių, kukurūzų, kurie dažnai sukelia virškinimo sistemos sutrikimus didelių veislių šunims, vietoje jų pašaro sudėtyje vaisiai, daržovės ir augalai (40%). Šviežia žuvis puikus Omega-3 riebiųjų rugščių (EPA, DHA) šaltinis imunitetui stiprinti, kad oda ir kailis būtų puikios būklės. ACANA Adult Large Breed sudėtyje nėra greitųjų angliavandenių, tokių kaip tapijoka arba bulvės, sudėtyje aukščiausios rūšies mėsos baltymai liesai raumenų masei palaikyti.

55.00€
daugiau pigiau -3%
110 €
107.00€
ACANA Sport & Agility Dog

ACANA Sport & Agility Dog

ACANA Sport & Agility- maistas aktyviems visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. Sportuojantiems šunims reikalinga dieta kurioje daug įvairios šviežios mėsos, baltymų ir riebalų aktyviai veiklai ir ištvermei. ACANA Sport & Agility sudėtyje yra 75% mėsos, įskaitant ne narvuose užaugintą vištieną ir kiaušinius iš prerijų ūkių, laukinį strėliadantį paltusą sužvejotą prie Vankuverio salos, ingredientus kurie pristatomi švieži, kad skonis ir maistinės savybės būtų puikios. ACANA Sport & Agility sudėtyje mažai angliavandenių, visiškai be kviečių, kukurūzų ir glitimo (ingredientai, susiję su virškinimo sutrikimais), vietoj jų sudėtyje vaisiai, daržovės ir augalai.  Nėra greitųjų angliavandenių, tokių kaip ryžiai, tapijoka ar bulvės, ACANA Sport & Agility sudėtyje žemo glikemijos kiekio vaisiai ir daržovės, įskaitant šviežius moliūgus ir kvapiuosius moliūgus.

54.90€
daugiau pigiau -3%
109.8 €
106.00€
Acana Light & Fit Dog

Acana Light & Fit Dog

ACANA Light&Fit - maistas suaugusiems šunims turintiems viršsvorio.  Norint pasiekti optimalią kūno kondiciją reikia dietos, kurioje daug baltymų su nedideliu kiekiu riebalų ir mažai angliavandenių. Acana Light&Fit sudėtyje nėra kviečių, kukurūzų ir glitimo - ingredientų, kurie dažnai susiję su virškinimo sutrikimais - ir vietoj jų sudėtyje vaisiai, daržovės ir augalai. Acana Light & Fit sudėtyje nėra aukšto glikeminio indekso ingredientų, tokių kaip ryžiai, kukurūzai ar bulvės, o tik žemą glikemijos indeksą turintys vaisiai ir daržovės, įskaitant moliūgą ir kvapnųjį moliūgą. Acana Light&Fit sudėtyje daug laisvai laikomų vištų mėsos, laukinės žuvies ir kiaušinių, daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO. 

57.00€
daugiau pigiau -4%
114 €
109.00€
ACANA Senior Dog

ACANA Senior Dog

ACANA Senior Dog- vyresnio amžiaus šunų, maždaug nuo 7 m. amžiaus maistas. ACANA Senior Dog maisto sudėtyje aukštos kokybės mėsos ingredientai, daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad tinkamai patenkinti vyresnio amžiaus šunio poreikius. ACANA Senior Dog sudėtyje nėra rugių, kviečių, kukurūzų, vietoje vaisiai, daržovės ir augalai, kurie padeda išlaikyti tinkamą šuns svorį. Sudėtyje 65% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 35% daržovių, vaisių ir augalų.  ACANA Senior Dog be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.

56.00€
daugiau pigiau -3%
112 €
109.00€
ACANA Grass-Fed Lamb Dog

ACANA Grass-Fed Lamb Dog

Acana Grass-Fed Lamb-  riboto ingredientų kiekio šunų maistas visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. ACANA GRASS-FED LAMB sudėtyje yra 50% ėrienos, lengvai virškinamų vienos rūšies gyvūninės kilmės baltymų, todėl puikiai tinka jautrų virškinimą turintiems šunims. Naujosios Zelandijos ūkiuose užauginta, neapdirbta ėriena pristatoma išsaugojusi puikias maistines savybes laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos – mėsa, kepenys ir žarnokai, viskas atspindi natūralią mitybą, švieži obuoliai, kvapusis moliūgas ir moliūgas palaiko sveiką virškinimo sistemą. Acana Grass-Fed Lamb pagamintas iš geriausių ir šviežiausių ingredientų, tinkamas išrankiems ar jautrų virškinimą turintiems šunims.

17.38€
65.00€
daugiau pigiau -2%
130 €
128.00€
ACANA Yorkshire Pork

ACANA Yorkshire Pork

ACANA Yorkshire Pork-  visų veislių ir amžiaus grupių maistas šunims. Sudėties pagrindas yra Jorkšyro kiauliena (50%), vaisiai ir daržovės (50%).  Riboto ingredientų kiekio dieta, ypatingai tinka šunims, kurie turi jautrų virškinimą.  ACANA Yorkshire Pork šunų maisto sudėtyje esanti Jorkšyro kiauliena – pristatoma šviežia ir pasižymi puikiomis savybėmis, laikantis WholePrey™ koncepcijos, įskaitant mėsą, kepenis, inkstus ir kremzles, aprūpina maistinėmis medžiagomis natūraliai, žymiai sumažina sintetinių ingredientų poreikį. Šaltyje džiovintos kepenys natūraliai gerina skonines savybes išrankiam keturkojui. ACANA Yorkshire Pork sudėtis be grūdų, GMO, bulvių.

19.95€
69.80€
daugiau pigiau -5%
139.6 €
132.00€
ACANA Wild Prairie Dog

ACANA Wild Prairie Dog

ACANA Wild Prairie Dog- maistas visų veislių ir amžiaus grupių šunims.  Sudėtyje daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad atitiktų jūsų šuns natūralią mitybą. ACANA Wild Prairie sudėtyje ne narvuose užauginta vištiena, kalakutiena, lizduose padėti kiaušiniai ir laukinė žuvis iš šaltų Šiaurės ežerų, viskas pristatoma šviežia kiekvieną dieną laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos. ACANA Wild Prairie sudėtyje nėra aukštą glikemijos indeksą turinčių grūdų (tokių kaip ryžiai ir kukurūzai) randamų tradiciniuose šunų pašaruose. Ekologiškos jūrų daržovės ir augalų ekstraktai, įskaitant kadagio uogas, levandų žiedus, saulėje išdžiovintą liucerną ir pipirmėčių lapus- tonizuoja jūsų šuns virškinamąjį traktą!

16.06€
64.00€
daugiau pigiau -4%
128 €
123.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 20 (2 puslapių)