Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 603 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

CARNILOVE

CARNILOVE

Begrūdis šunų maistas CARNILOVE kuriame gausu laukinės kilmės mėsos, tokios kaip šiauriniai elniai, antiena, fazaniena, kalakutiena, ėriena, šerniena, lašiša ir ŠVIEŽIOS mėsos naujos receptūros, tokios kaip karpiai, upėtakiai, strutiena, triušiena ir vištiena. Carnilove šunų maisto sudėtyje yra miško vaisių ir žolelių, vitaminų ir natūralių antioksidantų palaikančių tvirtą imuninę sistemą. Grįžimas prie natūralios dietos užtikrina optimalų maistinių medžiagų įsisavinimą, pagerina virškinimą, padeda užtikrinti optimalią fizinę būklę, apsaugo širdies ir kraujagyslių sistemą, stiprina odą ir padeda išlaikyti sveiką ir spindintį kailį. Leiskite savo keturkojui su Carnilove maistu paragauti gamtos harmonijos.


CARNILOVE True Fresh Turkey

CARNILOVE True Fresh Turkey

Carnilove True Fresh Turkey šunų maistas iš šviežios kalakutienos, be grūdų ir bulvių, skirtas visų veislių suaugusiems šunims. Granulės su šviežia kalakutiena puikiai išsaugo savybes. Tai nauja sveiko maisto alternatyva užtikrinanti nepriekaištingą mitybos veiksmingumą.

29.99€
59.99€
CARNILOVE True Fresh Fish

CARNILOVE True Fresh Fish

CARNILOVE True Fresh Fish šunų maistas iš šviežios žuvies, be grūdų ir bulvių, skirtas visų veislių suaugusiems šunims. Granulės su šviežia žuvimi puikiai išsaugo savybes. Tai nauja sveiko maisto alternatyva užtikrinanti nepriekaištingą mitybos veiksmingumą.

29.99€
64.99€
CARNILOVE True Fresh Beef

CARNILOVE True Fresh Beef

CARNILOVE True Fresh Beef šunų maistas iš šviežios jautienos, be grūdų ir bulvių, skirtas visų veislių suaugusiems šunims. Granulės su šviežia jautiena puikiai išsaugo šviežios mėsos savybes.  Tai nauja sveiko maisto alternatyva užtikrinanti nepriekaištingą mitybos veiksmingumą.

29.99€
59.99€
CARNILOVE Fresh Ostrich & Lamb for Small Breed

CARNILOVE Fresh Ostrich & Lamb for Small Breed

Begrūdis mažų veislių šunų maistas CARNILOVE Fresh Ostrich & Lamb for Small Breed su šviežia STRUTIENA ir ĖRIENA suformuluotas atsižvelgiant į gamtos įstatymus ir ypatingus Jūsų mažų veislių šunų poreikius. Teikia subalansuotą maistą, kuriame gausu šviežios mėsos kartu su įvairiomis daržovėmis, uogomis ir žolelėmis. Carnilove Fresh Ostrich & Lamb for Small Breed užtikrina puikų virškinimą, vilioja ypatingu skoniu ir daro šį receptą unikalų ir tinkantį bet kuriam mažų veislių šuniui.

37.90€
daugiau pigiau -3%
75.8 €
73.53€
CARNILOVE Fresh Carp & Trout

CARNILOVE Fresh Carp & Trout

Begrūdis šunų maistas CARNILOVE Fresh Carp & Trout su ŠVIEŽIU KARPIU ir UPĖTAKIU sukurtas atsižvelgiant į gamtos įstatymus ir suteikia Jūsų šuniui subalansuotą maistą, kuriame gausu šviežių žuvų ir jūros gėrybių, Karpių ir upėtakių derinys yra natūralus nepakeičiamųjų Omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra naudingos odos ir kailo kokybei, šaltinis. Carnilove Fresh Carp & Trout vilioja ypatingu skoniu ir daro šį receptą unikalų ir tinkantį bet kuriam šuniui.

67.99€
daugiau pigiau -3%
136 €
131.90€
CARNILOVE  Fresh Chicken & Rabbit

CARNILOVE Fresh Chicken & Rabbit

Begrūdis šunų maistas CARNILOVE Fresh Chicken & Rabbit su ŠVIEŽIA VIŠTIENA ir TRIUŠIENA sukurtas atsižvelgiant į gamtos įstatymus, kuriame gausu šviežios mėsos kartu su įvairiomis daržovėmis, uogomis ir žolelėmis. Grįžimas prie natūralios dietos palaiko sveiką virškinimą, padeda palaikyti optimalią fizinę būklę. Carnilove Fresh Chicken & Rabbit vilioja ypatingu skoniu ir daro šį receptą unikalų ir tinkantį bet kuriam šuniui.

