Nemokamas pristatymas
Perkant už 19 € ir daugiau

Užsakykite telefonu
Skambinkite +370 650 19669

Sutaupykite
Atvykite į mūsų parduotuvę

CARNI LOVE

CARNI LOVE

Begrūdis šunų maistas. Sudėtyje daug mėsos, įvairių vaisių: vynuogių, bruknių, granatų- puikių pagalbininkų imuninės sistemos stiprinimui. Suteikite savo augintiniui susiliejimo su gamta harmonijos jausmą.


CARNI LOVE  Fresh Chicken&Rabbit for Adult

CARNI LOVE Fresh Chicken&Rabbit for Adult

CARNI LOVE Fresh Chicken&Rabbit for Adult begrūdis šunų maistas, su vištienos ir triušienos mėsa, skirtas suaugusiems visų veislių šunims. Sudėtyje– 70% mėsos ir 30% daržovių bei miško uogų. Šuo, kaip ir vilkas, priklauso mėsėdžių gyvūnų grupei. Virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Mėsa – B grupės vitaminų ir būtiniausių amino rūgščių šaltinis. 

59.90€
daugiau pigiau -3%
119.8 €
116.00€
CARNI LOVE Duck&Pheasant for Adult

CARNI LOVE Duck&Pheasant for Adult

CARNI LOVE Duck&Pheasant for Adult begrūdis šunų maistas, su antiena ir fazano mėsa, skirtas suaugusiems visų veislių šunims. Sudėtyje– 70% mėsos iš laukinėje gamtoje augusių gyvūnų ir 30% daržovių bei miško uogų. Šuo, kaip ir vilkas, priklauso mėsėdžių gyvūnų grupei. Virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Mėsa – B grupės vitaminų ir būtiniausių amino rūgščių šaltinis. 

45.16€
daugiau pigiau -5%
90.32 €
85.78€
CARNI LOVE Fresh Carp&Trout for Adult

CARNI LOVE Fresh Carp&Trout for Adult

CARNI LOVE Fresh Carp&Trout for Adult begrūdis šunų maistas, su žuvimi - karpiu, upėtakiu, lašiša. Skirtas suaugusiems visų veislių šunims.  Sudėtyje– 70% mėsos ir 30% daržovių bei miško uogų. Šuo, kaip ir vilkas, priklauso mėsėdžių gyvūnų grupei. Virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Mėsa – B grupės vitaminų ir būtiniausių amino rūgščių šaltinis. 

49.90€
daugiau pigiau -4%
99.8 €
96.00€
CARNI LOVE Fresh Ostrich&Lamb for small breed

CARNI LOVE Fresh Ostrich&Lamb for small breed

Fresh Ostrich&Lamb for small breed visavertis maistas be grūdų ir bulvių smulkių veislių suaugusiems šunims su strutiena ir ėriena. Sudėtyje virš 60% mėsos ir 30% daržovių bei miško uogų. Šuo, kaip ir vilkas, priklauso mėsėdžių gyvūnų grupei. Virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Mėsa– B grupės vitaminų ir būtiniausių amino rūgščių šaltinis. Todėl pašarai CARNILOVE paruošti taip, kad atitiktų šunų mitybos poreikius, atsižvelgiant į jų biologinę kilmę ir anatomiją. 

33.99€
Laikinai nėra
CARNI LOVE Lamb & Wild Boar Adult

CARNI LOVE Lamb & Wild Boar Adult

CARNI LOVE Lamb & Wild Boar Adult begrūdis šunų maistas, skirtas suaugusiems visų veislių šunims. 65% ingredientų sudaro ėriena, šerniena, vištiena, žuvis. Tinka visiems šunims, bet ypač tinka šunims kurių poreikis energijai yra didesnis ir organizmas geriau virškina bei naudoja energiją iš gyvulinės kilmės šaltinių. Šuo, kaip ir vilkas, priklauso mėsėdžių gyvūnų grupei. Virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams.

48.78€
daugiau pigiau -6%
97.56 €
92.18€
CARNI LOVE REINDEER for Adult

CARNI LOVE REINDEER for Adult

CARNI LOVE REINDEER for Adult begrūdis šunų maistas su elniena ir šerniena, skirtas suaugusiems visų veislių šunims. Sudėtyje– 70% mėsos iš laukinėje gamtoje augusių gyvūnų ir 30% daržovių bei miško uogų. Šuo, kaip ir vilkas, priklauso mėsėdžių gyvūnų grupei. Virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Mėsa – B grupės vitaminų ir būtiniausių amino rūgščių šaltinis. 

55.40€
daugiau pigiau -5%
110.8 €
105.30€
CARNI LOVE Salmon for Adult

CARNI LOVE Salmon for Adult

CARNI LOVE Salmon for Adult šunų maistas be grūdų ir bulvių, su lašiša, skirtas suaugusiems šunims. Lašiša– puikus lengvai virškinamų baltymų šaltinis. Lašišoje gausu Omega-3 nesočiųjų riebalų rūgščių, kurios turi teigiamą poveikį psichikos vystymuisi, širdies ir kraujagyslių sistemai ir metabolizmui (mažina cukraus kiekį kraujyje). Taip pat Omega-3 riebalų rūgštys yra svarbios gerai kailio ir odos būklei.

50.00€
daugiau pigiau -5%
100 €
95.32€
CARNI LOVE Salmon&Turkey Adult Large Breed

CARNI LOVE Salmon&Turkey Adult Large Breed

CARNI LOVE Salmon&Turkey Adult Large Breed- šunų maistas, be grūdų ir bulvių, su lašiša ir kalakutiena, skirtas didelių veislių (nuo 25 kg) suaugusiems šunims. Šuo, kaip ir vilkas, priklauso mėsėdžių gyvūnų grupei. Virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Mėsa – B grupės vitaminų ir būtiniausių amino rūgščių šaltinis. Todėl pašarai CARNILOVE paruošti taip, kad atitiktų šunų mitybos poreikius.

46.90€
daugiau pigiau -3%
93.8 €
91.00€
CARNI LOVE Salmon&Turkey Puppy

CARNI LOVE Salmon&Turkey Puppy

CARNI LOVE Salmon&Turkey Puppy– maistas šuniukams be grūdų ir bulvių, su lašiša ir kalakutiena, skirtas visų veislių augantiems šuniukams nuo 1 iki 12 mėnesių. Šuo, kaip ir vilkas, priklauso mėsėdžių gyvūnų grupei. Virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Mėsa – B grupės vitaminų ir būtiniausių amino rūgščių šaltinis. Todėl pašarai CARNILOVE paruošti taip, kad atitiktų šunų mitybos poreikius.

49.50€
daugiau pigiau -5%
99 €
94.50€
Carni Love Salmon&Turkey Puppy Large Breed

Carni Love Salmon&Turkey Puppy Large Breed

CARNI LOVE Salmon & Turkey for Large Breed Puppy begrūdis šunų maistas, su lašiša ir kalakutiena, skirtas didelių veislių (nuo 25 kg) šuniukams nuo 3 iki 30 mėnesių. Šuo, kaip ir vilkas, priklauso mėsėdžių gyvūnų grupei. Virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Mėsa – B grupės vitaminų ir būtiniausių amino rūgščių šaltinis. Todėl pašarai CARNILOVE paruošti taip, kad atitiktų šunų mitybos poreikius.

48.59€
daugiau pigiau -5%
97.18 €
92.48€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)