67.99€
CARNILOVE Salmon & Turkey Puppy

CARNILOVE Salmon & Turkey Puppy

Begrūdis maistas CARNILOVE Salmon & Turkey Puppy augantiems šuniukams su LAŠIŠA & KALAKUTIENA sukurtas atsižvelgiant į gamtos įstatymus, kuriame gausu šviežios mėsos kartu su įvairiomis daržovėmis, uogomis ir žolelėmis.  Carnilove Salmon & Turkey Puppy su lašišos ir kalakutienos deriniu sukuria dietiniu požiūriu subalansuotą ir maistingą šunų maistą, kuriame yra visos būtinosios amino rūgštys.

59.99€
CARNILOVE Salmon & Turkey Puppy Large Breed

CARNILOVE Salmon & Turkey Puppy Large Breed

Begrūdis CARNILOVE Salmon & Turkey for Large Breed Puppy didelių veislių augančių šuniukų maistas su LAŠIŠA ir KALAKUTIENA. Sudėtyje– 70% mėsos iš laukinėje gamtoje augusių gyvūnų ir 30% daržovių bei miško uogų. Carnilove Salmon & Turkey Puppy Large Breed lašišos ir kalakutienos derinys sukuria dietiniu požiūriu subalansuotą ir maistingą didelių veislių augančių šuniukų maistą, kuriame yra visos būtinosios amino rūgštys.

58.99€
CARNILOVE Salmon & Turkey for Large Breed

CARNILOVE Salmon & Turkey for Large Breed

Begrūdis šunų maistas CARNILOVE Salmon & Turkey for Large Breed su LAŠIŠA ir KALAKUTIENA skirtas didelių veislių šunims. Šuns virškinimo traktas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Lašišos ir kalakutienos derinys sukuria dietiniu požiūriu subalansuotą ir maistingą šunų maistą. Carnilove Salmon & Turkey Large Breed šunų maistas vilioja ypatingu skoniu ir daro šį receptą unikalų ir tinkantį bet kuriam didelių veislių šuniui.

56.99€
daugiau pigiau -3%
114 €
110.56€
CARNILOVE Lamb & Wild Boar Adult

CARNILOVE Lamb & Wild Boar Adult

Begrūdis šunų maistas CARNILOVE Lamb & Wild Boar su ĖRIENA ir LAUKINE ŠERNIENA sukurtas atsižvelgiant į gamtos įstatymus, kuriame gausu šviežios mėsos kartu su įvairiomis daržovėmis, uogomis ir žolelėmis. Grįžimas prie natūralios dietos palaiko sveiką virškinimą, padeda palaikyti optimalią fizinę būklę. Carnilove Lamb & Wild Boar šunų maistas vilioja ypatingu skoniu ir daro šį receptą unikalų ir tinkantį bet kuriam šuniui.

58.99€
daugiau pigiau -3%
118 €
114.44€
CARNILOVE Reindeer

CARNILOVE Reindeer

Begrūdis šunų maistas CARNILOVE Reindeer su ŠIAURINE ELNIENA, skirtas suaugusiems visų veislių šunims. Sudėtyje– 70% mėsos iš laukinėje gamtoje augusių gyvūnų ir 30% daržovių bei miško uogų. Šuns virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Carnilove Reindeer šunų maistas vilioja ypatingu skoniu ir daro šį receptą unikalų ir tinkantį bet kuriam šuniui.

64.99€
CARNILOVE Duck & Pheasant

CARNILOVE Duck & Pheasant

Begrūdis šunų maistas CARNILOVE Duck & Pheasant su ANTIENA ir FAZANIENA, skirtas suaugusiems visų veislių šunims. Sudėtyje– 70% mėsos iš laukinėje gamtoje augusių gyvūnų ir 30% daržovių bei miško uogų. Šuo priklauso mėsėdžių gyvūnų grupei. Virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Carnilove Duck & Pheasant vilioja ypatingu skoniu ir daro šį receptą unikalų ir tinkantį bet kuriam šuniui.

54.99€
CARNILOVE Salmon

CARNILOVE Salmon

Begrūdis šunų maistas CARNILOVE Salmon su LAŠIŠA, skirtas suaugusiems visų veislių šunims. Lašiša puikus lengvai virškinamų baltymų šaltinis. Lašišoje gausu Omega-3 nesočiųjų riebalų rūgščių, kurios turi teigiamą poveikį psichikos vystymuisi, širdies ir kraujagyslių sistemai ir metabolizmui. Carnilove Salmon šunų maistas vilioja ypatingu skoniu ir daro šį receptą unikalų ir tinkantį bet kuriam šuniui.

59.99€
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)